Порушення постави – це патологічний стан тіла людини (сутулість), що розвивається внаслідок нерівномірної та неправильної тяги м’язового корсета торса.

Лечение нарушений осанки в Ровно

Причини виникнення

Виділяють такі види порушення постави: вроджені та набуті. До вроджених ми відносимо порушення внутрішньоутробного розвитку, що може призводити до недорозвиненості хребців, а також утворення додаткових. А до придбаних такі захворювання як: родова травма, м’язова дистрофія, туберкульоз, поліомієліт, радикуліт тощо.

А також переломи різних відділів хребта.

З огляду на сьогоднішню ситуацію у світі, можна виділити окремо побутові та професійні причини порушення постави, такі як: робота в сидячому положенні, з постійно нахиленою головою, так само при погіршенні зору, діти змушені приймати неправильну позу під час навчання, що в першу чергу є причиною порушення постави у дітей.

Наслідки

Частими наслідками порушення постави є остеохондроз відділів хребта, а також спондильоз і надалі формування остеофітів, чи неприродного утворення кісткової тканини. У важких випадках виникає зрощення хребців.

Як проходить лікування

Для корекції постави особливе значення надається витягненню м’язового корсета, а так само розслабленню м’язів, які декомпресують роботу потрібних нам м’язів, які часто недостатньо розвинені для утримання постави.

Після цього бажано зміцнення основних м’язів і м’язів-стабілізаторів, які будуть відігравати головну роль у формуванні правильної постави.

Методика занять на тренажері «Eurospine» найбільш точно буде підходити для корекції постави. Її суть полягає в тому, щоб пацієнт під вагою свого тіла, самостійно, без больових відчуттів, розслаблював свої м’язи та поступово зміцнював правильні групи м’язів для того, щоб формувалася правильна постава.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з порушенням постави без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка охоплює збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, діагностику хребта, діагностику стопи на плантографію, при необхідності.

Наші методики з лікування порушення постави в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди у чолі з докторами, які мають досвід лікування порушень постави в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що грає головну роль при порушенні постави?

Головну роль в порушеннях постави грає постійна сидяча робота, так само пасивний спосіб життя, і часта сутулість людини, внаслідок слабкості м’язового корсета.

Які бувають види порушень постави?

Виділяють такі види порушень постави:

 • гіперкіфоз
 • кіфосколіоз
 • гіперлардоз
 • сутулість
 • плоскоувігнута спина
 • круглоувігнута спина

Як можна запобігти порушенням постави у дітей?

Щоб запобігти порушенням постави у дітей, можна використовувати спеціальні ортопедичні стільці, або ж додатково до стільця придбати спеціальні ортопедичні спинки, з функцією регуляції, які сприятимуть випрямленню постави. Також важливо підібрати правильні ортопедичні устілки, зробити це ви зможете в клініці OrtoSano.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.