Реабілітація після інсульту дозволяє зберегти та відновити м’язову силу, рухові функції, діяльність кишківника, сечового міхура та адаптувати людину, яка перенесла інсульт, до колишнього способу життя, усунувши всі наслідки цього захворювання. У клініці OrtoSano відновлення проходить за авторською методикою без медикаментів.

Причини виникнення

Пошкодження нервових закінчень і клітин головного мозку, які відповідають за функціонування всього організму, тромбоз і внутрішній крововилив – самі часті причини інсульту.

Під керівництвом команди фахівців пацієнт зможе повернутися до повсякденного життя або роботи та уникнути ускладнень. Завдяки терапії повернеться рухливість і покращитися емоційний стан.

Наслідки

Ускладнення після інсульту в деяких випадках призводять до повної втрати рухливості, порушень функцій головного мозку, дефектів зору, в інших – до мінімальних пошкоджень організму. Терміни реабілітації після інсульту підбираються індивідуально. Проблеми, які здатна вирішити реабілітація:

 • Зсув плечового суглоба, у пацієнтів після інсульту, можна запобігти за допомогою вправ;
 • Зміцнення чотириголового м’яза при паралічі половини тіла сприяє швидкому відновленню;
 • Сучасне обладнання нашої клініки допоможе відновити функціонування кінцівок;
 • Вправи спрямовані на поліпшення рухової функції допоможуть заново навчитися стояти, сидіти та ходити;
 • Спастичність м’язів можна знизити, за допомогою спеціальних процедур в нашій клініці, це позбавить від дискомфорту і болю;
 • Відновлення рухової активності під наглядом реабілітологів поверне пацієнту працездатність.

Період реабілітації після інсульту важко переноситься не тільки в фізичному плані, але і в емоційному. За допомогою наших лікарів курс лікування буде сприяти поліпшенню здоров’я і психологічного стану. Терапевтична атмосфера позитивно впливає на результати реабілітації.

Як проходить лікування

За допомогою лікувальних масажів, ЛФК, фізіотерапії та поступового ускладнення вправ під наглядом фахівців, пацієнту можна повернути активність і відновити нормальну діяльність опорно-рухового апарату. При незворотних змінах реабілітація допоможе адаптуватися і прийняти свій нинішній стан.

Після ішемічного або геморагічного інсульту найбільш поширений наслідок – це порушення координації руху або втрата здібностей до пересування. При паралічі рекомендується почати лікування відразу, коли медичні показники будуть стабільними. Це допоможе відновити рухові функції після інсульту.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів після інсультів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів після інсульту в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації після інсульту в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Яке лікування ви проводите?

Ми пропонуємо немедикаментозне лікування після інсульту. Ми допоможемо вам відмовитися від знеболюючих і відновити рухливість консервативними методами терапії.

Коли будуть перші результати?

Пацієнти, що проходять курс реабілітації, відзначають позитивну динаміку вже через 2-3 тижні після початку процедур.

Навіщо потрібна реабілітація?

Реабілітація допомагає зміцнити м’язовий тонус і повернути людині нормальне функціонування і здатність до пересування без медикаментів.

Який результат лікування?

Наші методи допомагають повернути рухливість кінцівок, поліпшити кровообіг, усунути хворобливі відчуття і нормалізувати стан пацієнта.

Скільки триває реабілітація після інсульту?

Терміни реабілітації залежать від складності ситуації, але результат лікування – це відновлення функцій організму. Терміни підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.