У медичному центрі OrtoSano розроблена спеціальна програма для профілактики захворювань опорно-рухового апарату. Наприклад, при артриті, артрозі, сколіозі, остеохондрозі та багатьох інших захворювань. Крім того, курс лікування допоможе відновитися після операцій, травм, ДТП, сприяє зміцненню м’язового корсета і формуванню правильної постави.

Причини виникнення

Причини звернення до нашого медичного центру можуть бути різними:

  • Захворювання хребта;
  • Хвороби суглобів;
  • Больовий синдром;
  • Захворювання м’язової системи;
  • Профілактика та оздоровлення.

У більшості випадків до нас звертаються пацієнти, які хочуть повернутися до активного способу життя, але не можуть зробити це через біль, захворювання, вроджені або придбані травми. Ми допомагаємо позбутися від хворобливих відчуттів без медикаментів та операцій. Курс реабілітації спрямований на відновлення і зміцнення м’язового корсета, хребта і суглобів.

Наслідки

Якщо ви намагаєтеся терпіти біль і думаєте, що проблема вирішиться з часом – наслідки не змусять себе чекати. З кожним днем ​​ваш стан буде погіршуватися, почнуть розвиватися захворювання суглобів і хребта, біль посилитися, з’явиться слабкість у зв’язках, навіть звичайні повсякденні речі стане складно виконувати повною мірою через біль.

Такі захворювання як артроз або артрит можуть закінчитися інвалідністю, якщо вчасно не виявити симптоми, і не вжити заходів. Відсутність профілактики захворювань призводить до стрімкого погіршення самопочуття, в деяких ситуаціях наслідки можуть бути незворотними.

Як відбувається лікування

Щоб уникнути ускладнень в майбутньому, ми рекомендуємо регулярно проходити профілактику. Заняття ЛФК, лікувальний масаж, стоунтерапія, кінезітерапія – все це спрямовано на підтримку опорно-рухового апарату в нормальному стані. Не нехтуйте рекомендаціями лікарів, якщо вам призначили комплекс вправ.

Заняття проходять під керівництвом лікарів. Фахівці розробляють індивідуальний курс, що складається з лікувально – відновлювальних заходів, який спрямований на поліпшення функцій м’язів, суглобів, кісток, хребта. Дотримуючись правильної профілактики можна уникнути розвитку захворювань.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна профілактика захворювань?

Профілактика захворювань допомагає уникнути ускладнень і втрати функцій опорно-рухового апарату з віком.

Як проходить профілактика?

Профілактика проходить в стаціонарі медичного центру OrtoSano. Лікарі призначають комплекс вправ, спрямованих на усунення больового синдрому і проблем з хребтом.

Кому рекомендується профілактика?

Профілактика захворювань не має протипоказань. Вона проводиться як для дітей, так і для дорослих. Перед проведенням необхідна консультація лікарів.

Що включає в себе профілактика?

Профілактика захворювань включає в себе лікувально-оздоровчий комплекс вправ для зміцнення організму.

Як записатися на профілактику?

Якщо ви хочете пройти профілактику захворювань в медичній клініці OrtoSano – запишіться на консультацію за номерами, які вказані на нашому сайті.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію