Про Методику

М’язи – мотор нашого рухового апарату, не тільки сприяють руху, а також шляхом дифузно навантажувального механізму сприяють живленню суглобів. При артрозі, остеоартрозі м’язи спазмуються і коротшають, дегенеративно-дистрофічні процеси в суглобовому хрящі прогресують, виникає біль в суглобах. Методика SanoRoller спрямована на усунення м’язового спазму, розтягнення укорочених м’язів і фасцій, усунення тригерних точок. І включає: стретчинг, міофасциальний реліз, міопрессуру, легку тракцію мобілізації м’язів.

В ідеальному організмі фасції завжди залишаються м’якими й еластичними та зберігають свою рухливість, але на ділі з віком, під впливом травм і навантажень фасціальна тканина втрачає еластичність, стає тугою та обмеженою в рухливості. При перенапруженні фасції погіршується кровотік судин, які проходять через неї. Напруга однієї фасції відбивається на тонусі інших. Тому фасції потрібно масажувати, щоб «розбивати» вогнища напруги, вивільняти його, зменшувати «жорсткість» тіла і не давати фасції «склеюватися» і «злипатися» (якщо процес запустити, можна і зовсім заробити спайки фасцій) – для цього і потрібен міофасціальний реліз. Гнучкі та рухливі фасції – запорука гарної постави, швидкого відновлення після навантажень і повільного «зносу» організму.

Виконувати вправи можуть майже всі охочі, але є і деякі протипоказання: варикозне розширення вен, тромбофлебіт, хронічні захворювання в гострому періоді, онкологічні захворювання, ослаблення організму через застуду, відкриті рани, порізи.

Спортсмени в зоні ризику

В першу чергу в зоні ризику – початківці бігуни та кроссфітери, які в гонитві за особистими рекордами збільшують інтенсивність тренувань з кожним днем. Зі збільшенням інтенсивності тренування зростає і роль відновлення. Про це не втомлюються писати тренери та спортивні лікарі. І масажний рол в цьому плані стає незамінним другом не на один сезон.

При судинних патологіях застосовується метод міофасціального релізу, що збільшує еластичність судин і допомагає контролювати артеріальний тиск.

Міофасциальний реліз – науково доведена і досліджена методика відновлення м’язів при багатьох захворюваннях, таких як сколіоз та інші порушення постави, при артрозі, артриті, вертеброгенному м’язово-тонічному синдромі та безліччю інших захворювань. Також методикою Sano Roller широко користуються спортсмени після тренувань, а також здорові люди для позбавлення від різного роду болів і відчуття напруженості.

Що ми лікуємо

Артрит

Артроз

Міжхребцеві грижі

Протрузії

Остеоартрози

Реабілітація після спортивних травм

Особливості лікування

Робота з суглобами

Дегенеративні зміни хрящової тканини суглобів – це не процес природного старіння. Артроз виникає у зв’язку з недостатньою руховою активністю, надлишковою вагою, наслідків травм. Методика SanoRoller спрямована на відновлення втрачених функцій, збільшення обсягу рухів в суглобах, зменшення больового синдрому.

Розтягування м’язів

М’язи – мотор нашого рухового апарату. При артрозі, остеоартрозі м’язи спазмуються і коротшають, дегенеративно-дистрофічні процеси в суглобовому хрящі прогресують, виникає біль в суглобах.

Методика SanoRoller спрямована на усунення м’язового спазму, розтягнення укорочених м’язів і фасцій, усунення тригерних точок. І включає: стретчинг, міофасциальний реліз, міопрессура, легка тракція, мобілізація.

М’язи не тільки сприяють руху, а також шляхом дифузно навантажувального механізму сприяють живленню суглобів. Методика SanoRoller: робота з м’язами та фасціями, усунення м’язового спазму, розтягнення, міофасціальний реліз, стретчинг, легка тракція, мобілізація.

Додаткові процедури
За міжнародними стандартами та протоколами лікування при артрозі, остеоартрозі в рекомендації як доведений метод входить реабілітація, яка включає ЛФК, кінезітерапію, стретчинг, ерготерапію

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишіться на консультацію і пробне заняття

Записатисьна консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

сано роллер
Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій іи медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «Eurospine», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордози діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивидуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для паціентів с обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду на дом!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Утрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Устраняет следствие заболеваний, а НЕ причины
  • Вірогідність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування в нас
  • Доступна ціна
  • Немає необхідності в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишиться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний

Залишити відгук