Болі в суглобах можуть бути ознаками серйозних захворювань, наприклад реактивний артрит або остеоартроз. Біль може бути гострий, стріляючий або хронічний. Якщо це триває довгий час – у вас є привід звернутися в медичний центр OrtoSano для того, щоб позбутися від болю в суглобах без операцій і ліків.

Лечение боли в суставах в Ровно

Причини виникнення

Головні причини, через що виникає біль в області суглобів – це наявність гострих або хронічних захворювань. Наприклад ГРВІ, онкологія, хронічний тонзиліт. Також при запаленнях суглобів (артрит), деформації суглобового хряща (артроз), при радикуліті або плоскостопості та по ряду інших причин.

До інших причин відносяться рідкісні захворювання, які зустрічаються у невеликого відсотка населення, наприклад хвороба Бехтерєва, некроз стегнової кістки. Крім того, біль і дискомфорт можуть виникнути через механічне пошкодження – травми, спазми судин, порушення в роботі центральної нервової системи, при стресі.

Наслідки

Болі в суглобах – це вагома причина звернутися до лікаря. Адже вчасно не надавши увагу цій проблемі, в майбутньому з’являться ускладнення у вигляді артрозу або артриту, які набагато складніше піддаються лікуванню. Такі захворювання призводять до деформації та втрати рухливості, незворотних змін в сполучній тканині.

З’ясувати причину болю допоможуть лікарі медичної клініки OrtoSano. Серйозні захворювання, такі як подагра, радикуліт, артрит, поліартрит, артроз і інші можуть призвести до інвалідності. Довіртеся професіоналам, якщо відчуваєте хронічний, ниючий або гострий біль в області суглобів.

Як проходить лікування

Лікування проходить під наглядом фахівців, які розробляють комплекс вправ індивідуально для кожної людини. Це стосується фізіотерапії, ЛФК, масажу, лікувальної гімнастики та інших ефективних методів, які ми використовуємо, щоб усунути біль і запобігти розвитку захворювань.

Наш ортопед проведе необхідну діагностику і проінформує вас про оптимальні терміни реабілітації. Після лікування ви зможете повернутися до звичного способу життя. При дотриманні рекомендацій лікарів – у вас більше не виникне біль в суглобах. Профілактика є невід’ємною частиною терапії.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з болем у суглобах без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з болем у суглобах в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування болю в суглобах в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Чому болять суглоби?

Якщо ви відчуваєте біль в суглобах – не відкладайте похід до лікаря «на завтра». Біль може бути ознакою серйозних захворювань.

До якого лікаря звертатися з болем?

Якщо у вас болять суглоби – зверніться до ортопеда медичного центру OrtoSano. Ми проведемо обстеження та діагностику, складемо індивідуальний план лікування.

Чи можна уникнути операції?

Уникнути операції можна. У нашій клініці використовуються консервативні методи терапії, що виключають хірургічне втручання.

Ліки допоможуть зняти біль?

Ліки допоможуть тимчасово позбутися болю, але симптоми захворювання залишаться. Ми не використовуємо медикаменти, ми проводимо комплексне лікування.

Скільки триватиме реабілітація?

Терміни реабілітації підбираються індивідуально для кожної людини, в залежності від характеру захворювання і його проявів.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.