Якщо ви хочете позбутися від сутулості або від сколіозу – корекція постави в нашому медичному центрі OrtoSano допоможе вам сформувати правильну і красиву поставу, зміцнити м’язовий корсет, поліпшити функції опорно-рухового апарату, позбутися від болю і дискомфорту без ліків і операцій.

Коррекция осанки в Ровно

Причини виникнення

Причини проблем з поставою можуть бути різними. У дітей часто зустрічається сколіоз, позбавитися від якого можна за допомогою наших лікарів. Якщо мова йде про запущені стадії – знадобитися комплексний підхід до лікування, який включає в себе лікувальні заходи, ЛФК, масаж і інші.

Якщо проблеми зі спиною яскраво виражені через вроджені аномалії, при деяких захворюваннях, наприклад ревматоїдний артрит, поліомієліт, рахіт, а також після травм хребців, плоскостопість, малорухливий спосіб життя – ми допоможемо підібрати ефективні методи корекції постави.

Наслідки

Якщо вчасно не звернути увагу на проблему, наслідки можуть призвести до дисфункції опорно-рухового апарату, викривлення хребта, хронічного болю. Внутрішні органи можуть зміститися, розвиваються патології в роботі органів шлунково-кишкового тракту, серця, легенів, це призводить до атрофії м’язового апарату.

Крім того, проблеми з поставою можна помітити неозброєним оком. Цей аспект впливає на самосприйняття людини, його самооцінку, емоційний і психологічний стан. Недосконалий зовнішній вигляд може привести до депресії, глузуванням з боку оточуючих, особливо якщо мова йде про сколіоз у дітей.

Коррекция осанки в Ровно

Як відбувається лікування

Ефективне лікування та корекція постави проходить під наглядом наших лікарів. Фахівці підбирають необхідний курс процедур, спрямованих на вирішення проблем з хребтом. Ми використовуємо немедикаментозні та безопераційні методи лікування. Консервативний підхід дозволяє виправити поставу без хірургічного втручання.

Основою лікування є:

 • Авторська методика SanoRoller;
 • Фізіотерапія;
 • Лікувальний масаж;
 • Заняття ЛФК;
 • Стоунтерапія;
 • Кінезіотерапія.

Способи корекції постави залежать від стадії проблеми, клінічної картини, стану пацієнта на момент звернення за допомогою, його віку, індивідуальних особливостей. Професіонали нашого медичного центру підберуть для вас ефективне лікування і методи корекції постави.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з проблемами постави без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з неправильною поставою в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування проблем з поставою в європейських клініках.

онсультація лікаря
01
онсультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Кому потрібна корекція постави?

Корекція постави знадобитися при вроджених аномаліях, після травм і ДТП, при сколіозі у дітей і дорослих.

Які можуть бути наслідки?

Наслідки будуть в тому випадку, якщо ви не звернетеся до лікарів своєчасно. Це може привести до атрофії м’язів, викривлення хребта та інших захворювань.

Ви лікуєте сколіоз у дітей?

Ми лікуємо сколіоз у дітей та дорослих, незалежно від віку, статі та ступеня сколіозу – наш досвід доводить, що проблему можна усунути без операцій і ліків.

Як виправити поставу самостійно?

Ми рекомендуємо звернутися до лікарів, щоб підібрати вправи для корекції постави. Для профілактики ми рекомендуємо ЛФК, плавання, лікувальний масаж.

Як проходить лікування в OrtoSano?

Лікування в медичній клініці OrtoSano проходить під наглядом лікарів, які становлять індивідуальний курс терапії для кожного пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.