25 серпня в клініці OrtoSano відбулася онлайн конференція: “Новітні методи реабілітації після КОВІД -19”.
За даними досліджень, до 70% пацієнтів, які перенесли Ковід, і які не пройшли реабілітацію, мають патологічні зміни в легенях.
Врачісоветуют починати реабілітацію в самому початку захворювання, і продовжувати її до повного відновлення всіх функцій органів.
Тому, в клініці OrtoSano створена програма реабілітації після COVID-19.
Головна мета реабілітації – це безпечне і гарантоване повернення до втрачених від КОВІД можливостей Вашого організму.
array(17) {
["menu"]=>
object(WP_Term)#8682 (10) {
["term_id"]=>
int(21)
["name"]=>
string(29) "Header - Украинский"
["slug"]=>
string(17) "header-ukrainskij"
["term_group"]=>
int(0)
["term_taxonomy_id"]=>
int(21)
["taxonomy"]=>
string(8) "nav_menu"
["description"]=>
string(0) ""
["parent"]=>
int(0)
["count"]=>
int(20)
["filter"]=>
string(3) "raw"
}
["container"]=>
string(0) ""
["container_class"]=>
string(0) ""
["container_id"]=>
string(0) ""
["menu_class"]=>
string(19) "sc_layouts_menu_nav"
["menu_id"]=>
string(0) ""
["echo"]=>
bool(false)
["fallback_cb"]=>
string(0) ""
["before"]=>
string(0) ""
["after"]=>
string(0) ""
["link_before"]=>
string(6) ""
["link_after"]=>
string(7) ""
["items_wrap"]=>
string(36) "
- %3$s
