Болі в спині – це неприємні відчуття, які можна пов’язати з пошкодженням тканин при патології хребта, а так само при захворюванні внутрішніх органів, заочеревинного простору, органів малого таза. За даними від 10-25% біль в спині стає хронічною і в майбутньому призводить до інвалідизації.

Причини виникнення

До розвитку вертеброгенних болів найчастіше призводять:

 • Травматизація;
 • Рухи, які не відповідають руху суглобових поверхонь і можуть призводити до травмування;
 • Високі навантаження зі статичною напругою;
 • Порушення зв’язкового апарату;
 • Міофасціальний синдром;
 • Тривале знаходження в вимушеному положенні;
 • Новоутворення, які впливають на правильність структури хребетного стовпа;
 • Зміни в гормональній системі;
 • Низькі температури;
 • Надмірна вага.

Наслідки

Основні наслідки болів в спині, це розвиток хронічних захворювань, на які вчасно не звернули увагу, і в залежності від того який фактор є провокуючим, можна виділити такі ускладнення:

 • Остеохондроз;
 • Радикулопатії;
 • Протрузії;
 • Екструзії;
 • Грижі;
 • М’язово-тонічний синдром;
 • Неврологічні порушення по ходу хребта, які призводять до порушень в області верхніх і нижніх кінцівок, так само можуть спостерігатися порушення з боку внутрішніх органів.

Як проходить лікування

В першу чергу, це звернення до кваліфікованого лікаря-невролога, лікаря-травматолога (в залежності від проблеми), для точної постановки діагнозу при болю в спині, так само конкретної диференціації з іншими захворюваннями, що може надати наша клініка.

Так само, наша клініка надає кваліфіковане лікування, яке включає неінвазійне втручання, яке проводиться за допомогою сучасних тренажерів «Eurospine», тренування на яких забезпечить поетапне витягування хребта.

В сукупності з нашими масажистами, які працюють в співучасті з лікарями, цей процес буде проходити ще швидше.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з болями в спині без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з болем у спині в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування болю в спині в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Болі в спині? Що це?

Це неприємні відчуття, які можна пов’язати з пошкодженням тканин при патології хребта, а так само при захворюванні внутрішніх органів, органів малого таза.

Через що з'являються болі в спині?

Болі в спині є причиною, яка могла існувати багато років, але не виявлялася так гостро. Сюди можна віднести травматизацію в дитячому віці, внутрішньоутробні захворювання, порушення постави – з якої випливають наступні захворювання спини, і в підсумку болю в спині.

Які наслідки болю в спині?

Це розвиток хронічних захворювань, які ближче до похилого віку можуть призводити до інвалідизації.

Як лікувати болі в спині?

Наша клініка надає кваліфіковане лікування, яке містить неінвазивне втручання, яке проводиться за допомогою сучасних тренажерів «Eurospine». Клініка «OrtoSano» надає прекрасну можливість відновлення і зміцнення ваших суглобів, і м’язового корсета.

Так само у нас є ряд переваг, таких як: робота всього персоналу в сукупності, що дає можливість діяти як єдиний механізм; постійне підвищення кваліфікації персоналу, для поліпшення якості лікування пацієнтів.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний