У медичному центрі OrtoSano розроблена спеціальна програма для профілактики захворювань опорно-рухового апарату. Наприклад, при артриті, артрозі, сколіозі, остеохондрозі та багатьох інших захворювань. Крім того, курс лікування допоможе відновитися після операцій, травм, ДТП, сприяє зміцненню м’язового корсета і формуванню правильної постави.

Причини виникнення

Причини звернення до нашого медичного центру можуть бути різними:

  • Захворювання хребта;
  • Хвороби суглобів;
  • Больовий синдром;
  • Захворювання м’язової системи;
  • Профілактика та оздоровлення.

У більшості випадків до нас звертаються пацієнти, які хочуть повернутися до активного способу життя, але не можуть зробити це через біль, захворювання, вроджені або придбані травми. Ми допомагаємо позбутися від хворобливих відчуттів без медикаментів та операцій. Курс реабілітації спрямований на відновлення і зміцнення м’язового корсета, хребта і суглобів.

Наслідки

Якщо ви намагаєтеся терпіти біль і думаєте, що проблема вирішиться з часом – наслідки не змусять себе чекати. З кожним днем ​​ваш стан буде погіршуватися, почнуть розвиватися захворювання суглобів і хребта, біль посилитися, з’явиться слабкість у зв’язках, навіть звичайні повсякденні речі стане складно виконувати повною мірою через біль.

Такі захворювання як артроз або артрит можуть закінчитися інвалідністю, якщо вчасно не виявити симптоми, і не вжити заходів. Відсутність профілактики захворювань призводить до стрімкого погіршення самопочуття, в деяких ситуаціях наслідки можуть бути незворотними.

Як відбувається лікування

Щоб уникнути ускладнень в майбутньому, ми рекомендуємо регулярно проходити профілактику. Заняття ЛФК, лікувальний масаж, стоунтерапія, кінезітерапія – все це спрямовано на підтримку опорно-рухового апарату в нормальному стані. Не нехтуйте рекомендаціями лікарів, якщо вам призначили комплекс вправ.

Заняття проходять під керівництвом лікарів. Фахівці розробляють індивідуальний курс, що складається з лікувально – відновлювальних заходів, який спрямований на поліпшення функцій м’язів, суглобів, кісток, хребта. Дотримуючись правильної профілактики можна уникнути розвитку захворювань.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна профілактика захворювань?

Профілактика захворювань допомагає уникнути ускладнень і втрати функцій опорно-рухового апарату з віком.

Як проходить профілактика?

Профілактика проходить в стаціонарі медичного центру OrtoSano. Лікарі призначають комплекс вправ, спрямованих на усунення больового синдрому і проблем з хребтом.

Кому рекомендується профілактика?

Профілактика захворювань не має протипоказань. Вона проводиться як для дітей, так і для дорослих. Перед проведенням необхідна консультація лікарів.

Що включає в себе профілактика?

Профілактика захворювань включає в себе лікувально-оздоровчий комплекс вправ для зміцнення організму.

Як записатися на профілактику?

Якщо ви хочете пройти профілактику захворювань в медичній клініці OrtoSano – запишіться на консультацію за номерами, які вказані на нашому сайті.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний