Забої – це закрита травма, яка призводить до пошкодження м’яких тканин. Забої належать до видів легких травм. Їх можна отримати в побуті, на прогулянці або після занять спортом.

Лечение слабости в связках в Ровно

Причини виникнення

 • При падінні або ударі ознаками забою є:
  • Пульсуючий біль в області удару;
  • Гематома або синець;
  • Синяк в ураженій області;
  • Набрякання травмованої ділянки.

Забій голови супроводжується утворенням шишки. Запаморочення і нудота – ознаки струсу мозку при ударі або падінні та привід звернутися до лікарів.

Наслідки

Наслідки забоїв можуть бути небезпечними та без належного лікування це може привести до порушень функцій пошкодженої області. Від локалізації удару визначається ступінь тяжкості травми. Наприклад:

 • Серйозний удар м’яких тканин призводить до формування тріщин, це може викликати змертвіння в майбутньому;
 • Травми обличчя можуть привести до струсу мозку і тривалої набряклості. У складних випадках без медикаментозного лікування не обійтися;
 • Забій грудної клітки здатний викликати крововилив, якщо присутній перелом ребер – потрібна медична допомога;
 • Пошкоджений поперек або область живота призводять до розтрощених внутрішніх органів;
 • Про забій легенів свідчить гострий або тупий біль в грудній клітці. В майбутньому може утворитися гематома.

При пошкодженнях зовнішніх поверхонь, травми менш небезпечні та є велика ймовірність що при правильному лікуванні проблему можна усунути без наслідків. Але якщо були зачеплені судини – велика ймовірність крововиливу і пацієнт повинен негайно звернутися за допомогою.

Як проходить лікування

У медичній клініці OrtoSano застосовуються консервативні методи терапії. Ми використовуємо авторську методику відновлення і реабілітації, яка допомагає уникнути оперативного втручання і застосування медикаментів.

Лікувальний масаж допоможе поліпшити кровообіг і зняти напругу. Оздоровча фізкультура – відновити еластичність зв’язок і рухливість суглобів. Фізіотерапія та інші процедури швидко позбавлять вас від болю і ви зможете повернутися до активного способу життя.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів із забоями без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів із забоєм в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування різних видів ударів в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Які можуть бути наслідки забоїв?

У наслідок забоїв може початися кровотеча. Це призводить до травм сполучної тканини та порушень функцій.

Яка найбільш вразлива ділянка тіла при забої?

Судини шиї є найбільш легко ушкоджувальною ділянкою. Крововилив, а також тромбоз – можливі ускладнення при ушкодженнях судин.

Як зняти набряклість при забої?

Зняти набряклість при забої допоможе протизапальна мазь для зовнішнього застосування, яку випише лікар після огляду.

Як усунути наслідки забоїв?

Усунути наслідки забоїв можна без застосування медикаментів або хірургічного втручання за методикою терапії клініки OrtoSano.

Від чого слід утриматися після забою?

Після забою ми рекомендуємо утриматися від занять спортом і підйому важких предметів. Іммобілізація пошкодженої області допоможе уникнути ускладнень.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний