Забої – це закрита травма, яка призводить до пошкодження м’яких тканин. Забої належать до видів легких травм. Їх можна отримати в побуті, на прогулянці або після занять спортом.

Лечение слабости в связках в Ровно

Причини виникнення

 • При падінні або ударі ознаками забою є:
  • Пульсуючий біль в області удару;
  • Гематома або синець;
  • Синяк в ураженій області;
  • Набрякання травмованої ділянки.

Забій голови супроводжується утворенням шишки. Запаморочення і нудота – ознаки струсу мозку при ударі або падінні та привід звернутися до лікарів.

Наслідки

Наслідки забоїв можуть бути небезпечними та без належного лікування це може привести до порушень функцій пошкодженої області. Від локалізації удару визначається ступінь тяжкості травми. Наприклад:

 • Серйозний удар м’яких тканин призводить до формування тріщин, це може викликати змертвіння в майбутньому;
 • Травми обличчя можуть привести до струсу мозку і тривалої набряклості. У складних випадках без медикаментозного лікування не обійтися;
 • Забій грудної клітки здатний викликати крововилив, якщо присутній перелом ребер – потрібна медична допомога;
 • Пошкоджений поперек або область живота призводять до розтрощених внутрішніх органів;
 • Про забій легенів свідчить гострий або тупий біль в грудній клітці. В майбутньому може утворитися гематома.

При пошкодженнях зовнішніх поверхонь, травми менш небезпечні та є велика ймовірність що при правильному лікуванні проблему можна усунути без наслідків. Але якщо були зачеплені судини – велика ймовірність крововиливу і пацієнт повинен негайно звернутися за допомогою.

Як проходить лікування

У медичній клініці OrtoSano застосовуються консервативні методи терапії. Ми використовуємо авторську методику відновлення і реабілітації, яка допомагає уникнути оперативного втручання і застосування медикаментів.

Лікувальний масаж допоможе поліпшити кровообіг і зняти напругу. Оздоровча фізкультура – відновити еластичність зв’язок і рухливість суглобів. Фізіотерапія та інші процедури швидко позбавлять вас від болю і ви зможете повернутися до активного способу життя.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів із забоями без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів із забоєм в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування різних видів ударів в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Які можуть бути наслідки забоїв?

У наслідок забоїв може початися кровотеча. Це призводить до травм сполучної тканини та порушень функцій.

Яка найбільш вразлива ділянка тіла при забої?

Судини шиї є найбільш легко ушкоджувальною ділянкою. Крововилив, а також тромбоз – можливі ускладнення при ушкодженнях судин.

Як зняти набряклість при забої?

Зняти набряклість при забої допоможе протизапальна мазь для зовнішнього застосування, яку випише лікар після огляду.

Як усунути наслідки забоїв?

Усунути наслідки забоїв можна без застосування медикаментів або хірургічного втручання за методикою терапії клініки OrtoSano.

Від чого слід утриматися після забою?

Після забою ми рекомендуємо утриматися від занять спортом і підйому важких предметів. Іммобілізація пошкодженої області допоможе уникнути ускладнень.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.