При ходьбі величезне значення має рух в цих суглобах, просторове розташування різних відділів стопи відносно один одного. Пороки розвитку кісток, наслідки травм і захворювань, індивідуальні особливості призводять до неузгодженості в роботі різних ланок цього єдиного органу, порушується цикл ходьби

Причини виникнення

Ортези стопи, інакше ортопедичні устілки, з’явилися дуже давно, ще в 18 столітті в Нідерландах. У 19 столітті доктор Уітман з США вперше зробив індивідуальні устілки на основі гіпсового зліпка стопи. Ймовірно, перше, на що звернули увагу дослідники, це те, що стопа має склепінчасту, арочну структуру. Причому у різних людей висота арки різна і під навантаженням може змінюватися, виконуючи при цьому роль ресори, амортизатора. Саме на підтримку склепінь і були спрямовані перші ортези-устілки

У давнину говорили: «Якщо у Вас болять ноги, то у Вас хворе все».

Завдяки подальшим дослідженням в біомеханіки, анатомії, фізіології було з’ясовано, що крім арочної структури є інші важливі аспекти, що визначають нормальну або ненормальну функцію стопи. Вона складається з 28 кісток, з’єднаних за допомогою 20 суглобів. Крім ресорної, виконує балансуючу (підтримання рівноваги) і відштовхуючу (відштовхування від опори) функції.

Наслідки

У таких випадках необхідна точна лікарська діагностика проблеми і подальше виготовлення індивідуальних ортопедичних усті

На відміну від звичайних устілок, що розміщуються всередині взуття, ортопедичні вкладиші особливу конструкцію і  рельєфну поверхню, яка може включати:

-супінатор (опукла деталь, що розташовується з внутрішнього боку підошви і відповідає за підтримку склепіння стопи);

-поглиблення в області п’яти;

-підняту зону перекату;

-подушечку для розвантаження пальців і інші елементи.

Завдяки такій конструкції тиск при ходьбі рівномірно розподіляється по підошві, що позитивно впливає не тільки на стан стоп, але і на здоров’я в цілому.

Як відбувається лікування

Основна увага при підборі приділяється розміру ноги і призначенням устілки.  Вона повинна щільно прилягати до взуття, не допускаючи зсуву і появи складок в процесі ходьби.

Перш ніж вибрати, необхідно проконсультуватися з лікарем. На підставі скарг, огляду і досліджень фахівець підбере відповідний тип.

Ми займаємося виготовленням ортопедичних устілок, як для дітей так і для дорослих. Сам процес виготовлення займе у Вас не більше 30 хвилин. Після чого ви зможете відразу їх приміряти.

У нас Ви отримаєте на тільки самі вироби, але всю вичерпну інформацію, про те як правильно носити,  як правильно їх встановлювати в взуття. Дотримуватися цих рекомендацій вкрай важливо, тому що від цього буде залежати  лікувальний ефект.

На вироби є в наявності санітарно гігієнічний сертіфікат, з яким можно ознайомитись у фахівця.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Підбираємо необхідний різновий ортопедичної устілки
  • Проводимо діагностику на плантографі
Виготовляємо устілки
02
Виготовляємо устілки
  • Готовий виріб через 30 хвилин
  • Надаєм рекомендації з експлуатації

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке ортез

Ортези – виготовлені за індивідуальним замовленням ортопедичні устілки, за допомогою яких компенсується навантаження на стопи, зменшується дискомфорт при ходьбі. Пацієнти відзначають і загальне поліпшення самопочуття в разі, коли ортези підібрані вірно.

Як вибрати ортопедичні устілки?

Для досягнення максимального ефекту найкраще підбирати ортези за допомогою кваліфікованого лікаря. Фахівці клініки «OrtoSano» в м Рівне завжди готові допомогти вам з діагностикою і підбором відповідних ортопедичних устілок. На прийомі наш Лікар проведе дослідження на пантографі, визначить проблемні ділянки, а забрати готові устілки ви зможете вже через 30 хвилин.

Чи потрібні мені ортопедичні устілки?

Чи потрібні мені ортопедичні устілки?
Якщо ви відчуваєте дискомфорт при ходьбі, є відчуття втоми стоп в кінці дня – ортопедичні устілки це те, що допоможе вам позбавитися від цієї проблеми. Також лікарі рекомендують використовувати ортези у дитячому та підлітковому взутті для правильного формування стопи.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Дмитро Маслов , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 30 Квітня 2021 15:34

Пройшов курс масажів і тренувань. Після тижня занять вже відчутний результат, пішов дискомфорт, вирівнюється постава.

Валентина Корих , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 27 Квітня 2021 15:55

Звернула до клініки з проблемами зі спиною. Отримала якісну консультацію спеціаліста. Пройшла курс масажу и заняття на тренажері. Результатом залишилась дуже задоволена, стан здоров’я спини значний покращівся. Продовжую займатісь. Персонал дуже прівітній, ввічлівій.

Вікторія Накалюжна , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 25 Квітня 2021 21:34

Все дуже сподобалося, спина стала наочно рівна!
Приємно зустрічають і проводять реабілітацію, чуйні, доброзичливі, у всіх посмішка. Дуже приємно, піднімається відразу настрій. Результат вийшов на обличчя вже після 10 пробних, але навіть після 2 го заняття покращилося самопочуття.

Ірина Валих , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 23 Квітня 2021 14:20

Абсолютно задоволена клінікою, приділили достатньо уваги. Атмосфера приємна, що розташовує, адекватна робота персоналу в спокійному режимі. Обладнані технічні приміщення, роздягальня, санвузол, кабінети, всюди чисто. Клініка вдало розташована, є вивіски і не склало труднощів знайти, навіть не знаючи розташування клініки по карті.

Наталі Литвин , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 21 Квітня 2021 17:45

Турбувала біль в плечі, але за 20 масажів і 20 занять істотно виправилося то, що вважалося безнадійним. Все помітно зменшилася, пішло, спазмовані шийні м’язи розслабилися, нерухома після операції лопатка стала рухатися, плечі розгорнулися. Я в захваті!