Протрузія хребта або випинання міжхребцевого диска – це патологічний процес, при якому спостерігається випинання міжхребцевого диска, без розриву, що оточує його, фіброзного кільця. Варіанти локалізації протрузії: Протрузія шийного відділу хребта;

  • Протрузія грудного відділу хребта;
  • Протрузія поперекового відділу хребта;
  • Протрузія крижового відділу хребта.
Лечение протрузий в Ровно

Причини виникнення

Вроджені дефекти хребта, зниження рухової активності (що в наш час має найбільшу тенденцію), зміна пружності ядра, багаторазові або одноразові перевантаження хребта, травматизація, після якої не було належного лікування.

А також переохолодження, інфекції, вплив хімічних речовин, стресові ситуації, гормональні порушення і неповноцінне харчування є причинами виникнення протрузій в хребті.

Наслідки

Головним, і найбільш частим, ускладненням протрузії є грижа міжхребцевого диска, яка своєю чергою призводить до набряку навколишньої тканини, і здавлення судинно-нервового пучка, що призводить до посилення больового синдрому, з іррадіацією по опорно-руховому апарату.

Як проходить лікування

Головним, і найбільш безпечним, способом своєчасного лікування протрузії хребта є її втягування, шляхом витягування хребта. Це своєю чергою прибирає декомпресію з хребетного стовпа, що і дає можливість протрузії втягнутися.

Клініка OrtoSano займається лікуванням протрузій і проблем з хребтом, і дає можливість пройти без операційне лікування за методикою занять на тренажері «Eurospine ».

Її суть полягає в тому, що б пацієнт під вагою свого тіла, самостійно, без больових відчуттів, розслаблював свої м’язи та поступово створював додатковий міждисковий простір для втягування протрузії.

Так само має бути курс масажів, які своєю чергою дають додаткові ефект розслаблення на м’язовий корсет, який міцно утримує хребетний стовп.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з протрузіями без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка містить збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з протрузіями в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування протрузій в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке протрузія?

Це патологічний процес, при якому спостерігається випинання міжхребцевого диска, без розриву, що оточує його, фіброзного кільця.

Як відбувається лікування протрузій? Чи можливо вилікувати протрузію?

Так, можливо. Лікування протрузій проходить шляхом витягування хребта і створення додаткового міждискового простору, для цього процесу. Так само, під час після відновлення нормального функціонального стану хребта, потрібно його зміцнення, яке відбувається в нашому центрі за допомогою ВКТ.

Яким чином відбувається випинання диска?

Випинання диска з’являється в результаті багаторазових або одноразових перевантажень хребта, травматизації, після якої не було належного лікування, так само внаслідок однотипної та монотонної роботи, коли тіло постійно знаходиться в одному положенні, що і призводить до перевантажень в тому чи іншому відділі хребта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію