Зміцнення м’язів сприяє поліпшенню рухливості м’язів і суглобів, загальному зміцненню організму, сприятливо впливає на роботу опорно-рухового апарату. Слабкість м’язів може привести до атрофії, зниження їх функцій, дискомфорту і больового синдрому при найменшій фізичному навантаженні.

Причини виникнення

Причини слабкості м’язового корсета можуть бути обумовлені малорухливим способом життя, при тривалому знаходженні тіла в одному положенні, відсутності фізичної активності. Слабкість в м’язах може бути симптомом захворювань на ранній стадії.

Крім того, з такою проблемою стикаються під час вагітності, при надмірному навантаженні на опорно-руховий апарат. Втрата фізичної форми та м’язова слабкість виникають через цукровий діабет та інфекції в організмі.

Наслідки

Слабкість м’язів після інсульту або інших захворювань може призвести до інвалідизації, без належного та своєчасного лікування. Наслідки – м’язова атрофія, незворотні зміни в організмі, зниження якості життя.

Підвищена стомлюваність і біль в м’язах може привести до хронічної втоми, зниження рухливості, депресії, порушень сну. М’язи можуть атрофуватися, проблема зачіпає хребет і внутрішні органи та знижує їх функціонування.

Як відбувається лікування

Зміцнити м’язи та привести їх в тонус, позбутися від слабкості та відновити функції м’язового корсета допоможе лікувальний комплекс вправ в медичній клініці OrtoSano. Ми підбираємо індивідуальний курс лікування для кожної людини, в результаті якого вийде повністю відновити діяльність м’язів.

Ми рекомендуємо проходити комплексне лікування, для зміцнення м’язового корсета, формування правильної постави та поліпшення всіх функцій опорно-рухового апарату. Щоб записатися на консультацію до фахівців і підібрати індивідуальну лікувальну програму – зателефонуйте за номерами, які вказані на нашому сайті.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

До чого призводить слабкість в м'язах?

Слабкість в м’язах призводить до порушень функцій організму, відбивається на якості життя людини, може закінчитися атрофією або привести до розвитку захворювань.

Як позбутися від м'язової слабкості?

Позбутися від м’язової слабкості допоможуть вправи, розроблені в нашому медичному центрі OrtoSano.

Коли видно перші поліпшення?

Ви відчуєте поліпшення після декількох занять. М’язовий корсет стане міцнішим, ви позбудетеся від больового синдрому і помітите зміни в загальному стані організму.

Через що погіршується стан м'язів?

На це впливає багато факторів, наприклад при захворюваннях або після операцій, травм, ДТП, можуть з’явитися проблеми з м’язами, які потребують відновлення та реабілітації.

Як зміцнити м'язовий корсет?

Зміцнити м’язовий корсет можна завдяки нашим методикам. Ми використовуємо консервативний підхід, що виключає хірургічне втручання і медикаментозне лікування.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.