Порушення постави – це патологічний стан тіла людини (сутулість), що розвивається внаслідок нерівномірної та неправильної тяги м’язового корсета торса.

Лечение нарушений осанки в Ровно

Причини виникнення

Виділяють такі види порушення постави: вроджені та набуті. До вроджених ми відносимо порушення внутрішньоутробного розвитку, що може призводити до недорозвиненості хребців, а також утворення додаткових. А до придбаних такі захворювання як: родова травма, м’язова дистрофія, туберкульоз, поліомієліт, радикуліт тощо.

А також переломи різних відділів хребта.

З огляду на сьогоднішню ситуацію у світі, можна виділити окремо побутові та професійні причини порушення постави, такі як: робота в сидячому положенні, з постійно нахиленою головою, так само при погіршенні зору, діти змушені приймати неправильну позу під час навчання, що в першу чергу є причиною порушення постави у дітей.

Наслідки

Частими наслідками порушення постави є остеохондроз відділів хребта, а також спондильоз і надалі формування остеофітів, чи неприродного утворення кісткової тканини. У важких випадках виникає зрощення хребців.

Як проходить лікування

Для корекції постави особливе значення надається витягненню м’язового корсета, а так само розслабленню м’язів, які декомпресують роботу потрібних нам м’язів, які часто недостатньо розвинені для утримання постави.

Після цього бажано зміцнення основних м’язів і м’язів-стабілізаторів, які будуть відігравати головну роль у формуванні правильної постави.

Методика занять на тренажері «Eurospine» найбільш точно буде підходити для корекції постави. Її суть полягає в тому, щоб пацієнт під вагою свого тіла, самостійно, без больових відчуттів, розслаблював свої м’язи та поступово зміцнював правильні групи м’язів для того, щоб формувалася правильна постава.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з порушенням постави без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка охоплює збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, діагностику хребта, діагностику стопи на плантографію, при необхідності.

Наші методики з лікування порушення постави в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди у чолі з докторами, які мають досвід лікування порушень постави в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що грає головну роль при порушенні постави?

Головну роль в порушеннях постави грає постійна сидяча робота, так само пасивний спосіб життя, і часта сутулість людини, внаслідок слабкості м’язового корсета.

Які бувають види порушень постави?

Виділяють такі види порушень постави:

 • гіперкіфоз
 • кіфосколіоз
 • гіперлардоз
 • сутулість
 • плоскоувігнута спина
 • круглоувігнута спина

Як можна запобігти порушенням постави у дітей?

Щоб запобігти порушенням постави у дітей, можна використовувати спеціальні ортопедичні стільці, або ж додатково до стільця придбати спеціальні ортопедичні спинки, з функцією регуляції, які сприятимуть випрямленню постави. Також важливо підібрати правильні ортопедичні устілки, зробити це ви зможете в клініці OrtoSano.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний