При ходьбі величезне значення має рух в цих суглобах, просторове розташування різних відділів стопи відносно один одного. Пороки розвитку кісток, наслідки травм і захворювань, індивідуальні особливості призводять до неузгодженості в роботі різних ланок цього єдиного органу, порушується цикл ходьби

Причини виникнення

Ортези стопи, інакше ортопедичні устілки, з’явилися дуже давно, ще в 18 столітті в Нідерландах. У 19 столітті доктор Уітман з США вперше зробив індивідуальні устілки на основі гіпсового зліпка стопи. Ймовірно, перше, на що звернули увагу дослідники, це те, що стопа має склепінчасту, арочну структуру. Причому у різних людей висота арки різна і під навантаженням може змінюватися, виконуючи при цьому роль ресори, амортизатора. Саме на підтримку склепінь і були спрямовані перші ортези-устілки

У давнину говорили: «Якщо у Вас болять ноги, то у Вас хворе все».

Завдяки подальшим дослідженням в біомеханіки, анатомії, фізіології було з’ясовано, що крім арочної структури є інші важливі аспекти, що визначають нормальну або ненормальну функцію стопи. Вона складається з 28 кісток, з’єднаних за допомогою 20 суглобів. Крім ресорної, виконує балансуючу (підтримання рівноваги) і відштовхуючу (відштовхування від опори) функції.

Наслідки

У таких випадках необхідна точна лікарська діагностика проблеми і подальше виготовлення індивідуальних ортопедичних усті

На відміну від звичайних устілок, що розміщуються всередині взуття, ортопедичні вкладиші особливу конструкцію і  рельєфну поверхню, яка може включати:

-супінатор (опукла деталь, що розташовується з внутрішнього боку підошви і відповідає за підтримку склепіння стопи);

-поглиблення в області п’яти;

-підняту зону перекату;

-подушечку для розвантаження пальців і інші елементи.

Завдяки такій конструкції тиск при ходьбі рівномірно розподіляється по підошві, що позитивно впливає не тільки на стан стоп, але і на здоров’я в цілому.

Як відбувається лікування

Основна увага при підборі приділяється розміру ноги і призначенням устілки.  Вона повинна щільно прилягати до взуття, не допускаючи зсуву і появи складок в процесі ходьби.

Перш ніж вибрати, необхідно проконсультуватися з лікарем. На підставі скарг, огляду і досліджень фахівець підбере відповідний тип.

Ми займаємося виготовленням ортопедичних устілок, як для дітей так і для дорослих. Сам процес виготовлення займе у Вас не більше 30 хвилин. Після чого ви зможете відразу їх приміряти.

У нас Ви отримаєте на тільки самі вироби, але всю вичерпну інформацію, про те як правильно носити,  як правильно їх встановлювати в взуття. Дотримуватися цих рекомендацій вкрай важливо, тому що від цього буде залежати  лікувальний ефект.

На вироби є в наявності санітарно гігієнічний сертіфікат, з яким можно ознайомитись у фахівця.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Підбираємо необхідний різновий ортопедичної устілки
  • Проводимо діагностику на плантографі
Виготовляємо устілки
02
Виготовляємо устілки
  • Готовий виріб через 30 хвилин
  • Надаєм рекомендації з експлуатації

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке ортез

Ортези – виготовлені за індивідуальним замовленням ортопедичні устілки, за допомогою яких компенсується навантаження на стопи, зменшується дискомфорт при ходьбі. Пацієнти відзначають і загальне поліпшення самопочуття в разі, коли ортези підібрані вірно.

Як вибрати ортопедичні устілки?

Для досягнення максимального ефекту найкраще підбирати ортези за допомогою кваліфікованого лікаря. Фахівці клініки «OrtoSano» в м Рівне завжди готові допомогти вам з діагностикою і підбором відповідних ортопедичних устілок. На прийомі наш Лікар проведе дослідження на пантографі, визначить проблемні ділянки, а забрати готові устілки ви зможете вже через 30 хвилин.

Чи потрібні мені ортопедичні устілки?

Чи потрібні мені ортопедичні устілки?
Якщо ви відчуваєте дискомфорт при ходьбі, є відчуття втоми стоп в кінці дня – ортопедичні устілки це те, що допоможе вам позбавитися від цієї проблеми. Також лікарі рекомендують використовувати ортези у дитячому та підлітковому взутті для правильного формування стопи.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний