Клініки «Orto Sano» надають унікальний комплекс медичних послуг, спрямованих на відновлення організму після різного роду травм (в тому числі виробничих, спортивних та отриманих в результаті ДТП).

Для кожного пацієнта ми складаємо індивідуальну програму в залежності від стану організму і бажаних результатів. Поєднання занять на вертебрологічному тренажері, масажу, терапії та ЛФК дозволяють не тільки повернути пацієнта до нормального життя без болю і вимушених обмежень, але і надовго закріпити результат.

Ще один унікальний напрямок роботи клінік «Orto Sano» – спортивні програми, які допоможуть не тільки швидкому відновленню професійних спортсменів, а й поліпшать ефективність підготовки до змагань, а також підвищать витривалість, концентрацію, гнучкість.

Переломи, забої, вивихи, зміщення міжхребцевих дисків – від травм опорно-рухового апарату не застрахований ніхто. Але, на жаль, дуже часто навіть після того, як основні наслідки травми усунені, людину може переслідувати біль або дискомфорт, може пропасти колишня рухливість або з’явитися інші неприємні симптоми.

Незалежно від того, з якого роду травмою вам довелося зіткнутися, в клініці «Orto Sano» завжди готові вам допомогти!

Клініки «Orto Sano» надають унікальний комплекс медичних послуг, спрямованих на відновлення організму після різного роду травм (в тому числі виробничих, спортивних та отриманих в результаті ДТП). Для кожного пацієнта ми складаємо індивідуальну програму в залежності від стану організму і бажаних результатів. Поєднання занять на вертебрологічному тренажері, масажу, терапії та ЛФК дозволяють не тільки повернути пацієнта до нормального життя без болю і вимушених обмежень, але і надовго закріпити результат. Ще один унікальний напрямок роботи клінік «Orto Sano» - спортивні програми, які допоможуть не тільки швидкому відновленню професійних спортсменів, а й поліпшать ефективність підготовки до змагань, а також підвищать витривалість, концентрацію, гнучкість. Переломи, забої, вивихи, зміщення міжхребцевих дисків - від травм опорно-рухового апарату не застрахований ніхто. Але, на жаль, дуже часто навіть після того, як основні наслідки травми усунені, людину може переслідувати біль або дискомфорт, може пропасти колишня рухливість або з'явитися інші неприємні симптоми. Незалежно від того, з якого роду травмою вам довелося зіткнутися, в клініці «Orto Sano» завжди готові вам допомогти!