Зв’язки – це волокнисті нитки, які містять еластичні та колагенові волокна. Вони знаходяться навколо суглобів, допомагають зміцнити та стабілізувати їх рухливість.

Визначити ступінь пошкодження суглобово-зв’язкового апарату допоможе діагностика у лікаря-вертеболога. Після огляду і призначається терапія, здатна поліпшити ситуацію. Ми застосовуємо безопераційні методи відновлення тонусу зв’язок.

Лечение слабости в связках в Ровно

Причини виникнення

Слабкість у зв’язках може з’явитися з двох причин:

У першому випадку, якщо еластичність зв’язок недостатня для виконання фізичних навантажень. Також причиною може бути спадкова слабкість сполучної тканини.

 • Друга причина – при деяких захворюваннях, наприклад синдром Марфана. Виявити його симптоми можна по мобільності суглобів і надмірному розтягуванню зв’язок.

Наслідки

Якщо вчасно не звернути увагу на слабкість у зв’язках або не звернутися по допомогу при їх розтягуванні, це може привести до крововиливу, хронічного болю та інших ускладнень. Залежно від ступеня тяжкості розтягування, лікарі підбирають індивідуальний план терапії.

Часто з розтягуванням зв’язок стикаються спортсмени. Регулярні навантаження на сухожилля, зв’язки та м’язи вимагають грамотної профілактики, реабілітації, а також фізіотерапії. Що може допомогти позбутися від болю в домашніх умовах?

 • Зниження навантажень;
 • Регулярний відпочинок;
 • Масаж;
 • Пов’язка, що давить.

Щоб уникнути функціональної недостатності при активному запальному процесі ми рекомендуємо відмовитися від спорту і дати зв’язкам час, щоб відновитися.

Як проходить лікування

Діагностика слабкості у зв’язках в першу чергу ґрунтується на первинному огляді пацієнта, точному опитуванні пацієнта і точному аналізі всіх факторів, які брали участь у розвитку захворювання.

Щоб дізнатися, як проходить лікування в медичному центрі OrtoSano, досить звернутися за номерами, які вказані на сайті. Наші співробітники проінформують вас про ефективні без операційні методи, що застосовуються в процесі лікування:

 • ЛФК;
 • Фізіотерапія;
 • Реабілітація;

Ми використовуємо сучасні технології, щоб уникнути оперативного втручання. Терміни реабілітації підбираються в індивідуальному порядку. Після лікування функції зв’язок повністю відновляться і ви зможете повернутися до звичного ритму життя.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів зі слабкістю у зв’язках без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів зі слабкістю у зв’язках в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування слабкості у зв’язках в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Чому рвуться зв'язки?

Пошкодження може виникнути, якщо навантаження перевищує міцність зв’язок. Якщо вони ослаблені, то з великою ймовірністю ви також зіткнетеся з болем в області суглобів або кісток.

Як запобігти розтягненню зв'язок?

Щоб запобігти розтягненню ми рекомендуємо робити зміцнюючи вправи в домашніх умовах. Помірна фізична активність допоможе зміцнити зв’язки.

Коли звертатися до лікаря?

Якщо після занять спортом у вас з’явилося запалення, біль, набрякання або почервоніння в ушкодженому місці – не відкладайте похід до лікаря «на завтра».

Лід допоможе зняти запалення?

Як і інші домашні способи позбутися від болю, прикладаючи лід ви можете тимчасово усунути симптоми, але для вирішення проблеми вам знадобитися допомога фахівців.

Що не можна робити при розтягуванні зв'язок?

Категорично заборонено виконувати фізичні навантаження. Дайте організму час, щоб відновитися, уникайте спортивних занять, поки травма не перестане вас турбувати.

Які методи ви використовуєте?

Ми використовуємо комплексні методи – фізіотерапію і реабілітацію, які підбираються індивідуально для кожної людини, в залежності від характеру пошкодження.

Як запобігти розтягненню зв'язок?

Після курсу відновлення лікарі залишать свої рекомендації, щодо профілактики розтягнення зв’язок. Ми рекомендуємо помірну фізичну активність і регулярний огляд.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний