Перенесена хвороба Ковід-19 так чи інакше відбивається на вашому фізичному стані. Пацієнти помічають проблеми з диханням, біль в м’язах, підвищену стомлюваність, порушення серцевого ритму. У таких випадках, потрібна реабілітація після Ковід, її можна пройти в Рівному.

Завдання наших лікарів – допомогти вам позбавитися від наслідків Covid-19 і відновити всі функції організму. Програма реабілітації націлена на усунення наслідків хвороби, зміцнення імунітету, поліпшення кровообігу і функцій легень.

Наслідки

Наслідки Ковід відображаються не тільки на психологічному, але і на фізичному стані. Симптоми можуть з особливою силою проявлятися після фізичних навантажень: втома, задишка, прискорене серцебиття, м’язові. Після перенесеної хвороби, страждають життєво важливі органи – серце, легені та ін.

Ослаблення організму в період госпіталізації призводить до виснаження м’язів, погіршення рухових функцій, деякі пацієнти вчаться заново ходити, якщо Ковід завдав удар по опорно-руховому апарату. Наслідки можуть бути незворотними, якщо не приділяти увагу реабілітації після коронавируса. Якщо ви стурбовані своїм станом, або станом своїх близьких, – зверніться за допомогою.

Коли необхідно обов’язково почати реабілітацію після Ковід-19?

Реабілітацію після Ковіду потрібно почати відразу в палаті і продовжити після виписки, аж до повного відновлення всіх функцій організму. У медичній клініці OrtoSano проводиться ефективне лікування і реабілітація пацієнтів, які перенесли Covid-19. Дізнатися детальну інформацію про методи терапії можна за номерами гарячої лінії на сайті.

Відновленню функцій опорно-рухового апарату приділяється велика увага, тому що від цього залежить чи зможе людина повернутися до повноцінного життя і роботи після хвороби. Наш підхід до реабілітації складається з консервативного лікування і фізіотерапії, що сприяє повному відновленню організму і його функцій.

Як проходить лікування

Лікування після Ковіда в клініці OrtoSano проводиться досвідченими лікарями і реабілітологами. Ми працюємо з пацієнтами різного віку і складаємо індивідуальний план реабілітації для кожного, з урахуванням стану організму після хвороби і наявних ускладнень. Методи відновлення, які ми використовуємо:

  • Зміцнення м’язів і зв’язок, зміцнення кісток і суглобів за допомогою занять на спеціальних тренажерах – допомагає поліпшити стан опорно-рухового апарату;
  • Щоб заповнити баланс кисню, використовується дихальна гімнастика, яка є невід’ємною частиною лікування;
  • Оздоровлення організму і зміцнення імунітету з допомогою ЛФК, фізіотерапії та інших процедур допоможе повністю відновитися після Ковіда.

Зверніться до фахівців, якщо наслідки хвороби досі завдають вам дискомфорт. Наша команда лікарів допоможе поліпшити стан здоров’я, позбутися від болю в м’язах або суглобах, зміцнити м’язовий корсет, наповнити легені киснем і допоможе повернутися до звичного життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна реабілітація після Ковіду?

Реабілітація після Ковіду допомагає зміцнити імунну систему, усунути наслідки хвороби і запобігти можливим ускладненням.

Скільки триває реабілітація після Ковіду?

Тривалість строків реабілітації залежить від стану пацієнта, його індивідуальних особливостей і ступеня тяжкості наслідків хвороби.

Яка ціна реабілітації після коронавирусу?

Ціна реабілітації після коронавирусу залежить від вашого стану після захворювання, тому лікування для кожного пацієнта підбирається індивідуально. Щоб дізнатися докладніше, запишіться на прийом до фахівців.

Що включає реабілітація після Ковід?

Реабілітація після Covid-19 допомагає відновити функції легень, підвищити імунітет, запустити кровообіг і поліпшити роботу опорно-рухового апарату.

Де пройти реабілітацію після Ковіду?

Реабілітація після Ковіду в Рівному проводиться в клініці OrtoSano і допомагає позбутися від наслідків захворювання.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію