Зміцнення м’язів сприяє поліпшенню рухливості м’язів і суглобів, загальному зміцненню організму, сприятливо впливає на роботу опорно-рухового апарату. Слабкість м’язів може привести до атрофії, зниження їх функцій, дискомфорту і больового синдрому при найменшій фізичному навантаженні.

Причини виникнення

Причини слабкості м’язового корсета можуть бути обумовлені малорухливим способом життя, при тривалому знаходженні тіла в одному положенні, відсутності фізичної активності. Слабкість в м’язах може бути симптомом захворювань на ранній стадії.

Крім того, з такою проблемою стикаються під час вагітності, при надмірному навантаженні на опорно-руховий апарат. Втрата фізичної форми та м’язова слабкість виникають через цукровий діабет та інфекції в організмі.

Наслідки

Слабкість м’язів після інсульту або інших захворювань може призвести до інвалідизації, без належного та своєчасного лікування. Наслідки – м’язова атрофія, незворотні зміни в організмі, зниження якості життя.

Підвищена стомлюваність і біль в м’язах може привести до хронічної втоми, зниження рухливості, депресії, порушень сну. М’язи можуть атрофуватися, проблема зачіпає хребет і внутрішні органи та знижує їх функціонування.

Як відбувається лікування

Зміцнити м’язи та привести їх в тонус, позбутися від слабкості та відновити функції м’язового корсета допоможе лікувальний комплекс вправ в медичній клініці OrtoSano. Ми підбираємо індивідуальний курс лікування для кожної людини, в результаті якого вийде повністю відновити діяльність м’язів.

Ми рекомендуємо проходити комплексне лікування, для зміцнення м’язового корсета, формування правильної постави та поліпшення всіх функцій опорно-рухового апарату. Щоб записатися на консультацію до фахівців і підібрати індивідуальну лікувальну програму – зателефонуйте за номерами, які вказані на нашому сайті.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

До чого призводить слабкість в м'язах?

Слабкість в м’язах призводить до порушень функцій організму, відбивається на якості життя людини, може закінчитися атрофією або привести до розвитку захворювань.

Як позбутися від м'язової слабкості?

Позбутися від м’язової слабкості допоможуть вправи, розроблені в нашому медичному центрі OrtoSano.

Коли видно перші поліпшення?

Ви відчуєте поліпшення після декількох занять. М’язовий корсет стане міцнішим, ви позбудетеся від больового синдрому і помітите зміни в загальному стані організму.

Через що погіршується стан м'язів?

На це впливає багато факторів, наприклад при захворюваннях або після операцій, травм, ДТП, можуть з’явитися проблеми з м’язами, які потребують відновлення та реабілітації.

Як зміцнити м'язовий корсет?

Зміцнити м’язовий корсет можна завдяки нашим методикам. Ми використовуємо консервативний підхід, що виключає хірургічне втручання і медикаментозне лікування.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний