Відновлення організму – це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення функцій опорно-рухового апарату. Ми використовуємо немедикаментозні методи для відновлення після захворювань, травм, ДТП. Консервативний підхід дозволяє зміцнити та поліпшити стан організму, суглобів, м’язів і кісток без оперативного втручання.

Причини виникнення

Відновлення організму може знадобитися після:

 • Спортивних травм;
 • ДТП;
 • Операцій;
 • Переломів;
 • Захворювань.

Для поліпшення функцій опорно-рухового апарату при:

 • Порушеннях постави;
 • Захворюваннях суглобів;
 • Больовому синдромі;
 • Захворюваннях хребта;
 • Хворобах м’язової системи.

Наслідки

Наслідки відсутності лікування, відновлення і реабілітації можуть бути незворотними. Це часто призводить до розвитку захворювань, інвалідності, втрати функцій кінцівок. Відновлення організму – невід’ємна частина при комплексному лікуванні.

У медичному центрі OrtoSano є лікувально-оздоровча програма, яка дозволяє позбутися від проблем з опорно-руховим апаратом без ліків і хірургічного втручання. Без своєчасного звернення за допомогою стан організму буде погіршуватися.

Як відбувається лікування

Лікування включає в себе курс процедур, завдання яких зміцнити та поліпшити функції хребта, м’язів, суглобів і кісток. Ми працюємо з найскладнішими випадками, від яких відмовляються інші лікарі. Наші фахівці використовують консервативні методи лікування, які дозволяють відновити організм і позбутися від болю.

Ми допоможемо нормалізувати діяльність організму за допомогою фізіотерапевтичних процедур, ЛФК, лікувального масажу. Вправи спрямовані на профілактику захворювань, таких як: артрит, артроз, сколіоз, остеохондроз та ін. Фізична реабілітація допоможе відновитися після травм, хвороб або операцій.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування і реабілітації пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке відновлення організму?

Відновлення організму – це консервативні методи лікування і відновлення після вроджених або придбаних захворювань і травм.

Як проходить відновлення?

Відновлення проходить під наглядом фахівців медичного центру OrtoSano і включає в себе фізіотерапію, реабілітацію та інші лікувальні процедури.

Скільки триватиме відновлення організму?

Тривалість відновлення організму залежить від індивідуальних особливостей і причини захворювань. Поліпшення будуть помітні через тиждень після початку лікування.

Які методи ви використовуєте?

Ми використовуємо безопераційні методи відновлення, без застосування ліків. Результат досягається завдяки сучасним методикам терапії.

Коли потрібно починати лікування?

Щоб повністю відновити або поліпшити функції опорно-рухового апарату необхідно своєчасно почати лікування, при виявленні симптомів хвороб.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний