Міозит – запальний процес, який є результатом патологічних змін у м’язовій тканині.

Лечение миозита в Ровно

Причини виникнення міозиту

Основними причинами розвитку міозиту є:

 • Інфекційні процеси;
 • Травматизація;
 • Сильне переохолодження м’язів;
 • При тривалому перебуванні у вимушеному положенні.
 • Аутоімунні хвороби. Так само як системний червоний вовчак та ревматоїдний артрит. Патологічний процес сполучного прошарку поширюється на м’язові волокна. Антигеном, який може викликати алергічну реакцію, можуть виступати грибки, мікроби, бактерії. Найчастіше у пацієнта розвивається підгострий міозит на цьому тлі;
 • Інфекції. Захворювання може бути викликане ентеровірусною інфекцією, грипом, тифом. Інфекція потрапляє по крові та лімфі на м’язову тканину. В цьому випадку міозит може бути гнійним і негнійним. Перший варіант розвивається на тлі сифілісу, ГРВІ, тифу, туберкульозу, а другий – через генералізовані стрептококові або стафілококові інфекції. Остання форма є дуже важкою і потрібно проведення операції.

Наслідки міозиту

Найбільш часто піддаються ризику групи м’язів – це шия (шийний міозит), руки (міозит рук), поперек (поперековий міозит).

Головні симптоми міозиту це локальна м’язова хворобливість, яка посилюється при рухах по осі, в разі шийного міозиту і поперекового міозиту – повороти голови в сторони, повороти та нахили торсу, міозит рук – стискувальні та розтискувальні рухи.

Посилення болю при міозитах так само спостерігається при натисканні на уражену м’язову групу, в спокої, вночі, або ж при зміні погоди.

Як проходить лікування міозиту

Діагностика міозиту в першу чергу ґрунтується на первинному огляді пацієнта, точному опитуванні пацієнта і точному аналізі всіх факторів, які брали участь у розвитку захворювання.

У нашій клініці працюють лікарі вищих категорій, які з легкістю зможуть здійснити детальний огляд ураженої ділянки м’язів, і з точністю визначити основні чинники захворювання, після детального опитування клієнта нашої клініки.

Масажисти та реабілітологи зможуть здійснити якісну реабілітацію пацієнта, з постійним контролем самопочуття клієнта, під час перебування в нашій клініці. Так само ми використовуємо новітнє обладнання, яке буде допомагати клієнту в безпечному лікуванні, без ризику травматизації.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з міозитами без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з міозитом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування міозиту в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке міозит?

Це запальний процес, який є результатом патологічних змін у м’язовій тканині.

Причини виникнення міозиту?

Основними причинами розвитку міозиту є:

 • Інфекційні процеси;
 • Травматизація;
 • Сильне переохолодження м’язів;
 • При тривалому перебуванні у вимушеному положенні.

Як лікувати м'язову слабкість у дітей?

В першу чергу це систематичні масажі, які з часом відновлять функціональність м’язових груп. Так само заняття в клініці «OrtoSano», які допомагають зміцнити м’язовий корсет при м’язової слабкості. Має місце зміцнення імунітету дитини, за допомогою прийому комплексу мінералів компанії «Bishofit», склад яких підходить як для дорослих, так і для дітей.

Як лікувати хронічний міозит?

Хронічний міозит лікується, так само як гострий міозит, вся різниця полягає в тому що, хронічний міозит має період ремісії, і після нього може з’являтися в тому ж місці. Часто супроводжується порушенням іннервації та поразками м’язів в тій області.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.