Програма оздоровлення в медичній клініці OrtoSano допоможе вам позбавитися від болю в суглобах, якщо немає серйозних захворювань або інших причин, за якими вони виникли. Якщо ж біль є ознакою травм або хвороб, і вам потрібна професійна реабілітація – наші фахівці складуть для вас індивідуальну програму відновлення.

Причини виникнення

Залежно від характеру виникнення болю ми складаємо індивідуальний курс лікування. Наприклад, відновлення після інсульту або спортивних травм, реабілітація після ДТП, лікування захворювань сколіоз, артроз, артрит, відновлення при ДЦП.

Якщо біль з’явилася недавно через малорухливий спосіб життя, підйом тяжкості або ви просто хочете зміцнити опорно-руховий апарат – програма профілактики та оздоровлення в нашому центрі допоможе поліпшити ваше самопочуття.

Наслідки

Наслідки відсутності профілактики будуть не райдужними. З віком ви помітите, що з’явився біль при ходьбі, ви відчуваєте дискомфорт в області суглобів і це відбивається на вашому якості життя. Тому ми пропонуємо пройти програму оздоровлення для зміцнення організму.

Крім того, якщо належним чином не проводиться лікування захворювань на ранніх стадіях, в майбутньому це може привести до серйозних наслідків, аж до інвалідизації. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям – ми пропонуємо вам взяти участь в оздоровчій програмі.

Як відбувається лікування

Що включає в себе курс лікування? Це не тільки корисні, але і приємні процедури, які сприяють зміцненню м’язів, збільшенню рухливості суглобів, поліпшенню загального самопочуття. Ефективні процедури, які проводяться в нашій клініці, для оздоровлення організму це:

 • Лікувальні заняття за авторською методикою SanoRoller;
 • Лікувальний масаж для дітей і дорослих;
 • Стоунтерапія гарячими каменями;
 • Лімфодренажний і вакуумний масаж;
 • Інфрачервона лампа з біофорезом;
 • Кінезіотерапія;
 • Обгортання лікувальними мінеральними грязями.

Після проходження однієї процедури ви вже відчуєте поліпшення. Але результат після повного курсу процедур буде неперевершеним. Оздоровчий курс значно поліпшить ваш фізичний і емоційний стан, позбавить від болю без операцій і медикаментів, дозволить повернутися до активного способу життя.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики з лікування в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування і реабілітації різних видів хвороб в європейських клініках.

життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке програма оздоровлення?

Програма оздоровлення – це курс процедур, спрямованих на зміцнення опорно-рухового апарату.

Кому підходить оздоровчі процедури?

Оздоровчі процедури підходять як для дітей, так і для дорослих. Терапія сприятливо впливає на загальний стан організму.

Як вибрати процедури?

Наші фахівці допоможуть вам вибрати процедури, для оздоровлення після індивідуальної консультації.

Навіщо потрібна програма оздоровлення?

Програма оздоровлення потрібна для профілактики захворювань хребта і суглобів, зниження травматизації, зміцнення м’язів і кісток.

Коли буде перший результат?

Перший результат при проходженні оздоровчого курсу ви помітите відразу, після першого заняття. Для його закріплення ми рекомендуємо пройти повний курс оздоровлення.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.