Зв’язки – це волокнисті нитки, які містять еластичні та колагенові волокна. Вони знаходяться навколо суглобів, допомагають зміцнити та стабілізувати їх рухливість.

Визначити ступінь пошкодження суглобово-зв’язкового апарату допоможе діагностика у лікаря-вертеболога. Після огляду і призначається терапія, здатна поліпшити ситуацію. Ми застосовуємо безопераційні методи відновлення тонусу зв’язок.

Лечение слабости в связках в Ровно

Причини виникнення

Слабкість у зв’язках може з’явитися з двох причин:

У першому випадку, якщо еластичність зв’язок недостатня для виконання фізичних навантажень. Також причиною може бути спадкова слабкість сполучної тканини.

 • Друга причина – при деяких захворюваннях, наприклад синдром Марфана. Виявити його симптоми можна по мобільності суглобів і надмірному розтягуванню зв’язок.

Наслідки

Якщо вчасно не звернути увагу на слабкість у зв’язках або не звернутися по допомогу при їх розтягуванні, це може привести до крововиливу, хронічного болю та інших ускладнень. Залежно від ступеня тяжкості розтягування, лікарі підбирають індивідуальний план терапії.

Часто з розтягуванням зв’язок стикаються спортсмени. Регулярні навантаження на сухожилля, зв’язки та м’язи вимагають грамотної профілактики, реабілітації, а також фізіотерапії. Що може допомогти позбутися від болю в домашніх умовах?

 • Зниження навантажень;
 • Регулярний відпочинок;
 • Масаж;
 • Пов’язка, що давить.

Щоб уникнути функціональної недостатності при активному запальному процесі ми рекомендуємо відмовитися від спорту і дати зв’язкам час, щоб відновитися.

Як проходить лікування

Діагностика слабкості у зв’язках в першу чергу ґрунтується на первинному огляді пацієнта, точному опитуванні пацієнта і точному аналізі всіх факторів, які брали участь у розвитку захворювання.

Щоб дізнатися, як проходить лікування в медичному центрі OrtoSano, досить звернутися за номерами, які вказані на сайті. Наші співробітники проінформують вас про ефективні без операційні методи, що застосовуються в процесі лікування:

 • ЛФК;
 • Фізіотерапія;
 • Реабілітація;

Ми використовуємо сучасні технології, щоб уникнути оперативного втручання. Терміни реабілітації підбираються в індивідуальному порядку. Після лікування функції зв’язок повністю відновляться і ви зможете повернутися до звичного ритму життя.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів зі слабкістю у зв’язках без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів зі слабкістю у зв’язках в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування слабкості у зв’язках в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Чому рвуться зв'язки?

Пошкодження може виникнути, якщо навантаження перевищує міцність зв’язок. Якщо вони ослаблені, то з великою ймовірністю ви також зіткнетеся з болем в області суглобів або кісток.

Як запобігти розтягненню зв'язок?

Щоб запобігти розтягненню ми рекомендуємо робити зміцнюючи вправи в домашніх умовах. Помірна фізична активність допоможе зміцнити зв’язки.

Коли звертатися до лікаря?

Якщо після занять спортом у вас з’явилося запалення, біль, набрякання або почервоніння в ушкодженому місці – не відкладайте похід до лікаря «на завтра».

Лід допоможе зняти запалення?

Як і інші домашні способи позбутися від болю, прикладаючи лід ви можете тимчасово усунути симптоми, але для вирішення проблеми вам знадобитися допомога фахівців.

Що не можна робити при розтягуванні зв'язок?

Категорично заборонено виконувати фізичні навантаження. Дайте організму час, щоб відновитися, уникайте спортивних занять, поки травма не перестане вас турбувати.

Які методи ви використовуєте?

Ми використовуємо комплексні методи – фізіотерапію і реабілітацію, які підбираються індивідуально для кожної людини, в залежності від характеру пошкодження.

Як запобігти розтягненню зв'язок?

Після курсу відновлення лікарі залишать свої рекомендації, щодо профілактики розтягнення зв’язок. Ми рекомендуємо помірну фізичну активність і регулярний огляд.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.