Сколіоз у дітей – це стійке викривлення хребта, він може бути вродженим або набутим. Така патологія зачіпає не тільки скелет, але і внутрішні органи. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням проблеми, це призведе до порушення функцій внутрішніх органів і дисфункції опорно-рухового апарату.

Причини виникнення

До причин захворювання можна віднести травми під час пологів, ДЦП, пошкодження хребта в слідстві травм, дистрофію м’язів, надмірний тиск на міжхребетні диски, аномалії в розвитку плоду в утробі матері.

Якщо дитина сутулиться за партою або під час ходьби, веде малорухливий спосіб життя, а батьки не стежать за правильною поставою, це може сприяти розвитку сколіозу, як і тривале перебування в некомфортній статичній позі.

Наслідки

Якщо сколіоз не лікувати, захворювання буде посилюватися з кожним днем. Це призводить до порушень серцево-судинної та сечостатевої системи, дегенеративних змін головного мозку, хронічних болів, позбутися від яких можна тільки за допомогою хірургічного втручання, якщо організм дитини вже сформований.

Якість життя дітей зі сколіозом значно погіршить той факт, що викривлення хребта стане помітним для навколишніх, це може бути причиною глузувань з боку однолітків, що також впливає на психіку і є перешкодою до соціалізації дітей дошкільного та шкільного віку.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів зі сколіозом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів зі сколіозом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування сколіозу у дітей в європейських клініках.

Як відбувається лікування

Ми пропонуємо консервативне лікування сколіозу у дітей, без операцій і медикаментів. Якщо проблему було вчасно діагностовано, хрящі та кістки ще досить рухливі та гнучкі, то розвиток сколіозу можна усунути за допомогою реабілітації та фізіотерапії.

За допомогою масажу, лікувальної гімнастики, ЛФК можливо повністю вилікувати сколіоз у дитини. У ранньому віці прогноз сприятливий, тому що хребет зберігає еластичність і лікарями успішно проводиться корекція положення хребта.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з дитячим сколіозом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з дитячим сколіозом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування сколіозу в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

В якому віці можна діагностувати сколіоз?

Сколіоз можна і потрібно діагностувати в ранньому віці. Для цього ви повинні пройти обстеження в ортопеда або педіатра, які дадуть направлення до інших фахівців.

Як запобігти сколіоз?

Запобігти сколіоз можна завдяки профілактичним заходам – ​​уникати великого навантаження на хребет, контролювати поставу, відвідувати ортопеда два рази в рік.

Як вилікувати сколіоз без операцій?

Щоб вилікувати сколіоз без операцій знадобитися стаціонарна реабілітація, що складається з комплексних методик лікування хребта.

З яких причин розвивається сколіоз?

Сколіоз розвивається з різних причин, починаючи від неправильної постави та закінчуючи серйозними захворюваннями, наприклад поліомієліт, ДЦП, а також при травмах хребта.

Які перші симптоми сколіозу?

Перші симптоми сколіозу – це відхилення хребетного стовпа від норми. Якщо присутнє найменше викривлення – необхідно звернутися до ортопеда.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний