Програма оздоровлення в медичній клініці OrtoSano допоможе вам позбавитися від болю в суглобах, якщо немає серйозних захворювань або інших причин, за якими вони виникли. Якщо ж біль є ознакою травм або хвороб, і вам потрібна професійна реабілітація – наші фахівці складуть для вас індивідуальну програму відновлення.

Причини виникнення

Залежно від характеру виникнення болю ми складаємо індивідуальний курс лікування. Наприклад, відновлення після інсульту або спортивних травм, реабілітація після ДТП, лікування захворювань сколіоз, артроз, артрит, відновлення при ДЦП.

Якщо біль з’явилася недавно через малорухливий спосіб життя, підйом тяжкості або ви просто хочете зміцнити опорно-руховий апарат – програма профілактики та оздоровлення в нашому центрі допоможе поліпшити ваше самопочуття.

Наслідки

Наслідки відсутності профілактики будуть не райдужними. З віком ви помітите, що з’явився біль при ходьбі, ви відчуваєте дискомфорт в області суглобів і це відбивається на вашому якості життя. Тому ми пропонуємо пройти програму оздоровлення для зміцнення організму.

Крім того, якщо належним чином не проводиться лікування захворювань на ранніх стадіях, в майбутньому це може привести до серйозних наслідків, аж до інвалідизації. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям – ми пропонуємо вам взяти участь в оздоровчій програмі.

Як відбувається лікування

Що включає в себе курс лікування? Це не тільки корисні, але і приємні процедури, які сприяють зміцненню м’язів, збільшенню рухливості суглобів, поліпшенню загального самопочуття. Ефективні процедури, які проводяться в нашій клініці, для оздоровлення організму це:

 • Лікувальні заняття за авторською методикою SanoRoller;
 • Лікувальний масаж для дітей і дорослих;
 • Стоунтерапія гарячими каменями;
 • Лімфодренажний і вакуумний масаж;
 • Інфрачервона лампа з біофорезом;
 • Кінезіотерапія;
 • Обгортання лікувальними мінеральними грязями.

Після проходження однієї процедури ви вже відчуєте поліпшення. Але результат після повного курсу процедур буде неперевершеним. Оздоровчий курс значно поліпшить ваш фізичний і емоційний стан, позбавить від болю без операцій і медикаментів, дозволить повернутися до активного способу життя.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики з лікування в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації різних видів хвороб в європейських клініках.

життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке програма оздоровлення?

Програма оздоровлення – це курс процедур, спрямованих на зміцнення опорно-рухового апарату.

Кому підходить оздоровчі процедури?

Оздоровчі процедури підходять як для дітей, так і для дорослих. Терапія сприятливо впливає на загальний стан організму.

Як вибрати процедури?

Наші фахівці допоможуть вам вибрати процедури, для оздоровлення після індивідуальної консультації.

Навіщо потрібна програма оздоровлення?

Програма оздоровлення потрібна для профілактики захворювань хребта і суглобів, зниження травматизації, зміцнення м’язів і кісток.

Коли буде перший результат?

Перший результат при проходженні оздоровчого курсу ви помітите відразу, після першого заняття. Для його закріплення ми рекомендуємо пройти повний курс оздоровлення.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію