Якщо ви хочете позбутися від сутулості або від сколіозу – корекція постави в нашому медичному центрі OrtoSano допоможе вам сформувати правильну і красиву поставу, зміцнити м’язовий корсет, поліпшити функції опорно-рухового апарату, позбутися від болю і дискомфорту без ліків і операцій.

Коррекция осанки в Ровно

Причини виникнення

Причини проблем з поставою можуть бути різними. У дітей часто зустрічається сколіоз, позбавитися від якого можна за допомогою наших лікарів. Якщо мова йде про запущені стадії – знадобитися комплексний підхід до лікування, який включає в себе лікувальні заходи, ЛФК, масаж і інші.

Якщо проблеми зі спиною яскраво виражені через вроджені аномалії, при деяких захворюваннях, наприклад ревматоїдний артрит, поліомієліт, рахіт, а також після травм хребців, плоскостопість, малорухливий спосіб життя – ми допоможемо підібрати ефективні методи корекції постави.

Наслідки

Якщо вчасно не звернути увагу на проблему, наслідки можуть призвести до дисфункції опорно-рухового апарату, викривлення хребта, хронічного болю. Внутрішні органи можуть зміститися, розвиваються патології в роботі органів шлунково-кишкового тракту, серця, легенів, це призводить до атрофії м’язового апарату.

Крім того, проблеми з поставою можна помітити неозброєним оком. Цей аспект впливає на самосприйняття людини, його самооцінку, емоційний і психологічний стан. Недосконалий зовнішній вигляд може привести до депресії, глузуванням з боку оточуючих, особливо якщо мова йде про сколіоз у дітей.

Коррекция осанки в Ровно

Як відбувається лікування

Ефективне лікування та корекція постави проходить під наглядом наших лікарів. Фахівці підбирають необхідний курс процедур, спрямованих на вирішення проблем з хребтом. Ми використовуємо немедикаментозні та безопераційні методи лікування. Консервативний підхід дозволяє виправити поставу без хірургічного втручання.

Основою лікування є:

 • Авторська методика SanoRoller;
 • Фізіотерапія;
 • Лікувальний масаж;
 • Заняття ЛФК;
 • Стоунтерапія;
 • Кінезіотерапія.

Способи корекції постави залежать від стадії проблеми, клінічної картини, стану пацієнта на момент звернення за допомогою, його віку, індивідуальних особливостей. Професіонали нашого медичного центру підберуть для вас ефективне лікування і методи корекції постави.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з проблемами постави без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з неправильною поставою в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування проблем з поставою в європейських клініках.

онсультація лікаря
01
онсультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Кому потрібна корекція постави?

Корекція постави знадобитися при вроджених аномаліях, після травм і ДТП, при сколіозі у дітей і дорослих.

Які можуть бути наслідки?

Наслідки будуть в тому випадку, якщо ви не звернетеся до лікарів своєчасно. Це може привести до атрофії м’язів, викривлення хребта та інших захворювань.

Ви лікуєте сколіоз у дітей?

Ми лікуємо сколіоз у дітей та дорослих, незалежно від віку, статі та ступеня сколіозу – наш досвід доводить, що проблему можна усунути без операцій і ліків.

Як виправити поставу самостійно?

Ми рекомендуємо звернутися до лікарів, щоб підібрати вправи для корекції постави. Для профілактики ми рекомендуємо ЛФК, плавання, лікувальний масаж.

Як проходить лікування в OrtoSano?

Лікування в медичній клініці OrtoSano проходить під наглядом лікарів, які становлять індивідуальний курс терапії для кожного пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію