Відновлення організму – це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення функцій опорно-рухового апарату. Ми використовуємо немедикаментозні методи для відновлення після захворювань, травм, ДТП. Консервативний підхід дозволяє зміцнити та поліпшити стан організму, суглобів, м’язів і кісток без оперативного втручання.

Причини виникнення

Відновлення організму може знадобитися після:

 • Спортивних травм;
 • ДТП;
 • Операцій;
 • Переломів;
 • Захворювань.

Для поліпшення функцій опорно-рухового апарату при:

 • Порушеннях постави;
 • Захворюваннях суглобів;
 • Больовому синдромі;
 • Захворюваннях хребта;
 • Хворобах м’язової системи.

Наслідки

Наслідки відсутності лікування, відновлення і реабілітації можуть бути незворотними. Це часто призводить до розвитку захворювань, інвалідності, втрати функцій кінцівок. Відновлення організму – невід’ємна частина при комплексному лікуванні.

У медичному центрі OrtoSano є лікувально-оздоровча програма, яка дозволяє позбутися від проблем з опорно-руховим апаратом без ліків і хірургічного втручання. Без своєчасного звернення за допомогою стан організму буде погіршуватися.

Як відбувається лікування

Лікування включає в себе курс процедур, завдання яких зміцнити та поліпшити функції хребта, м’язів, суглобів і кісток. Ми працюємо з найскладнішими випадками, від яких відмовляються інші лікарі. Наші фахівці використовують консервативні методи лікування, які дозволяють відновити організм і позбутися від болю.

Ми допоможемо нормалізувати діяльність організму за допомогою фізіотерапевтичних процедур, ЛФК, лікувального масажу. Вправи спрямовані на профілактику захворювань, таких як: артрит, артроз, сколіоз, остеохондроз та ін. Фізична реабілітація допоможе відновитися після травм, хвороб або операцій.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування і реабілітації пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке відновлення організму?

Відновлення організму – це консервативні методи лікування і відновлення після вроджених або придбаних захворювань і травм.

Як проходить відновлення?

Відновлення проходить під наглядом фахівців медичного центру OrtoSano і включає в себе фізіотерапію, реабілітацію та інші лікувальні процедури.

Скільки триватиме відновлення організму?

Тривалість відновлення організму залежить від індивідуальних особливостей і причини захворювань. Поліпшення будуть помітні через тиждень після початку лікування.

Які методи ви використовуєте?

Ми використовуємо безопераційні методи відновлення, без застосування ліків. Результат досягається завдяки сучасним методикам терапії.

Коли потрібно починати лікування?

Щоб повністю відновити або поліпшити функції опорно-рухового апарату необхідно своєчасно почати лікування, при виявленні симптомів хвороб.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.