Зниження маси тіла сприятливо впливає на роботу внутрішніх органів, знімає навантаження з суглобів і хребтів, покращує кровообіг, нормалізує обмінні процеси в організмі, позитивно позначається на самопочутті пацієнта, його самооцінці, емоційному і психологічному стані.

Причини виникнення

Причини зайвої ваги можуть полягати в гормональному збої або при різних захворюваннях. Поширеним явищем надмірна вага є у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, також при компульсивному переїданні.

Іноді причиною можуть стати перенесені операції, деякі види травм. Незбалансований раціон і відсутність фізичної активності – також сприяють набору маси тіла. У людей похилого віку часто є зайва вага.

Наслідки

Наслідки надмірної маси тіла очевидні – порушення функцій шлунково-кишкового тракту, негативний вплив на серцево-судинну систему, сповільнюються обмінні процеси в організмі – все це відбивається на загальному стані здоров’я.

Не рідко наслідки зайвої ваги призводять до ожиріння в різному ступені. Таке захворювання обертається наслідками для опорно-рухового апарату – суглобів, зв’язок, м’язів, хребта, міжхребетних дисків.

Індекс масси тіла людини

Як відбувається лікування

Лімфодренажний масаж – перший етап зниження ваги. Він стимулює жироспалювання, розганяє лімфу, сприяє виведенню жирних кислот з судин. Завдяки лікувального масажу поліпшується кровообіг, і нормалізується процес обміну речовин в організмі.

Допоміжні методики – тренування ВКТ, допомагають знизити денний каллораж, завдяки фізичній активності. Тренажер SRS Total Spine дозволяє індивідуально підбирати та коригувати навантаження, шляхом чого знижується вага.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів із зайвою вагою без медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Як позбавитися від зайвої ваги?

Позбутися від зайвої ваги можна завдяки комплексному підходу, фізичним вправам, які індивідуально розробляються для кожної людини.

Які наслідки зайвої ваги?

Наслідки зайвої ваги – це захворювання внутрішніх органів, серцево-судинної системи, суглобів, кісток, ожиріння.

З чого почати зниження ваги?

У нашому медичному центрі зниження ваги починається з лімфодренажного масажу, завдяки якому запускається процес спалювання жирів.

Що якщо причина зайвої ваги - захворювання?

Якщо причиною зайвої ваги служать гормональний збій або захворювання – наші лікарі підберуть для вас індивідуальний курс вправ для зниження ваги, з урахуванням клінічної картини.

Скільки занять знадобитися, щоб знизити вагу?

Кожна людина – індивідуальна, результат з’явиться після курсу вправ для зниження ваги, але перші зміни ви помітите через кілька занять.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію