Про Методику

М’язи – мотор нашого рухового апарату, не тільки сприяють руху, а також шляхом дифузно навантажувального механізму сприяють живленню суглобів. При артрозі, остеоартрозі м’язи спазмуються і коротшають, дегенеративно-дистрофічні процеси в суглобовому хрящі прогресують, виникає біль в суглобах. Методика SanoRoller спрямована на усунення м’язового спазму, розтягнення укорочених м’язів і фасцій, усунення тригерних точок. І включає: стретчинг, міофасциальний реліз, міопрессуру, легку тракцію мобілізації м’язів.

В ідеальному організмі фасції завжди залишаються м’якими й еластичними та зберігають свою рухливість, але на ділі з віком, під впливом травм і навантажень фасціальна тканина втрачає еластичність, стає тугою та обмеженою в рухливості. При перенапруженні фасції погіршується кровотік судин, які проходять через неї. Напруга однієї фасції відбивається на тонусі інших. Тому фасції потрібно масажувати, щоб «розбивати» вогнища напруги, вивільняти його, зменшувати «жорсткість» тіла і не давати фасції «склеюватися» і «злипатися» (якщо процес запустити, можна і зовсім заробити спайки фасцій) – для цього і потрібен міофасціальний реліз. Гнучкі та рухливі фасції – запорука гарної постави, швидкого відновлення після навантажень і повільного «зносу» організму.

Виконувати вправи можуть майже всі охочі, але є і деякі протипоказання: варикозне розширення вен, тромбофлебіт, хронічні захворювання в гострому періоді, онкологічні захворювання, ослаблення організму через застуду, відкриті рани, порізи.

Спортсмени в зоні ризику

В першу чергу в зоні ризику – початківці бігуни та кроссфітери, які в гонитві за особистими рекордами збільшують інтенсивність тренувань з кожним днем. Зі збільшенням інтенсивності тренування зростає і роль відновлення. Про це не втомлюються писати тренери та спортивні лікарі. І масажний рол в цьому плані стає незамінним другом не на один сезон.

При судинних патологіях застосовується метод міофасціального релізу, що збільшує еластичність судин і допомагає контролювати артеріальний тиск.

Міофасциальний реліз – науково доведена і досліджена методика відновлення м’язів при багатьох захворюваннях, таких як сколіоз та інші порушення постави, при артрозі, артриті, вертеброгенному м’язово-тонічному синдромі та безліччю інших захворювань. Також методикою Sano Roller широко користуються спортсмени після тренувань, а також здорові люди для позбавлення від різного роду болів і відчуття напруженості.

Що ми лікуємо

Артрит

Артроз

Міжхребцеві грижі

Протрузії

Остеоартрози

Реабілітація після спортивних травм

Особливості лікування

Робота з суглобами

Дегенеративні зміни хрящової тканини суглобів – це не процес природного старіння. Артроз виникає у зв’язку з недостатньою руховою активністю, надлишковою вагою, наслідків травм. Методика SanoRoller спрямована на відновлення втрачених функцій, збільшення обсягу рухів в суглобах, зменшення больового синдрому.

Розтягування м’язів

М’язи – мотор нашого рухового апарату. При артрозі, остеоартрозі м’язи спазмуються і коротшають, дегенеративно-дистрофічні процеси в суглобовому хрящі прогресують, виникає біль в суглобах.

Методика SanoRoller спрямована на усунення м’язового спазму, розтягнення укорочених м’язів і фасцій, усунення тригерних точок. І включає: стретчинг, міофасциальний реліз, міопрессура, легка тракція, мобілізація.

М’язи не тільки сприяють руху, а також шляхом дифузно навантажувального механізму сприяють живленню суглобів. Методика SanoRoller: робота з м’язами та фасціями, усунення м’язового спазму, розтягнення, міофасціальний реліз, стретчинг, легка тракція, мобілізація.

Додаткові процедури
За міжнародними стандартами та протоколами лікування при артрозі, остеоартрозі в рекомендації як доведений метод входить реабілітація, яка включає ЛФК, кінезітерапію, стретчинг, ерготерапію

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишіться на консультацію і пробне заняття

Записатисьна консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

сано роллер
Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій іи медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «Eurospine», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордози діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивидуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для паціентів с обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду на дом!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Утрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Устраняет следствие заболеваний, а НЕ причины
  • Вірогідність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування в нас
  • Доступна ціна
  • Немає необхідності в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишиться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.

Оксана Романюк , Вік: 43 , Місто: Рівне Додано 15 Квітня 2022 11:13

Причина звернення:

Біль у хребті

Хороша сучасна клініка, суперове обладнання, професійні лікарі та дуже привітний персонал, зручно, що можна пройти обстеження ввечері після роботи або у вихідні дні. Залишилась задоволена результатом лікування.
Клініку рекомендую всім!!!
Безспосередньо клініці – успіху і процвітання!

Ольга Семенів , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 1 Квітня 2022 13:23

Причина звернення:

Сколіотична постава у дитини

До клініки ортосано на заняття з реабілітологом воджу свого сина, 7 років. Має сколіотичну поставу. Займаємось і за методикою евроспайн і окремо ще роблять лікувальні масажі. Дійсно є результат, і його видно неозброєнеим оком. Дуже подобається, що і реабілітолог і масажисти вміють спілкуватись з малими пацієнтами. До дітей потрібен окремий підхід, і тут йго точно знають. Не знаю, як вони вмовили сина, але він тепер щодня робить спеціальні вправи для спини (схожі на розминку або гімнастику) – тому що так сказав реабілітолог. Раніше його вмовити на якісь вправи було просто нереально.

Владислав Петрів , Вік: - , Місто: Рівне Додано 11 Лютого 2022 12:55

Причина звернення:

Суглоби болять щодня. Курс кінезіотерапіі

Звернувся до Ортосано за допомогою, бо помітив що суглоби болять вже не тільки на погоду, а й просто щодня. Начитався в інтернеті, що це може бути серйозне захворювання – артрит чи артроз, та почав шукати клініку. Ортосано знайшов випадково – за рекламою у Фейсбуці. Лікар ретельно оглянула мене та виміряла обсяг рухів гоніометром. Порекомендувала пройти курс кінезіотерапії, щоб суглоби краще працювали. Мені сподобалось, що на заняттях усім пацієнтам приділяли достатньо уваги та допомагали з вправами. Через рік повернусь та ще рай пройду цей курс – мені дійсно стало краще.

Залишити відгук