Що таке артрит? Артритом називають запальний процес в суглобах, при якому людина відчуває біль під час рухів, при згинанні або розгинанні кінцівок, а також під час ходьби, при заповненні суглобів ніг. Симптоми, які можуть супроводжувати артрит – почервоніння в області суглоба, лихоманка або підвищення температури.

Лечение артрита в Ровно

Причини виникнення

Причини походження артриту можуть бути різними, артрит може бути:

 • Інфекційний;
 • Гнійний;
 • Ревматоїдний;
 • Реактивний;
 • Подагричний;
 • Травматичний;
 • Остеоартрит;
 • Ревматизм;
 • Артроз.
 • Фактори, які провокують виникнення захворювання:
  • Грибкові або вірусні інфекції;
  • Порушення обміну речовин;
  • Авітаміноз;
  • Захворювання нервової системи;
  • Зайва вага;
  • Травма;
  • Генетична схильність;
  • Гіпотермія;

  Надмірне навантаження на суглоби

Наслідки

Якщо ви будете ігнорувати симптоми артриту, це призведе до розвитку захворювання і може спровокувати серцеву недостатність, захворювання внутрішніх органів, розриви сухожиль і інші проблеми зі здоров’ям. Своєчасна діагностика і правильне лікування допоможуть відновити гнучкість суглобів, навіть для людей похилого віку.

Артрит першого ступеня заподіює дискомфорт при рухах. Другий ступінь призводить до витончення тканин, з’являється хрускіт і запалення. При третьому виникає деформація суглобів, інвалідність. Четвертий ступінь – це незворотні процеси в організмі та цілодобовий біль, формування м’язових контрактур.

Як проходить лікування

Лікування починається з діагностики та консультації фахівців. Реабілітологи рекомендують знизити навантаження на кінцівки, використовувати ортопедичне взуття, наколінники. Лікування артриту в клініці OrtoSano включає в себе комплекс немедикаментозних процедур, спрямованих на відновлення рухливості та гнучкості:

 • Фізіотерапія;
 • ЛФК;
 • Лікувальний масаж.

Крім того, лікарі радять утриматися від вживання кофеїну, спиртних напоїв, дотримуватися дієти. Перш ніж підбирати індивідуальний план реабілітації, лікарі повинні переконатися в тому, що у людини немає протипоказань і інших проблем зі здоров’ям, які можуть ускладнити процес відновлення.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з артритом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з артритом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування артриту в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке артрит?

Артрит – це запаленням в суглобах. Він може бути спровокованим травмою або генетичною схильністю, артрит призводить до інвалідності без належного лікування.

Як діагностувати артрит на ранній стадії?

Рання стадія артриту характеризується запаленням суглобів, яке можна діагностувати за допомогою рентгена, скутістю рухів і дискомфортом при фізичних навантаженнях.

Можна вилікувати артрит без ліків?

Так, в медичній клініці OrtoSano використовуються немедикаментозні методи лікування артриту – фізіотерапія і реабілітація.

Народні засоби можуть допомогти вилікувати артрит?

Народні методи не позбавлять вас від артриту. Не піддавайте своє здоров’я на небезпеку. Артрит – серйозне захворювання, для лікування якого знадобитися професійна допомога.

Яка профілактика артриту?

У групі ризику знаходяться люди з генетичною схильністю і люди деяких професій. Дотримуйтеся правильного режиму дня, дієти та помірних фізичних навантажень.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.