Болі в плечі – це комплексне поняття, які характеризується такими проявами, як, хворобливість, неможливість руху в плечі, оніміння, аж до дисфункції органу. Це може проявлятися як професійна травма, так і як результат різкого руху, з подальшою травматизацією суглобової сумки. Частота надходження хворих з болем у плечі становить близько 30%.

Причини виникнення

 • До найбільш частих причин виникнення болю в плечі можемо віднести такі:
  • Травматизація, в слідстві недостатньої еластичності зв’язок;

  Професійна травма:

  • Як наслідок проф. занять спортом;
  • Як наслідок постійного навантаження на плечовий суглоб;
 • Проблеми з шийно-комірцевою зоною:
  • Як результат порушення іннервації кінцівки;
  • Як результат травматизації сусідніх м’язових структур;
  • Низькі температури, аж до ішемізації тканин;
  • Перелом кінцівки;
  • Хронічний вивих.

Наслідки

Залежно від того з якою проблемою стикаються наші пацієнти, можна виділити такі наслідки:

 • Рухова дисфункція, з наступною атрофією кінцівки, що може привести до ампутації кінцівки, через недостатню трофіку кінцівки;
 • Хронічний вивих, так само може приводити до тимчасової ішемізації тканин, що надалі буде призводити до порушення іннервації тканин і порушення кровопостачання;
 • Оніміння кінцівки внаслідок спазму м’язових структур і порушення іннервації навколишніх тканин;
 • Порушення нервово-м’язової провідності, через здавлювання корінців.

Як проходить лікування

Клініка «OrtoSano» надає можливість заняття з методики Sano roller, яка спрямована на міофасціальний реліз, і сприяє розвантаженню суглобових областей від спазмування м’язів, так само, шляхом того що ролики глибоко опрацьовують нервові волокна, поліпшується нервово-м’язова провідність, що призводить до відновлення нормальної роботи кінцівки.

Так само, після є можливість пройти курс зміцнення плечового пояса за допомогою тренажера «Total Spine». Наші реабілітологи підходять до кожного пацієнта індивідуально, що відрізняє нас від інших клінік.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з болями в плечі без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з болем у плечі в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування болю в плечі в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Болі в плечі?

Це комплексне поняття, які характеризується такими проявами, як, хворобливість, неможливість руху в плечі, оніміння, аж до дисфункції органу.

Причини виникнення болю в плечі?

 • Травматизація, недостатність еластичності зв’язкового апарату, хронічний вивих, вроджений вивих плеча на який не звернули увагу, проблеми з шийно-комірцевою областю, які можуть призводити до спазмування м’язів, і надалі до порушення нервово-м’язових зв’язків в плечі.

Як лікувати біль у плечі?

Залежно від того яка проблема. Наша клініка надає неінвазивне лікування, яке забезпечує пацієнтам повний контроль проходження курсу реабілітації, без дорогих операцій.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.