Спеціалізація «OrtoSano» – лікування і профілактика захворювань кістково-м’язової системи, а також реабілітація.

Артрити та артрози, специфічні болі, викликані дегенеративно-дистрофічними змінами, міжхребетні грижі та протрузії, п’яткова шпора, остеоартроз, вертеброгенні больові синдроми – ось далеко не повний список захворювань, від яких ви зможете позбутися, звернувшись в клініку «OrtoSano».

Навіть якщо вас просто турбує стан суглобів: без причини болить спина, ниє лікоть, тягне стегно, голеностоп або коліно, консультація наших фахівців допоможе не тільки виявити причину, а й підібрати ефективну програму лікування і профілактики, щоб біль не повернулася.

Чому варто звернутися в “OrtoSano”?

У клініках «Orto Sano» використовується тільки запатентований і сертифіковане обладнання. У тому числі унікальна швейцарська апаратура акредитована в ЄС.

Можливість отримати консультацію лікарів вищої категорії, кандидатів і докторів медичних наук.

Фахівці «OrtoSano» мають багаторічний досвід, проходять стажування за кордоном, регулярно беруть участь в міжнародних і всеукраїнських медичних конференціях.

Нема обмеження за віком. Наймолодшому нашому пацієнту – п’ять років, найстаршому – 95. Досвід роботи з пацієнтами, що перенесли інсульт, а також з пацієнтами з особливими потребами. Реабілітація після спортивних травм, авторські програми, спрямовані на поліпшення результативності спортсменів.

Індивідуальний підбір комплексу лікування або реабілітації відповідно до потреб саме вашого організму.

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «OrtoSano» роблять все, щоб йти в ногу з часом. Якщо вас турбують болі в спині, турбують суглоби, якщо ви хотіли б виправити поставу і забути про проблеми з опорно-руховим апаратом, ми завжди готові допомогти!

Запишиться на консультацію і почніть свій шлях до життя без болю!

Принципи роботы

Науковий підхід

Наша команда використовує науково обґрунтовані методики при проведенні реабілітації. Наші лікарі беруть участь в міжнародних науково-практичних конференціях в області нейрології та нейрореабілітації. Крім того, ми регулярно організовуємо семінари для підвищення кваліфікації профільних спеціалістів.

Унікальні методики

Відмітна риса нашого медичного центру в тому, що ми використовуємо унікальні методики реабілітації – транслінгвальна нейростимуляція і кінезіокоррекція. Унікальність цієї технології дозволяє активізувати внутрішні ресурси головного мозку і досягти вражаючих результатів без хірургічного втручання і медикаментів. Крім того, в клініці застосовується авторський метод лікування – SanoRoller.

Ефективність лікування

Понад 4000 пацієнтів успішно пройшли лікування в медичному центрі OrtoSano тільки в Запоріжжі. Це високий показник ефективності. Методи, які ми використовуємо, приносять довготривалі результати. Наприклад, пацієнти з тяжкими ураженнями ЦНС, після курсу реабілітації тривалістю 2-8 тижнів, отримують реальну можливість відновити втрачені функції.

Індивідуальний підхід

До кожного пацієнта важливий індивідуальний підхід, для досягнення результату. Ми враховуємо стать, вік, клінічну картину та інші чинники, при складанні плану лікування. Крім того, наші фахівці з повагою ставляться до людей з особливими потребами. Діяльність наших лікарів спрямована на формування довірчих відносин між пацієнтом і фахівцями, для досягнення позитивного результату.

Клініка сьогодні

5

років успішної роботи

15

кваліфікованих лікарів

9000

пацієнтам надана допомога

4

унікальні запатентовані методики

Методики лікування

Наші методики підходять:

Дітям і підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

Наші партнери