Протрузія хребта або випинання міжхребцевого диска – це патологічний процес, при якому спостерігається випинання міжхребцевого диска, без розриву, що оточує його, фіброзного кільця. Варіанти локалізації протрузії: Протрузія шийного відділу хребта;

  • Протрузія грудного відділу хребта;
  • Протрузія поперекового відділу хребта;
  • Протрузія крижового відділу хребта.
Лечение протрузий в Ровно

Причини виникнення

Вроджені дефекти хребта, зниження рухової активності (що в наш час має найбільшу тенденцію), зміна пружності ядра, багаторазові або одноразові перевантаження хребта, травматизація, після якої не було належного лікування.

А також переохолодження, інфекції, вплив хімічних речовин, стресові ситуації, гормональні порушення і неповноцінне харчування є причинами виникнення протрузій в хребті.

Наслідки

Головним, і найбільш частим, ускладненням протрузії є грижа міжхребцевого диска, яка своєю чергою призводить до набряку навколишньої тканини, і здавлення судинно-нервового пучка, що призводить до посилення больового синдрому, з іррадіацією по опорно-руховому апарату.

Як проходить лікування

Головним, і найбільш безпечним, способом своєчасного лікування протрузії хребта є її втягування, шляхом витягування хребта. Це своєю чергою прибирає декомпресію з хребетного стовпа, що і дає можливість протрузії втягнутися.

Клініка OrtoSano займається лікуванням протрузій і проблем з хребтом, і дає можливість пройти без операційне лікування за методикою занять на тренажері «Eurospine ».

Її суть полягає в тому, що б пацієнт під вагою свого тіла, самостійно, без больових відчуттів, розслаблював свої м’язи та поступово створював додатковий міждисковий простір для втягування протрузії.

Так само має бути курс масажів, які своєю чергою дають додаткові ефект розслаблення на м’язовий корсет, який міцно утримує хребетний стовп.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з протрузіями без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка містить збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з протрузіями в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування протрузій в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке протрузія?

Це патологічний процес, при якому спостерігається випинання міжхребцевого диска, без розриву, що оточує його, фіброзного кільця.

Як відбувається лікування протрузій? Чи можливо вилікувати протрузію?

Так, можливо. Лікування протрузій проходить шляхом витягування хребта і створення додаткового міждискового простору, для цього процесу. Так само, під час після відновлення нормального функціонального стану хребта, потрібно його зміцнення, яке відбувається в нашому центрі за допомогою ВКТ.

Яким чином відбувається випинання диска?

Випинання диска з’являється в результаті багаторазових або одноразових перевантажень хребта, травматизації, після якої не було належного лікування, так само внаслідок однотипної та монотонної роботи, коли тіло постійно знаходиться в одному положенні, що і призводить до перевантажень в тому чи іншому відділі хребта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний