Хто з нас не стикався з болем в суглобах? Багато людей періодично відчувають дискомфорт в коліні, біль в стегні, зап’ястя або лікті, наприклад при змінах погоди.

Незалежно від того, наскільки сильний біль ви відчуваєте (просто болить зап’ястя після роботи за комп’ютером або ниє коліно, так, що позбавляє вас можливості нормально ходити) пора починати з ним боротися!

Унікальна запатентована методика Sano Roller c допомогою нескладних вправ дозволяє досягти ремісії при артрозі (остеоартроз, гонартроз, коксартроз), ревматоїдному артриті та інших захворюваннях суглобів.

Заняття на сучасному сертифікованому обладнанні не тільки знімають біль, але і дозволяють повернути рухливість. Фахівці клінік «Orto Sano» готові в будь-який момент надати вам необхідну консультацію, а також провести обстеження, яке дозволить зрозуміти, чому болять суглоби, а також обов’язково складуть для вас індивідуальний план лікування, який забезпечить кращі результати.

Поєднання ЛФК, терапевтичного масажу і занять на спеціальних тренажерах допоможуть вам забути про болі в суглобах без операцій і медикаментів! Не відкладайте турботу про своє здоров’я на завтра!

Хто з нас не стикався з болем в суглобах? Багато людей періодично відчувають дискомфорт в коліні, біль в стегні, зап'ястя або лікті, наприклад при змінах погоди. Незалежно від того, наскільки сильний біль ви відчуваєте (просто болить зап'ястя після роботи за комп'ютером або ниє коліно, так, що позбавляє вас можливості нормально ходити) пора починати з ним боротися! Унікальна запатентована методика Sano Roller c допомогою нескладних вправ дозволяє досягти ремісії при артрозі (остеоартроз, гонартроз, коксартроз), ревматоїдному артриті та інших захворюваннях суглобів. Заняття на сучасному сертифікованому обладнанні не тільки знімають біль, але і дозволяють повернути рухливість. Фахівці клінік «Orto Sano» готові в будь-який момент надати вам необхідну консультацію, а також провести обстеження, яке дозволить зрозуміти, чому болять суглоби, а також обов'язково складуть для вас індивідуальний план лікування, який забезпечить кращі результати. Поєднання ЛФК, терапевтичного масажу і занять на спеціальних тренажерах допоможуть вам забути про болі в суглобах без операцій і медикаментів! Не відкладайте турботу про своє здоров'я на завтра!