ПРО МЕТОДИКУ

Фізичні методи лікування прекрасно доповнюють природні, властиві нашому організму рухи, які дозволяють підтримувати в постійному тонусі м’язовий корсет, судини, нерви. Комплексні заняття за методикою OrtoSano, вправи на тренажерах ВКТ І ТРХ, в поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами допоможуть побороти наслідки перенесених операцій, травм, захворювань, відновити захисні сили організму, зміцнити імунітет, уникнути інвалідизації, відновити працездатність.

Що ми лікуємо

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання нервової системи

Реабілітація після травм і перенесених операцій

Методи та процедури фізіотерапії

Електрофорез

Метод введення лікарських речовин в організм людини за допомогою постійного електричного струму малої сили та низької напруги. Цей метод лікування має протизапальну, знеболюючу, розсмоктуючу, трофічну дію, покращує кровопостачання тканин, проведення нервового імпульсу по волокну. Значно покращує стан пацієнтів при лікуванні артритів, артрозів, остеохондрозу.

Електростимуляція

Широко використовується в лікуванні захворювань нервової та м’язової системи. Застосування багатоканального апарату «АЕСТ – 01.8» дозволяє лікувати пацієнтів, які страждають невритами, нейропатією, захворюваннями хребта, пацієнтів після ендопротезування суглобів.

Інфрочервона-лампа

Спрямований на певну ділянку тіла світловий потік ІЧ-лампи змушує його прогріватися.Проходячи через тонкий шар шкіри, потік тепла стає більш інтенсивним. Під його впливом судини розширюється, кровообіг стає більш активним, поліпшується обмін речовин. Це дає дуже хороший лікувальний ефект.

Магнітотерапія

Широко поширений фізіотерапевтичний метод, заснований на застосуванні низькочастотних магнітних полів змінної або постійної дії на організм людини. Цей метод лікування використовують мільйони пацієнтів у всьому світі для відновлення і зміцнення організму, активації імунітету, зняття больових відчуттів, стабілізації кровообігу, зменшення набряків суглобів, нижніх кінцівок. Магнітотерапія широко застосовується при лікуванні ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, атеросклерозі, неврозі, ревматоїдному артриті, остеоартрозі, остеохондрозі, травмах, переломах, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, післяопераційних болях. Ще більшу ефективність метод магнітотерапії набуває в поєднанні з лазеротерапією, яка використовується практично у всіх напрямках сучасної медицини.

Лазеротерапія

Сучасний, прогресивний і повністю безболісний терапевтичний метод, який не викликає побічних ефектів. Концентрований лазерний промінь завдає організму людини біостимулюючий ефект, в результаті чого поліпшується кровопостачання, проходять больові відчуття, нормалізуються обмінні процеси, зменшується запалення, значно скорочується період реабілітації. Лазеротерапія показана пацієнтам із захворюваннями орто-травматологічного профілю. В організмі людини вона запускає механізми регенерації, мобілізує внутрішні ресурси, не порушує структуру тканин. Можливості лазера в ортопедії безмежні.

Показаннями для застосування лазера є:

 • хронічні захворювання і травми суглобів (артрити, артрози), зв’язок, м’язів, хрящів, кісткової структури;
 • дегенеративні хвороби хребта (остеохондроз, протрузії, грижі);
 • посттравматичні ускладнення.
Магнітно-лазерна терапія

Комбіноване застосування магнітно-лазерної терапії в поєднанні з ультразвуком в апараті «МІТ – 11» дозволяє домагатися відмінних результатів в лікуванні хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату, травмами, плечолопатковим періартритом.

Біорезонансна стимуляція

Біорезонансна стимуляція – це високоефективне безмедикаментозне лікування і профілактика широкого спектра захворювань: органів дихання та опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем. Застосовується в стоматології, при реабілітації жителів районів екологічного забруднення, для омолодження систем організму, відновлення працездатності й зняття стресових навантажень. Лікування здійснюється за допомогою фізіотерапевтичного приладу – біорезонансного стимулятора.

Ультразвукова терапія

Заснована на впливі на тканини високочастотних коливань, під дією яких відбувається поліпшення кровообігу, усувається спазм м’язів, спостерігається протизапальна та знеболююча дії. Ультразвукова терапія прискорює процеси регенерації нервових волокон, ефективна для розсмоктування інфільтратів, ущільнень, післяопераційних спайок, рубців, контрактур суглобів.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишисться на консультацію та пробну фізіопроцедуру

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина Постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

Стерильність процедури

Під час процедури використовуються одноразові матеріали або матеріали, які проходять обов’язкову процедуру знезараження. Ви можете бути впевнені в чистоті і стерильності

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Оздоровлення без стресу

Фізіотерапія – це поєднання ефективних медичних процедур з приємними відчуття від лікування, розслабленням і зняттям стресу

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальный підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для пацієнтів з обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду до дому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним праціникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
 • Дорого - висока вартість операції
 • Втрата працездатності на період відновлення
 • Наслідки наркозу
 • Усуває наслідки захворювань, а НЕ причини
 • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
 • Доступна ціна
 • Нема потреби в госпіталізації
 • Полегшення болю після перших занять
 • Запобігаємо рецидиви
 • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв’яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Залишити відгук