Що таке артрит? Артритом називають запальний процес в суглобах, при якому людина відчуває біль під час рухів, при згинанні або розгинанні кінцівок, а також під час ходьби, при заповненні суглобів ніг. Симптоми, які можуть супроводжувати артрит – почервоніння в області суглоба, лихоманка або підвищення температури.

Лечение артрита в Ровно

Причини виникнення

Причини походження артриту можуть бути різними, артрит може бути:

 • Інфекційний;
 • Гнійний;
 • Ревматоїдний;
 • Реактивний;
 • Подагричний;
 • Травматичний;
 • Остеоартрит;
 • Ревматизм;
 • Артроз.
 • Фактори, які провокують виникнення захворювання:
  • Грибкові або вірусні інфекції;
  • Порушення обміну речовин;
  • Авітаміноз;
  • Захворювання нервової системи;
  • Зайва вага;
  • Травма;
  • Генетична схильність;
  • Гіпотермія;

  Надмірне навантаження на суглоби

Наслідки

Якщо ви будете ігнорувати симптоми артриту, це призведе до розвитку захворювання і може спровокувати серцеву недостатність, захворювання внутрішніх органів, розриви сухожиль і інші проблеми зі здоров’ям. Своєчасна діагностика і правильне лікування допоможуть відновити гнучкість суглобів, навіть для людей похилого віку.

Артрит першого ступеня заподіює дискомфорт при рухах. Другий ступінь призводить до витончення тканин, з’являється хрускіт і запалення. При третьому виникає деформація суглобів, інвалідність. Четвертий ступінь – це незворотні процеси в організмі та цілодобовий біль, формування м’язових контрактур.

Як проходить лікування

Лікування починається з діагностики та консультації фахівців. Реабілітологи рекомендують знизити навантаження на кінцівки, використовувати ортопедичне взуття, наколінники. Лікування артриту в клініці OrtoSano включає в себе комплекс немедикаментозних процедур, спрямованих на відновлення рухливості та гнучкості:

 • Фізіотерапія;
 • ЛФК;
 • Лікувальний масаж.

Крім того, лікарі радять утриматися від вживання кофеїну, спиртних напоїв, дотримуватися дієти. Перш ніж підбирати індивідуальний план реабілітації, лікарі повинні переконатися в тому, що у людини немає протипоказань і інших проблем зі здоров’ям, які можуть ускладнити процес відновлення.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з артритом без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з артритом в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування артриту в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке артрит?

Артрит – це запаленням в суглобах. Він може бути спровокованим травмою або генетичною схильністю, артрит призводить до інвалідності без належного лікування.

Як діагностувати артрит на ранній стадії?

Рання стадія артриту характеризується запаленням суглобів, яке можна діагностувати за допомогою рентгена, скутістю рухів і дискомфортом при фізичних навантаженнях.

Можна вилікувати артрит без ліків?

Так, в медичній клініці OrtoSano використовуються немедикаментозні методи лікування артриту – фізіотерапія і реабілітація.

Народні засоби можуть допомогти вилікувати артрит?

Народні методи не позбавлять вас від артриту. Не піддавайте своє здоров’я на небезпеку. Артрит – серйозне захворювання, для лікування якого знадобитися професійна допомога.

Яка профілактика артриту?

У групі ризику знаходяться люди з генетичною схильністю і люди деяких професій. Дотримуйтеся правильного режиму дня, дієти та помірних фізичних навантажень.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний