Відновлення організму – це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення функцій опорно-рухового апарату. Ми використовуємо немедикаментозні методи для відновлення після захворювань, травм, ДТП. Консервативний підхід дозволяє зміцнити та поліпшити стан організму, суглобів, м’язів і кісток без оперативного втручання.

Причини виникнення

Відновлення організму може знадобитися після:

 • Спортивних травм;
 • ДТП;
 • Операцій;
 • Переломів;
 • Захворювань.

Для поліпшення функцій опорно-рухового апарату при:

 • Порушеннях постави;
 • Захворюваннях суглобів;
 • Больовому синдромі;
 • Захворюваннях хребта;
 • Хворобах м’язової системи.

Наслідки

Наслідки відсутності лікування, відновлення і реабілітації можуть бути незворотними. Це часто призводить до розвитку захворювань, інвалідності, втрати функцій кінцівок. Відновлення організму – невід’ємна частина при комплексному лікуванні.

У медичному центрі OrtoSano є лікувально-оздоровча програма, яка дозволяє позбутися від проблем з опорно-руховим апаратом без ліків і хірургічного втручання. Без своєчасного звернення за допомогою стан організму буде погіршуватися.

Як відбувається лікування

Лікування включає в себе курс процедур, завдання яких зміцнити та поліпшити функції хребта, м’язів, суглобів і кісток. Ми працюємо з найскладнішими випадками, від яких відмовляються інші лікарі. Наші фахівці використовують консервативні методи лікування, які дозволяють відновити організм і позбутися від болю.

Ми допоможемо нормалізувати діяльність організму за допомогою фізіотерапевтичних процедур, ЛФК, лікувального масажу. Вправи спрямовані на профілактику захворювань, таких як: артрит, артроз, сколіоз, остеохондроз та ін. Фізична реабілітація допоможе відновитися після травм, хвороб або операцій.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування і реабілітації пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке відновлення організму?

Відновлення організму – це консервативні методи лікування і відновлення після вроджених або придбаних захворювань і травм.

Як проходить відновлення?

Відновлення проходить під наглядом фахівців медичного центру OrtoSano і включає в себе фізіотерапію, реабілітацію та інші лікувальні процедури.

Скільки триватиме відновлення організму?

Тривалість відновлення організму залежить від індивідуальних особливостей і причини захворювань. Поліпшення будуть помітні через тиждень після початку лікування.

Які методи ви використовуєте?

Ми використовуємо безопераційні методи відновлення, без застосування ліків. Результат досягається завдяки сучасним методикам терапії.

Коли потрібно починати лікування?

Щоб повністю відновити або поліпшити функції опорно-рухового апарату необхідно своєчасно почати лікування, при виявленні симптомів хвороб.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію