Корінцевий синдром або радикулопатія (радикуліт) – це патологічний симптомокомплекс, який розвивається як ускладнення, або ж ознака, супутніх патологій хребта.

Лечение межпозвонковой грыжи ровно

Причини виникнення

Основні причини, які є «фундаментом» в розвитку гострого корінцевого синдрому – це травматизація спини з подальшим формуванням ДДПП, які своєю чергою призводять до розвитку протрузій і гриж;

Тривале знаходження в одному становищі, особливо сидячому. Новоутворення, які можуть діяти за принципом грижі, надмірні фізичні навантаження, які виконуються технічно неправильно.

Наслідки

Найбільш часта локалізація корінцевого синдрому – це попереково-крижовий відділ, тому що основне навантаження припадає на цей відділ хребта. Основні ознаки ураження верхніх поперекових корінців характеризуються вегеталгіями (пекучим болем, частіше в пізній час доби), хворобливими парестезіями в межах внутрішньої та передньої поверхні стегна, пахової області, нижнього відділу живота, лобка, в зовнішніх статевих органах. Спостерігаються порушення чутливості в зоні уражених дерматомів (відповідної області шкіри). При ураженнях в області крижів больовий синдром локалізується по задній латеральній поверхні стегна, зовнішньому краю стопи та області мізинця.

Як проходить лікування

Лікування підбирається індивідуально, залежно від випадку. Наша клініка дає можливість пройти безпечне лікування за методикою занять на тренажері «Eurospine». Її суть полягає в тому, що б пацієнт під вагою свого тіла, самостійно, без больових відчуттів, розслаблював свої м’язи та поступово створював додатковий міждисковий простір (в разі ДДПП з утворенням протрузій і гриж). Так само, курс масажів, які своєю чергою, дають додатковий ефект розслаблення на м’язовий корсет. Грязьові масажі, які збагачують навколишні тканини мінералами та глибоко впливають на м’язи.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з корінцевим синдромом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка містить збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з корінцевим синдромом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування корінцевого синдрому в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке корінцевий синдром?

Це патологічний симптомокомплекс, який розвивається як ускладнення, або ж ознака, супутніх патологій хребта.

Корінцевий синдром які симптоми?

Поразки верхніх поперекових корінців характеризуються вегеталгіями (пекучим болем, частіше в пізній час доби), хворобливими парестезіями в межах внутрішньої та передньої поверхні стегна, пахової області, нижнього відділу живота, лобка, в зовнішніх статевих органах. Спостерігаються порушення чутливості в зоні уражених дерматомів (супутній області шкіри). При ураженнях в області крижів больовий синдром локалізується по задній латеральній поверхні стегна, зовнішньому краю стопи та області мізинця.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію