Деформуючий остеоартроз – це дегенеративний процес, який характеризується деформацією суглоба, менісків, зв’язкового апарату. Це захворювання прогресуюче, з часом виникають ускладнення. Запальний процес супроводжується набряками та стрімко руйнує роботу опорно-рухового апарату.

Лечение артрита в Ровно

Причини виникнення

Якщо ви отримали травму або перенесли запальні захворювання, включаючи в себе ревматоїдний артрит або у вас є такі захворювання, як хвороба Пертеса, Шляттера або Кеніга, які пов’язані з порушенням кісткоутворенням.

 • Генетична схильність;
 • Надмірна вага;
 • Хвороби інфекційного характеру;
 • Гормональні збої;
 • Травми суглобів;
 • Запальні процеси.

Наслідки

Найчастіше при деформуючому остеоартрозі уражається кульшовий або колінний суглоб. Без належного лікування наслідками будуть м’язові контрактури, кульгання, вкорочення однієї з кінцівок, деформація суглобів, яскраво виражені хронічні болі, дискомфорт при ходьбі.

Зверніть увагу на проблему на ранній стадії – якщо ви відчуваєте біль, у вас з’явилася набряклість або запальний процес – зверніться в медичний центр OrtoSano для діагностики, складання плану реабілітації, завдання якого – уникнути наслідків деформуючого остеоартрозу.

Як проходить лікування

На ранній стадії хвороби застосовуються консервативні методи терапії. Ми не використовуємо протизапальні препарати або інші ліки, які не вдаємося до хірургічних методів. Наші методи – без операційне лікування деформуючого остеоартрозу, полягають в фізіотерапії та допоміжних процедурах.

Ми застосовуємо лікувальну фізкультуру, лікувальну гімнастику і масаж. Комплекс заходів спрямований на відновлення і поліпшення рухливості опорно-рухового апарату, усунення болю без медикаментів. Після реабілітації необхідно дотримуватися рекомендацій фахівців і дотримуватися методів профілактики.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з остеоартрозом без операцій і медикаментів.

В прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з остеоартрозом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування остеоартрозу в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Деформуючий остеоартроз - що це?

Дегенеративно-деформуючий процес в суглобах називається деформуючим остеоартрозом. На ранній стадії можливо уникнути необоротних змін.

Існують безопераційні методи лікування?

Так. У медичному центрі OrtoSano використовуються безопераційні методи лікування – ЛФК, лікувальна гімнастика, масаж і інші.

Які ризики виникають через розвиток остеоартрозу?

Розвиток остеоартрозу, без належного лікування може призвести до хронічного болю, зниження рухливості, кульгавості, інвалідності.

З чого почати лікування?

Лікування необхідно починати на ранній стадії. Після діагностики лікарі складуть індивідуальний план відновлення рухливості при остеоартрозі.

Скільки триватиме лікування деформуючого остеоартрозу?

Терміни лікування деформуючого остеоартрозу залежать від ступеня тяжкості захворювання. Запишіться на консультацію до наших фахівців, щоб дізнатися оптимальні терміни лікування.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний