Перенесена хвороба Ковід-19 так чи інакше відбивається на вашому фізичному стані. Пацієнти помічають проблеми з диханням, біль в м’язах, підвищену стомлюваність, порушення серцевого ритму. У таких випадках, потрібна реабілітація після Ковід, її можна пройти в Рівному.

Завдання наших лікарів – допомогти вам позбавитися від наслідків Covid-19 і відновити всі функції організму. Програма реабілітації націлена на усунення наслідків хвороби, зміцнення імунітету, поліпшення кровообігу і функцій легень.

Наслідки

Наслідки Ковід відображаються не тільки на психологічному, але і на фізичному стані. Симптоми можуть з особливою силою проявлятися після фізичних навантажень: втома, задишка, прискорене серцебиття, м’язові. Після перенесеної хвороби, страждають життєво важливі органи – серце, легені та ін.

Ослаблення організму в період госпіталізації призводить до виснаження м’язів, погіршення рухових функцій, деякі пацієнти вчаться заново ходити, якщо Ковід завдав удар по опорно-руховому апарату. Наслідки можуть бути незворотними, якщо не приділяти увагу реабілітації після коронавируса. Якщо ви стурбовані своїм станом, або станом своїх близьких, – зверніться за допомогою.

Коли необхідно обов’язково почати реабілітацію після Ковід-19?

Реабілітацію після Ковіду потрібно почати відразу в палаті і продовжити після виписки, аж до повного відновлення всіх функцій організму. У медичній клініці OrtoSano проводиться ефективне лікування і реабілітація пацієнтів, які перенесли Covid-19. Дізнатися детальну інформацію про методи терапії можна за номерами гарячої лінії на сайті.

Відновленню функцій опорно-рухового апарату приділяється велика увага, тому що від цього залежить чи зможе людина повернутися до повноцінного життя і роботи після хвороби. Наш підхід до реабілітації складається з консервативного лікування і фізіотерапії, що сприяє повному відновленню організму і його функцій.

Як проходить лікування

Лікування після Ковіда в клініці OrtoSano проводиться досвідченими лікарями і реабілітологами. Ми працюємо з пацієнтами різного віку і складаємо індивідуальний план реабілітації для кожного, з урахуванням стану організму після хвороби і наявних ускладнень. Методи відновлення, які ми використовуємо:

  • Зміцнення м’язів і зв’язок, зміцнення кісток і суглобів за допомогою занять на спеціальних тренажерах – допомагає поліпшити стан опорно-рухового апарату;
  • Щоб заповнити баланс кисню, використовується дихальна гімнастика, яка є невід’ємною частиною лікування;
  • Оздоровлення організму і зміцнення імунітету з допомогою ЛФК, фізіотерапії та інших процедур допоможе повністю відновитися після Ковіда.

Зверніться до фахівців, якщо наслідки хвороби досі завдають вам дискомфорт. Наша команда лікарів допоможе поліпшити стан здоров’я, позбутися від болю в м’язах або суглобах, зміцнити м’язовий корсет, наповнити легені киснем і допоможе повернутися до звичного життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна реабілітація після Ковіду?

Реабілітація після Ковіду допомагає зміцнити імунну систему, усунути наслідки хвороби і запобігти можливим ускладненням.

Скільки триває реабілітація після Ковіду?

Тривалість строків реабілітації залежить від стану пацієнта, його індивідуальних особливостей і ступеня тяжкості наслідків хвороби.

Яка ціна реабілітації після коронавирусу?

Ціна реабілітації після коронавирусу залежить від вашого стану після захворювання, тому лікування для кожного пацієнта підбирається індивідуально. Щоб дізнатися докладніше, запишіться на прийом до фахівців.

Що включає реабілітація після Ковід?

Реабілітація після Covid-19 допомагає відновити функції легень, підвищити імунітет, запустити кровообіг і поліпшити роботу опорно-рухового апарату.

Де пройти реабілітацію після Ковіду?

Реабілітація після Ковіду в Рівному проводиться в клініці OrtoSano і допомагає позбутися від наслідків захворювання.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний