Перенесена хвороба Ковід-19 так чи інакше відбивається на вашому фізичному стані. Пацієнти помічають проблеми з диханням, біль в м’язах, підвищену стомлюваність, порушення серцевого ритму. У таких випадках, потрібна реабілітація після Ковід, її можна пройти в Рівному.

Завдання наших лікарів – допомогти вам позбавитися від наслідків Covid-19 і відновити всі функції організму. Програма реабілітації націлена на усунення наслідків хвороби, зміцнення імунітету, поліпшення кровообігу і функцій легень.

Наслідки

Наслідки Ковід відображаються не тільки на психологічному, але і на фізичному стані. Симптоми можуть з особливою силою проявлятися після фізичних навантажень: втома, задишка, прискорене серцебиття, м’язові. Після перенесеної хвороби, страждають життєво важливі органи – серце, легені та ін.

Ослаблення організму в період госпіталізації призводить до виснаження м’язів, погіршення рухових функцій, деякі пацієнти вчаться заново ходити, якщо Ковід завдав удар по опорно-руховому апарату. Наслідки можуть бути незворотними, якщо не приділяти увагу реабілітації після коронавируса. Якщо ви стурбовані своїм станом, або станом своїх близьких, – зверніться за допомогою.

Коли необхідно обов’язково почати реабілітацію після Ковід-19?

Реабілітацію після Ковіду потрібно почати відразу в палаті і продовжити після виписки, аж до повного відновлення всіх функцій організму. У медичній клініці OrtoSano проводиться ефективне лікування і реабілітація пацієнтів, які перенесли Covid-19. Дізнатися детальну інформацію про методи терапії можна за номерами гарячої лінії на сайті.

Відновленню функцій опорно-рухового апарату приділяється велика увага, тому що від цього залежить чи зможе людина повернутися до повноцінного життя і роботи після хвороби. Наш підхід до реабілітації складається з консервативного лікування і фізіотерапії, що сприяє повному відновленню організму і його функцій.

Як проходить лікування

Лікування після Ковіда в клініці OrtoSano проводиться досвідченими лікарями і реабілітологами. Ми працюємо з пацієнтами різного віку і складаємо індивідуальний план реабілітації для кожного, з урахуванням стану організму після хвороби і наявних ускладнень. Методи відновлення, які ми використовуємо:

  • Зміцнення м’язів і зв’язок, зміцнення кісток і суглобів за допомогою занять на спеціальних тренажерах – допомагає поліпшити стан опорно-рухового апарату;
  • Щоб заповнити баланс кисню, використовується дихальна гімнастика, яка є невід’ємною частиною лікування;
  • Оздоровлення організму і зміцнення імунітету з допомогою ЛФК, фізіотерапії та інших процедур допоможе повністю відновитися після Ковіда.

Зверніться до фахівців, якщо наслідки хвороби досі завдають вам дискомфорт. Наша команда лікарів допоможе поліпшити стан здоров’я, позбутися від болю в м’язах або суглобах, зміцнити м’язовий корсет, наповнити легені киснем і допоможе повернутися до звичного життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна реабілітація після Ковіду?

Реабілітація після Ковіду допомагає зміцнити імунну систему, усунути наслідки хвороби і запобігти можливим ускладненням.

Скільки триває реабілітація після Ковіду?

Тривалість строків реабілітації залежить від стану пацієнта, його індивідуальних особливостей і ступеня тяжкості наслідків хвороби.

Яка ціна реабілітації після коронавирусу?

Ціна реабілітації після коронавирусу залежить від вашого стану після захворювання, тому лікування для кожного пацієнта підбирається індивідуально. Щоб дізнатися докладніше, запишіться на прийом до фахівців.

Що включає реабілітація після Ковід?

Реабілітація після Covid-19 допомагає відновити функції легень, підвищити імунітет, запустити кровообіг і поліпшити роботу опорно-рухового апарату.

Де пройти реабілітацію після Ковіду?

Реабілітація після Ковіду в Рівному проводиться в клініці OrtoSano і допомагає позбутися від наслідків захворювання.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.