Збільшення росту – це програма для тих, хто хоче стати вище, позбутися комплексів і низької самооцінки.

Перед призначенням курсу, проводиться вимірювання зросту, ваги, індексу маси тіла, процентне співвідношення жирових показників, перед спеціальною сіткою проводиться фотографування для врахування індивідуальних особливостей пацієнта, проводиться плантографія (визначення ступеня можливої плоскостопості) визначається ступінь сколіозу або кіфозу, патології хребта. Виявляються всі фактори, які блокують збільшення зростання.

Ми допомагаємо тим людям, які хочуть збільшити зростання, без хірургічного втручання.

Причини виникнення

Якщо низький зріст не обумовлений захворюваннями – проблему можна вирішити за допомогою комплексу вправ, розроблених нашими фахівцями. Після збільшення зростання покращитися не тільки саме сприйняття, а й стан опорно-рухового апарату.

Причини низького зросту можуть бути через слабкий м’язовий корсет, неправильну поставу або ходу, поганий кровообіг. Проблема носить не тільки естетичний характер, адже при порушеннях в області хребта, неправильну поставу, людина відчуває болючі відчуття, дискомфорт, не може вести активний спосіб життя.

Наслідки

Наслідки защемлень міжхребцевих дисків або слабкого м’язового корсета з часом можуть відбитися на функціях опорно-рухового апарату.

Проблему можна помітити в підлітковому віці. Якщо у дитини є відхилення від норми, щодо його віку – це привід звернутися в медичний центр OrtoSano. Збільшення росту допоможе позбутися від комплексів, повернутися до улюблених занять, не відчуваючи при цьому дискомфорту або болю.

Як відбувається лікування

Наша методика дозволяє провести корекцію постави та активізувати зони росту. За допомогою комплексу вправ вийде зміцнити м’язовий корсет, запустити процес регенерації кісток і судин, поліпшити кровообіг, виправити поставу, поліпшити обмінні процеси у зв’язках і м’язах.

Заняття за програмою дозволяють збільшити зростання у підлітків і дорослих на 3-7 см. Програма виконується на спеціальних тренажерах-профілакторах Eurospine.

Виконання програми сприяє:
– функціональному прямому, боковому і діагональному розтягуванню м’язів і зв’язок хребта;
– подразнення тканин довгих трубчастих кісток;
– розвантаження і стимуляції активності ростових зон хребців;
– регенерації тканин, судин і кісток;
– посиленню кровопостачання тканин хребта та обмінних процесів в дисках;
– створення і зміцнення зв’язково-м’язового корсету;
– формуванню правильної постави та ходи.

Сукупність цих процесів призводить до збільшення росту людини.

На початку курсу проходять спеціальний витягуючий і розігріваючий масаж, тривалістю 25-35 хвилин.

Комплекс вправ виконується на тренажерах Eurospine. Початкові заняття тривають 25 -30 хв, і поступово час збільшується до 50-70 хвилин.

В результаті занять зростає обсяг рухів як у великих, так і в дрібних суглобах, м’язи стають більш слухняним, суглобово-зв’язковий апарат більш гнучким і пластичним.

Стимуляція зон зростання досягається завдяки вправам з розвитку гнучкості, масажу, ЛФК. Перші результати будуть помітні через кілька занять – ви зможете побачити візуальні зміни, а також відчуєте легкість, позбудетеся від скутості рухів і дискомфорту, станете більш рухливими й активними.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна програма збільшення зростання?

Програма збільшення зростання допоможе позбутися від комплексів, збільшити зростання, зміцнити м’язовий корсет і поліпшити функції опорно-рухового апарату.

Як відбувається збільшення зростання?

Збільшення росту відбувається завдяки комплексу вправ, які активізують регенеративні процеси в організмі та стимулюють зростання.

В якому віці проводиться збільшення зростання?

Під час формування організму – з 13 до 25 років можна збільшити зростання, сформувати правильну поставу і поліпшити якість життя.

Якого результату можна досягти?

Завдяки курсу вправ за рік можна домогтися збільшення зростання на 5-7 см. Для багатьох людей такий результат перевищує всі їхні очікування.

Як збільшити ріст?

Щоб збільшити зростання, потрібно проконсультуватися з фахівцями. Лікарі складуть індивідуальний комплекс вправ для вас, який допоможе збільшити зростання.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний