Найкраще, що ви можете зробити, коли болить спина – звернутися до професіоналів. Фахівці клініки «Orto Sano» проведуть діагностику і з’ясують причини дискомфорту яке турбує вас незалежно від того, з яким типом болю вам довелося зіткнутися.

Якщо у вас болять м’язи спини, ломить поперек, болить шия, боляче сидіти або стояти, це може бути сигналом організму про наявність проблем зі здоров’ям, які не можна ігнорувати.

Заняття з реабілітологами «Orto Sano» в затишних сучасних залах ЛФК не тільки допоможуть позбутися від дискомфорту, але і навчать вас комплексу простих вправ, які будуть дуже корисні при таких захворюваннях, як артроз, остеохондроз, ревматоїдний артрит, протрузії та грижі міжхребцевих дисків.

Посилити ефект від занять допоможе курс масажу, який поверне м’язам еластичність, усуне проблеми з кровопостачанням і зніме напругу. Досвідчені професіонали клінік «Orto Sano» подбають про те, щоб кожна процедура була максимально ефективною.

Здорова спина без операцій і медикаментів? Це можливо!

Найкраще, що ви можете зробити, коли болить спина - звернутися до професіоналів. Фахівці клініки «Orto Sano» проведуть діагностику і з'ясують причини дискомфорту яке турбує вас незалежно від того, з яким типом болю вам довелося зіткнутися. Якщо у вас болять м'язи спини, ломить поперек, болить шия, боляче сидіти або стояти, це може бути сигналом організму про наявність проблем зі здоров'ям, які не можна ігнорувати. Заняття з реабілітологами «Orto Sano» в затишних сучасних залах ЛФК не тільки допоможуть позбутися від дискомфорту, але і навчать вас комплексу простих вправ, які будуть дуже корисні при таких захворюваннях, як артроз, остеохондроз, ревматоїдний артрит, протрузії та грижі міжхребцевих дисків. Посилити ефект від занять допоможе курс масажу, який поверне м'язам еластичність, усуне проблеми з кровопостачанням і зніме напругу. Досвідчені професіонали клінік «Orto Sano» подбають про те, щоб кожна процедура була максимально ефективною. Здорова спина без операцій і медикаментів? Це можливо!