Болі в суглобах можуть бути ознаками серйозних захворювань, наприклад реактивний артрит або остеоартроз. Біль може бути гострий, стріляючий або хронічний. Якщо це триває довгий час – у вас є привід звернутися в медичний центр OrtoSano для того, щоб позбутися від болю в суглобах без операцій і ліків.

Лечение боли в суставах в Ровно

Причини виникнення

Головні причини, через що виникає біль в області суглобів – це наявність гострих або хронічних захворювань. Наприклад ГРВІ, онкологія, хронічний тонзиліт. Також при запаленнях суглобів (артрит), деформації суглобового хряща (артроз), при радикуліті або плоскостопості та по ряду інших причин.

До інших причин відносяться рідкісні захворювання, які зустрічаються у невеликого відсотка населення, наприклад хвороба Бехтерєва, некроз стегнової кістки. Крім того, біль і дискомфорт можуть виникнути через механічне пошкодження – травми, спазми судин, порушення в роботі центральної нервової системи, при стресі.

Наслідки

Болі в суглобах – це вагома причина звернутися до лікаря. Адже вчасно не надавши увагу цій проблемі, в майбутньому з’являться ускладнення у вигляді артрозу або артриту, які набагато складніше піддаються лікуванню. Такі захворювання призводять до деформації та втрати рухливості, незворотних змін в сполучній тканині.

З’ясувати причину болю допоможуть лікарі медичної клініки OrtoSano. Серйозні захворювання, такі як подагра, радикуліт, артрит, поліартрит, артроз і інші можуть призвести до інвалідності. Довіртеся професіоналам, якщо відчуваєте хронічний, ниючий або гострий біль в області суглобів.

Як проходить лікування

Лікування проходить під наглядом фахівців, які розробляють комплекс вправ індивідуально для кожної людини. Це стосується фізіотерапії, ЛФК, масажу, лікувальної гімнастики та інших ефективних методів, які ми використовуємо, щоб усунути біль і запобігти розвитку захворювань.

Наш ортопед проведе необхідну діагностику і проінформує вас про оптимальні терміни реабілітації. Після лікування ви зможете повернутися до звичного способу життя. При дотриманні рекомендацій лікарів – у вас більше не виникне біль в суглобах. Профілактика є невід’ємною частиною терапії.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з болем у суглобах без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з болем у суглобах в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування болю в суглобах в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Чому болять суглоби?

Якщо ви відчуваєте біль в суглобах – не відкладайте похід до лікаря «на завтра». Біль може бути ознакою серйозних захворювань.

До якого лікаря звертатися з болем?

Якщо у вас болять суглоби – зверніться до ортопеда медичного центру OrtoSano. Ми проведемо обстеження та діагностику, складемо індивідуальний план лікування.

Чи можна уникнути операції?

Уникнути операції можна. У нашій клініці використовуються консервативні методи терапії, що виключають хірургічне втручання.

Ліки допоможуть зняти біль?

Ліки допоможуть тимчасово позбутися болю, але симптоми захворювання залишаться. Ми не використовуємо медикаменти, ми проводимо комплексне лікування.

Скільки триватиме реабілітація?

Терміни реабілітації підбираються індивідуально для кожної людини, в залежності від характеру захворювання і його проявів.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний