Програма оздоровлення в медичній клініці OrtoSano допоможе вам позбавитися від болю в суглобах, якщо немає серйозних захворювань або інших причин, за якими вони виникли. Якщо ж біль є ознакою травм або хвороб, і вам потрібна професійна реабілітація – наші фахівці складуть для вас індивідуальну програму відновлення.

Причини виникнення

Залежно від характеру виникнення болю ми складаємо індивідуальний курс лікування. Наприклад, відновлення після інсульту або спортивних травм, реабілітація після ДТП, лікування захворювань сколіоз, артроз, артрит, відновлення при ДЦП.

Якщо біль з’явилася недавно через малорухливий спосіб життя, підйом тяжкості або ви просто хочете зміцнити опорно-руховий апарат – програма профілактики та оздоровлення в нашому центрі допоможе поліпшити ваше самопочуття.

Наслідки

Наслідки відсутності профілактики будуть не райдужними. З віком ви помітите, що з’явився біль при ходьбі, ви відчуваєте дискомфорт в області суглобів і це відбивається на вашому якості життя. Тому ми пропонуємо пройти програму оздоровлення для зміцнення організму.

Крім того, якщо належним чином не проводиться лікування захворювань на ранніх стадіях, в майбутньому це може привести до серйозних наслідків, аж до інвалідизації. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям – ми пропонуємо вам взяти участь в оздоровчій програмі.

Як відбувається лікування

Що включає в себе курс лікування? Це не тільки корисні, але і приємні процедури, які сприяють зміцненню м’язів, збільшенню рухливості суглобів, поліпшенню загального самопочуття. Ефективні процедури, які проводяться в нашій клініці, для оздоровлення організму це:

 • Лікувальні заняття за авторською методикою SanoRoller;
 • Лікувальний масаж для дітей і дорослих;
 • Стоунтерапія гарячими каменями;
 • Лімфодренажний і вакуумний масаж;
 • Інфрачервона лампа з біофорезом;
 • Кінезіотерапія;
 • Обгортання лікувальними мінеральними грязями.

Після проходження однієї процедури ви вже відчуєте поліпшення. Але результат після повного курсу процедур буде неперевершеним. Оздоровчий курс значно поліпшить ваш фізичний і емоційний стан, позбавить від болю без операцій і медикаментів, дозволить повернутися до активного способу життя.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики з лікування в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації різних видів хвороб в європейських клініках.

життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке програма оздоровлення?

Програма оздоровлення – це курс процедур, спрямованих на зміцнення опорно-рухового апарату.

Кому підходить оздоровчі процедури?

Оздоровчі процедури підходять як для дітей, так і для дорослих. Терапія сприятливо впливає на загальний стан організму.

Як вибрати процедури?

Наші фахівці допоможуть вам вибрати процедури, для оздоровлення після індивідуальної консультації.

Навіщо потрібна програма оздоровлення?

Програма оздоровлення потрібна для профілактики захворювань хребта і суглобів, зниження травматизації, зміцнення м’язів і кісток.

Коли буде перший результат?

Перший результат при проходженні оздоровчого курсу ви помітите відразу, після першого заняття. Для його закріплення ми рекомендуємо пройти повний курс оздоровлення.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний