Міозит – запальний процес, який є результатом патологічних змін у м’язовій тканині.

Лечение миозита в Ровно

Причини виникнення

Основними причинами розвитку міозиту є:

 • Інфекційні процеси;
 • Травматизація;
 • Сильне переохолодження м’язів;
 • При тривалому перебуванні у вимушеному положенні.
 • Аутоімунні хвороби. Так само як системний червоний вовчак та ревматоїдний артрит. Патологічний процес сполучного прошарку поширюється на м’язові волокна. Антигеном, який може викликати алергічну реакцію, можуть виступати грибки, мікроби, бактерії. Найчастіше у пацієнта розвивається підгострий міозит на цьому тлі;
 • Інфекції. Захворювання може бути викликане ентеровірусною інфекцією, грипом, тифом. Інфекція потрапляє по крові та лімфі на м’язову тканину. В цьому випадку міозит може бути гнійним і негнійним. Перший варіант розвивається на тлі сифілісу, ГРВІ, тифу, туберкульозу, а другий – через генералізовані стрептококові або стафілококові інфекції. Остання форма є дуже важкою і потрібно проведення операції.

Наслідки

Найбільш часто піддаються ризику групи м’язів – це шия (шийний міозит), руки (міозит рук), поперек (поперековий міозит).

Головні симптоми міозиту це локальна м’язова хворобливість, яка посилюється при рухах по осі, в разі шийного міозиту і поперекового міозиту – повороти голови в сторони, повороти та нахили торсу, міозит рук – стискувальні та розтискувальні рухи.

Посилення болю при міозитах так само спостерігається при натисканні на уражену м’язову групу, в спокої, вночі, або ж при зміні погоди.

Як проходить лікування

Діагностика міозиту в першу чергу ґрунтується на первинному огляді пацієнта, точному опитуванні пацієнта і точному аналізі всіх факторів, які брали участь у розвитку захворювання.

У нашій клініці працюють лікарі вищих категорій, які з легкістю зможуть здійснити детальний огляд ураженої ділянки м’язів, і з точністю визначити основні чинники захворювання, після детального опитування клієнта нашої клініки.

Масажисти та реабілітологи зможуть здійснити якісну реабілітацію пацієнта, з постійним контролем самопочуття клієнта, під час перебування в нашій клініці. Так само ми використовуємо новітнє обладнання, яке буде допомагати клієнту в безпечному лікуванні, без ризику травматизації.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з міозитами без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з міозитом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування міозиту в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке міозит?

Це запальний процес, який є результатом патологічних змін у м’язовій тканині.

Причини виникнення міозиту?

Основними причинами розвитку міозиту є:

 • Інфекційні процеси;
 • Травматизація;
 • Сильне переохолодження м’язів;
 • При тривалому перебуванні у вимушеному положенні.

Як лікувати м'язову слабкість у дітей?

В першу чергу це систематичні масажі, які з часом відновлять функціональність м’язових груп. Так само заняття в клініці «OrtoSano», які допомагають зміцнити м’язовий корсет при м’язової слабкості. Має місце зміцнення імунітету дитини, за допомогою прийому комплексу мінералів компанії «Bishofit», склад яких підходить як для дорослих, так і для дітей.

Як лікувати хронічний міозит?

Хронічний міозит лікується, так само як гострий міозит, вся різниця полягає в тому що, хронічний міозит має період ремісії, і після нього може з’являтися в тому ж місці. Часто супроводжується порушенням іннервації та поразками м’язів в тій області.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний