Болі в плечі – це комплексне поняття, які характеризується такими проявами, як, хворобливість, неможливість руху в плечі, оніміння, аж до дисфункції органу. Це може проявлятися як професійна травма, так і як результат різкого руху, з подальшою травматизацією суглобової сумки. Частота надходження хворих з болем у плечі становить близько 30%.

Причини виникнення

 • До найбільш частих причин виникнення болю в плечі можемо віднести такі:
  • Травматизація, в слідстві недостатньої еластичності зв’язок;

  Професійна травма:

  • Як наслідок проф. занять спортом;
  • Як наслідок постійного навантаження на плечовий суглоб;
 • Проблеми з шийно-комірцевою зоною:
  • Як результат порушення іннервації кінцівки;
  • Як результат травматизації сусідніх м’язових структур;
  • Низькі температури, аж до ішемізації тканин;
  • Перелом кінцівки;
  • Хронічний вивих.

Наслідки

Залежно від того з якою проблемою стикаються наші пацієнти, можна виділити такі наслідки:

 • Рухова дисфункція, з наступною атрофією кінцівки, що може привести до ампутації кінцівки, через недостатню трофіку кінцівки;
 • Хронічний вивих, так само може приводити до тимчасової ішемізації тканин, що надалі буде призводити до порушення іннервації тканин і порушення кровопостачання;
 • Оніміння кінцівки внаслідок спазму м’язових структур і порушення іннервації навколишніх тканин;
 • Порушення нервово-м’язової провідності, через здавлювання корінців.

Як проходить лікування

Клініка «OrtoSano» надає можливість заняття з методики Sano roller, яка спрямована на міофасціальний реліз, і сприяє розвантаженню суглобових областей від спазмування м’язів, так само, шляхом того що ролики глибоко опрацьовують нервові волокна, поліпшується нервово-м’язова провідність, що призводить до відновлення нормальної роботи кінцівки.

Так само, після є можливість пройти курс зміцнення плечового пояса за допомогою тренажера «Total Spine». Наші реабілітологи підходять до кожного пацієнта індивідуально, що відрізняє нас від інших клінік.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з болями в плечі без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з болем у плечі в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування болю в плечі в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Болі в плечі?

Це комплексне поняття, які характеризується такими проявами, як, хворобливість, неможливість руху в плечі, оніміння, аж до дисфункції органу.

Причини виникнення болю в плечі?

 • Травматизація, недостатність еластичності зв’язкового апарату, хронічний вивих, вроджений вивих плеча на який не звернули увагу, проблеми з шийно-комірцевою областю, які можуть призводити до спазмування м’язів, і надалі до порушення нервово-м’язових зв’язків в плечі.

Як лікувати біль у плечі?

Залежно від того яка проблема. Наша клініка надає неінвазивне лікування, яке забезпечує пацієнтам повний контроль проходження курсу реабілітації, без дорогих операцій.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний