Деформуючий остеоартроз – це дегенеративний процес, який характеризується деформацією суглоба, менісків, зв’язкового апарату. Це захворювання прогресуюче, з часом виникають ускладнення. Запальний процес супроводжується набряками та стрімко руйнує роботу опорно-рухового апарату.

Лечение артрита в Ровно

Причини виникнення

Якщо ви отримали травму або перенесли запальні захворювання, включаючи в себе ревматоїдний артрит або у вас є такі захворювання, як хвороба Пертеса, Шляттера або Кеніга, які пов’язані з порушенням кісткоутворенням.

 • Генетична схильність;
 • Надмірна вага;
 • Хвороби інфекційного характеру;
 • Гормональні збої;
 • Травми суглобів;
 • Запальні процеси.

Наслідки

Найчастіше при деформуючому остеоартрозі уражається кульшовий або колінний суглоб. Без належного лікування наслідками будуть м’язові контрактури, кульгання, вкорочення однієї з кінцівок, деформація суглобів, яскраво виражені хронічні болі, дискомфорт при ходьбі.

Зверніть увагу на проблему на ранній стадії – якщо ви відчуваєте біль, у вас з’явилася набряклість або запальний процес – зверніться в медичний центр OrtoSano для діагностики, складання плану реабілітації, завдання якого – уникнути наслідків деформуючого остеоартрозу.

Як проходить лікування

На ранній стадії хвороби застосовуються консервативні методи терапії. Ми не використовуємо протизапальні препарати або інші ліки, які не вдаємося до хірургічних методів. Наші методи – без операційне лікування деформуючого остеоартрозу, полягають в фізіотерапії та допоміжних процедурах.

Ми застосовуємо лікувальну фізкультуру, лікувальну гімнастику і масаж. Комплекс заходів спрямований на відновлення і поліпшення рухливості опорно-рухового апарату, усунення болю без медикаментів. Після реабілітації необхідно дотримуватися рекомендацій фахівців і дотримуватися методів профілактики.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з остеоартрозом без операцій і медикаментів.

В прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з остеоартрозом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування остеоартрозу в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Деформуючий остеоартроз - що це?

Дегенеративно-деформуючий процес в суглобах називається деформуючим остеоартрозом. На ранній стадії можливо уникнути необоротних змін.

Існують безопераційні методи лікування?

Так. У медичному центрі OrtoSano використовуються безопераційні методи лікування – ЛФК, лікувальна гімнастика, масаж і інші.

Які ризики виникають через розвиток остеоартрозу?

Розвиток остеоартрозу, без належного лікування може призвести до хронічного болю, зниження рухливості, кульгавості, інвалідності.

З чого почати лікування?

Лікування необхідно починати на ранній стадії. Після діагностики лікарі складуть індивідуальний план відновлення рухливості при остеоартрозі.

Скільки триватиме лікування деформуючого остеоартрозу?

Терміни лікування деформуючого остеоартрозу залежать від ступеня тяжкості захворювання. Запишіться на консультацію до наших фахівців, щоб дізнатися оптимальні терміни лікування.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.