Корінцевий синдром або радикулопатія (радикуліт) – це патологічний симптомокомплекс, який розвивається як ускладнення, або ж ознака, супутніх патологій хребта.

Лечение межпозвонковой грыжи ровно

Причини виникнення

Основні причини, які є «фундаментом» в розвитку гострого корінцевого синдрому – це травматизація спини з подальшим формуванням ДДПП, які своєю чергою призводять до розвитку протрузій і гриж;

Тривале знаходження в одному становищі, особливо сидячому. Новоутворення, які можуть діяти за принципом грижі, надмірні фізичні навантаження, які виконуються технічно неправильно.

Наслідки

Найбільш часта локалізація корінцевого синдрому – це попереково-крижовий відділ, тому що основне навантаження припадає на цей відділ хребта. Основні ознаки ураження верхніх поперекових корінців характеризуються вегеталгіями (пекучим болем, частіше в пізній час доби), хворобливими парестезіями в межах внутрішньої та передньої поверхні стегна, пахової області, нижнього відділу живота, лобка, в зовнішніх статевих органах. Спостерігаються порушення чутливості в зоні уражених дерматомів (відповідної області шкіри). При ураженнях в області крижів больовий синдром локалізується по задній латеральній поверхні стегна, зовнішньому краю стопи та області мізинця.

Як проходить лікування

Лікування підбирається індивідуально, залежно від випадку. Наша клініка дає можливість пройти безпечне лікування за методикою занять на тренажері «Eurospine». Її суть полягає в тому, що б пацієнт під вагою свого тіла, самостійно, без больових відчуттів, розслаблював свої м’язи та поступово створював додатковий міждисковий простір (в разі ДДПП з утворенням протрузій і гриж). Так само, курс масажів, які своєю чергою, дають додатковий ефект розслаблення на м’язовий корсет. Грязьові масажі, які збагачують навколишні тканини мінералами та глибоко впливають на м’язи.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з корінцевим синдромом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка містить збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з корінцевим синдромом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування корінцевого синдрому в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке корінцевий синдром?

Це патологічний симптомокомплекс, який розвивається як ускладнення, або ж ознака, супутніх патологій хребта.

Корінцевий синдром які симптоми?

Поразки верхніх поперекових корінців характеризуються вегеталгіями (пекучим болем, частіше в пізній час доби), хворобливими парестезіями в межах внутрішньої та передньої поверхні стегна, пахової області, нижнього відділу живота, лобка, в зовнішніх статевих органах. Спостерігаються порушення чутливості в зоні уражених дерматомів (супутній області шкіри). При ураженнях в області крижів больовий синдром локалізується по задній латеральній поверхні стегна, зовнішньому краю стопи та області мізинця.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний