Збільшення росту – це програма для тих, хто хоче стати вище, позбутися комплексів і низької самооцінки.

Перед призначенням курсу, проводиться вимірювання зросту, ваги, індексу маси тіла, процентне співвідношення жирових показників, перед спеціальною сіткою проводиться фотографування для врахування індивідуальних особливостей пацієнта, проводиться плантографія (визначення ступеня можливої плоскостопості) визначається ступінь сколіозу або кіфозу, патології хребта. Виявляються всі фактори, які блокують збільшення зростання.

Ми допомагаємо тим людям, які хочуть збільшити зростання, без хірургічного втручання.

Причини виникнення

Якщо низький зріст не обумовлений захворюваннями – проблему можна вирішити за допомогою комплексу вправ, розроблених нашими фахівцями. Після збільшення зростання покращитися не тільки саме сприйняття, а й стан опорно-рухового апарату.

Причини низького зросту можуть бути через слабкий м’язовий корсет, неправильну поставу або ходу, поганий кровообіг. Проблема носить не тільки естетичний характер, адже при порушеннях в області хребта, неправильну поставу, людина відчуває болючі відчуття, дискомфорт, не може вести активний спосіб життя.

Наслідки

Наслідки защемлень міжхребцевих дисків або слабкого м’язового корсета з часом можуть відбитися на функціях опорно-рухового апарату.

Проблему можна помітити в підлітковому віці. Якщо у дитини є відхилення від норми, щодо його віку – це привід звернутися в медичний центр OrtoSano. Збільшення росту допоможе позбутися від комплексів, повернутися до улюблених занять, не відчуваючи при цьому дискомфорту або болю.

Як відбувається лікування

Наша методика дозволяє провести корекцію постави та активізувати зони росту. За допомогою комплексу вправ вийде зміцнити м’язовий корсет, запустити процес регенерації кісток і судин, поліпшити кровообіг, виправити поставу, поліпшити обмінні процеси у зв’язках і м’язах.

Заняття за програмою дозволяють збільшити зростання у підлітків і дорослих на 3-7 см. Програма виконується на спеціальних тренажерах-профілакторах Eurospine.

Виконання програми сприяє:
– функціональному прямому, боковому і діагональному розтягуванню м’язів і зв’язок хребта;
– подразнення тканин довгих трубчастих кісток;
– розвантаження і стимуляції активності ростових зон хребців;
– регенерації тканин, судин і кісток;
– посиленню кровопостачання тканин хребта та обмінних процесів в дисках;
– створення і зміцнення зв’язково-м’язового корсету;
– формуванню правильної постави та ходи.

Сукупність цих процесів призводить до збільшення росту людини.

На початку курсу проходять спеціальний витягуючий і розігріваючий масаж, тривалістю 25-35 хвилин.

Комплекс вправ виконується на тренажерах Eurospine. Початкові заняття тривають 25 -30 хв, і поступово час збільшується до 50-70 хвилин.

В результаті занять зростає обсяг рухів як у великих, так і в дрібних суглобах, м’язи стають більш слухняним, суглобово-зв’язковий апарат більш гнучким і пластичним.

Стимуляція зон зростання досягається завдяки вправам з розвитку гнучкості, масажу, ЛФК. Перші результати будуть помітні через кілька занять – ви зможете побачити візуальні зміни, а також відчуєте легкість, позбудетеся від скутості рухів і дискомфорту, станете більш рухливими й активними.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна програма збільшення зростання?

Програма збільшення зростання допоможе позбутися від комплексів, збільшити зростання, зміцнити м’язовий корсет і поліпшити функції опорно-рухового апарату.

Як відбувається збільшення зростання?

Збільшення росту відбувається завдяки комплексу вправ, які активізують регенеративні процеси в організмі та стимулюють зростання.

В якому віці проводиться збільшення зростання?

Під час формування організму – з 13 до 25 років можна збільшити зростання, сформувати правильну поставу і поліпшити якість життя.

Якого результату можна досягти?

Завдяки курсу вправ за рік можна домогтися збільшення зростання на 5-7 см. Для багатьох людей такий результат перевищує всі їхні очікування.

Як збільшити ріст?

Щоб збільшити зростання, потрібно проконсультуватися з фахівцями. Лікарі складуть індивідуальний комплекс вправ для вас, який допоможе збільшити зростання.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.