Болі в суглобах можуть бути ознаками серйозних захворювань, наприклад реактивний артрит або остеоартроз. Біль може бути гострий, стріляючий або хронічний. Якщо це триває довгий час – у вас є привід звернутися в медичний центр OrtoSano для того, щоб позбутися від болю в суглобах без операцій і ліків.

Лечение боли в суставах в Ровно

Причини виникнення

Головні причини, через що виникає біль в області суглобів – це наявність гострих або хронічних захворювань. Наприклад ГРВІ, онкологія, хронічний тонзиліт. Також при запаленнях суглобів (артрит), деформації суглобового хряща (артроз), при радикуліті або плоскостопості та по ряду інших причин.

До інших причин відносяться рідкісні захворювання, які зустрічаються у невеликого відсотка населення, наприклад хвороба Бехтерєва, некроз стегнової кістки. Крім того, біль і дискомфорт можуть виникнути через механічне пошкодження – травми, спазми судин, порушення в роботі центральної нервової системи, при стресі.

Наслідки

Болі в суглобах – це вагома причина звернутися до лікаря. Адже вчасно не надавши увагу цій проблемі, в майбутньому з’являться ускладнення у вигляді артрозу або артриту, які набагато складніше піддаються лікуванню. Такі захворювання призводять до деформації та втрати рухливості, незворотних змін в сполучній тканині.

З’ясувати причину болю допоможуть лікарі медичної клініки OrtoSano. Серйозні захворювання, такі як подагра, радикуліт, артрит, поліартрит, артроз і інші можуть призвести до інвалідності. Довіртеся професіоналам, якщо відчуваєте хронічний, ниючий або гострий біль в області суглобів.

Як проходить лікування

Лікування проходить під наглядом фахівців, які розробляють комплекс вправ індивідуально для кожної людини. Це стосується фізіотерапії, ЛФК, масажу, лікувальної гімнастики та інших ефективних методів, які ми використовуємо, щоб усунути біль і запобігти розвитку захворювань.

Наш ортопед проведе необхідну діагностику і проінформує вас про оптимальні терміни реабілітації. Після лікування ви зможете повернутися до звичного способу життя. При дотриманні рекомендацій лікарів – у вас більше не виникне біль в суглобах. Профілактика є невід’ємною частиною терапії.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з болем у суглобах без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з болем у суглобах в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування болю в суглобах в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Чому болять суглоби?

Якщо ви відчуваєте біль в суглобах – не відкладайте похід до лікаря «на завтра». Біль може бути ознакою серйозних захворювань.

До якого лікаря звертатися з болем?

Якщо у вас болять суглоби – зверніться до ортопеда медичного центру OrtoSano. Ми проведемо обстеження та діагностику, складемо індивідуальний план лікування.

Чи можна уникнути операції?

Уникнути операції можна. У нашій клініці використовуються консервативні методи терапії, що виключають хірургічне втручання.

Ліки допоможуть зняти біль?

Ліки допоможуть тимчасово позбутися болю, але симптоми захворювання залишаться. Ми не використовуємо медикаменти, ми проводимо комплексне лікування.

Скільки триватиме реабілітація?

Терміни реабілітації підбираються індивідуально для кожної людини, в залежності від характеру захворювання і його проявів.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію