Болить голова? Переслідує хронічна втома? Важко засипати або навпаки не можете змусити себе встати з ліжка? Ні, це не просто стрес, а вегетативні порушення.

Не варто відкладати похід до лікаря, переконуючи себе, що скоро все пройде. Тим більше, що для боротьби з кожним із цих виснажливих симптомів є приємний та ефективний засіб – стоунтерапія або масаж камінням.

Масаж природними каменями дозволяє позбутися від таких проблем як хронічна втома, безсоння, депресія, головний біль, болі в суглобах, шиї та спині.

Приємне тепло від нагрітих каменів проникає глибоко в тіло і надає потужний лікувальний ефект не тільки на поверхнево розташовані м’язи, але і на внутрішні тканини та органи.

Курс стоун-терапії – прекрасний вибір для тих, хто хотів би позбутися від м’язових болів, поліпшити кровообіг, подбати про свій імунітет, вивести з організму токсини та зайву рідину, а також просто розслабитися.

Доповнити та посилити ефект від масажу гарячими каменями можна за допомогою пілоідотерапіі – методу лікування з використанням цілющої природної грязі Азовського моря, а також ІЧ-лампи.

Подаруйте собі життя без болю, позбудьтеся від стресу, поверніть собі бадьорість і життєві сили!

Болить голова? Переслідує хронічна втома? Важко засипати або навпаки не можете змусити себе встати з ліжка? Ні, це не просто стрес, а вегетативні порушення. Не варто відкладати похід до лікаря, переконуючи себе, що скоро все пройде. Тим більше, що для боротьби з кожним із цих виснажливих симптомів є приємний та ефективний засіб - стоунтерапія або масаж камінням. Масаж природними каменями дозволяє позбутися від таких проблем як хронічна втома, безсоння, депресія, головний біль, болі в суглобах, шиї та спині. Приємне тепло від нагрітих каменів проникає глибоко в тіло і надає потужний лікувальний ефект не тільки на поверхнево розташовані м'язи, але і на внутрішні тканини та органи. Курс стоун-терапії - прекрасний вибір для тих, хто хотів би позбутися від м'язових болів, поліпшити кровообіг, подбати про свій імунітет, вивести з організму токсини та зайву рідину, а також просто розслабитися. Доповнити та посилити ефект від масажу гарячими каменями можна за допомогою пілоідотерапіі - методу лікування з використанням цілющої природної грязі Азовського моря, а також ІЧ-лампи. Подаруйте собі життя без болю, позбудьтеся від стресу, поверніть собі бадьорість і життєві сили!