Реабілітація після інсульту дозволяє зберегти та відновити м’язову силу, рухові функції, діяльність кишківника, сечового міхура та адаптувати людину, яка перенесла інсульт, до колишнього способу життя, усунувши всі наслідки цього захворювання. У клініці OrtoSano відновлення проходить за авторською методикою без медикаментів.

Причини виникнення

Пошкодження нервових закінчень і клітин головного мозку, які відповідають за функціонування всього організму, тромбоз і внутрішній крововилив – самі часті причини інсульту.

Під керівництвом команди фахівців пацієнт зможе повернутися до повсякденного життя або роботи та уникнути ускладнень. Завдяки терапії повернеться рухливість і покращитися емоційний стан.

Наслідки

Ускладнення після інсульту в деяких випадках призводять до повної втрати рухливості, порушень функцій головного мозку, дефектів зору, в інших – до мінімальних пошкоджень організму. Терміни реабілітації після інсульту підбираються індивідуально. Проблеми, які здатна вирішити реабілітація:

 • Зсув плечового суглоба, у пацієнтів після інсульту, можна запобігти за допомогою вправ;
 • Зміцнення чотириголового м’яза при паралічі половини тіла сприяє швидкому відновленню;
 • Сучасне обладнання нашої клініки допоможе відновити функціонування кінцівок;
 • Вправи спрямовані на поліпшення рухової функції допоможуть заново навчитися стояти, сидіти та ходити;
 • Спастичність м’язів можна знизити, за допомогою спеціальних процедур в нашій клініці, це позбавить від дискомфорту і болю;
 • Відновлення рухової активності під наглядом реабілітологів поверне пацієнту працездатність.

Період реабілітації після інсульту важко переноситься не тільки в фізичному плані, але і в емоційному. За допомогою наших лікарів курс лікування буде сприяти поліпшенню здоров’я і психологічного стану. Терапевтична атмосфера позитивно впливає на результати реабілітації.

Як проходить лікування

За допомогою лікувальних масажів, ЛФК, фізіотерапії та поступового ускладнення вправ під наглядом фахівців, пацієнту можна повернути активність і відновити нормальну діяльність опорно-рухового апарату. При незворотних змінах реабілітація допоможе адаптуватися і прийняти свій нинішній стан.

Після ішемічного або геморагічного інсульту найбільш поширений наслідок – це порушення координації руху або втрата здібностей до пересування. При паралічі рекомендується почати лікування відразу, коли медичні показники будуть стабільними. Це допоможе відновити рухові функції після інсульту.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів після інсультів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів після інсульту в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації після інсульту в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Яке лікування ви проводите?

Ми пропонуємо немедикаментозне лікування після інсульту. Ми допоможемо вам відмовитися від знеболюючих і відновити рухливість консервативними методами терапії.

Коли будуть перші результати?

Пацієнти, що проходять курс реабілітації, відзначають позитивну динаміку вже через 2-3 тижні після початку процедур.

Навіщо потрібна реабілітація?

Реабілітація допомагає зміцнити м’язовий тонус і повернути людині нормальне функціонування і здатність до пересування без медикаментів.

Який результат лікування?

Наші методи допомагають повернути рухливість кінцівок, поліпшити кровообіг, усунути хворобливі відчуття і нормалізувати стан пацієнта.

Скільки триває реабілітація після інсульту?

Терміни реабілітації залежать від складності ситуації, але результат лікування – це відновлення функцій організму. Терміни підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний