Сколіоз у дітей – це стійке викривлення хребта, він може бути вродженим або набутим. Така патологія зачіпає не тільки скелет, але і внутрішні органи. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням проблеми, це призведе до порушення функцій внутрішніх органів і дисфункції опорно-рухового апарату.

Причини виникнення

До причин захворювання можна віднести травми під час пологів, ДЦП, пошкодження хребта в слідстві травм, дистрофію м’язів, надмірний тиск на міжхребетні диски, аномалії в розвитку плоду в утробі матері.

Якщо дитина сутулиться за партою або під час ходьби, веде малорухливий спосіб життя, а батьки не стежать за правильною поставою, це може сприяти розвитку сколіозу, як і тривале перебування в некомфортній статичній позі.

Наслідки

Якщо сколіоз не лікувати, захворювання буде посилюватися з кожним днем. Це призводить до порушень серцево-судинної та сечостатевої системи, дегенеративних змін головного мозку, хронічних болів, позбутися від яких можна тільки за допомогою хірургічного втручання, якщо організм дитини вже сформований.

Якість життя дітей зі сколіозом значно погіршить той факт, що викривлення хребта стане помітним для навколишніх, це може бути причиною глузувань з боку однолітків, що також впливає на психіку і є перешкодою до соціалізації дітей дошкільного та шкільного віку.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів зі сколіозом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів зі сколіозом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування сколіозу у дітей в європейських клініках.

Як відбувається лікування

Ми пропонуємо консервативне лікування сколіозу у дітей, без операцій і медикаментів. Якщо проблему було вчасно діагностовано, хрящі та кістки ще досить рухливі та гнучкі, то розвиток сколіозу можна усунути за допомогою реабілітації та фізіотерапії.

За допомогою масажу, лікувальної гімнастики, ЛФК можливо повністю вилікувати сколіоз у дитини. У ранньому віці прогноз сприятливий, тому що хребет зберігає еластичність і лікарями успішно проводиться корекція положення хребта.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з дитячим сколіозом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з дитячим сколіозом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування сколіозу в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

В якому віці можна діагностувати сколіоз?

Сколіоз можна і потрібно діагностувати в ранньому віці. Для цього ви повинні пройти обстеження в ортопеда або педіатра, які дадуть направлення до інших фахівців.

Як запобігти сколіоз?

Запобігти сколіоз можна завдяки профілактичним заходам – ​​уникати великого навантаження на хребет, контролювати поставу, відвідувати ортопеда два рази в рік.

Як вилікувати сколіоз без операцій?

Щоб вилікувати сколіоз без операцій знадобитися стаціонарна реабілітація, що складається з комплексних методик лікування хребта.

З яких причин розвивається сколіоз?

Сколіоз розвивається з різних причин, починаючи від неправильної постави та закінчуючи серйозними захворюваннями, наприклад поліомієліт, ДЦП, а також при травмах хребта.

Які перші симптоми сколіозу?

Перші симптоми сколіозу – це відхилення хребетного стовпа від норми. Якщо присутнє найменше викривлення – необхідно звернутися до ортопеда.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.