Групові заняття під час реабілітації дозволяють пацієнтам зі схожими проблемами не тільки отримати допомогу кваліфікованих фахівців, а й підтримку інших людей. Доведено, що позитивна атмосфера на групових заняттях сприятливо впливає на курс лікування, емоційний та психологічний стан людей.

У літній період проходять групові заняття з профілактики та корекції постави у дітей від 7 до 16 років

Для кого

Групові заняття можуть знадобитися, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям опорно-рухового апарату. Іноді така допомога необхідна для відновлення після травм або ДТП, в інших випадках – реабілітація потрібна після перенесених захворювань, наприклад інсульт. Для спортсменів вправи необхідні, щоб відновитися після навантажень.

Комплекс вправ виконується під наглядом лікарів та реабілітологів, кожна людина отримує індивідуальний курс терапії, але виконує його за участю інших пацієнтів. Міні групи складаються з 5 осіб, вправи розраховані на зміцнення хребта, поліпшення рухливості суглобів, профілактику захворювань, формування постави.

Як відбувається лікування

Лікувальна фізкультура сприяє зміцненню опорно-рухового апарату. Завдяки комплексу вправ вийде сформувати правильну поставу, укріпити м’язи тіла, зняти напругу, поліпшити рухливість суглобів. Лікування проходить в невеликих групах до 5 осіб і сприятливо впливає на емоційний стан пацієнтів.

Реабілітологи, ортопеди та інші профільні фахівці завжди проводять огляд, перш ніж призначити комплекс вправ. Але в цілому ЛФК рекомендується всім, у кого є або були в анамнезі проблеми з суглобами, кістками, м’язами або хребтом. Комплексний підхід дозволяє значно поліпшити якість життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке ЛФК?

Лікувальна фізкультура (ЛФК) – це комплекс фізичних вправ, які допомагають поліпшити стан опорно-рухового апарату.

Як проходять групові заняття?

Групові заняття проходять під наглядом профільних лікарів. Ми складаємо індивідуальний комплекс вправ, який виконується в групах до 5 осіб.

Ціна групових занять

Ціна групових занять ЛФК залежить від тривалості курсу відновлення. Зателефонуйте за номером гарячої лінії, який вказаний на нашому сайті, щоб дізнатися актуальну ціну.

ЛФК допоможе відмовитися від ліків?

Якщо ви приймаєте ліки для зняття больового синдрому, ми можемо сказати, що в більшості випадків після комплексу ЛФК пацієнти відмовляються від медикаментів.

Для чого потрібно ЛФК?

Лікувальна фізкультура є відмінною профілактикою захворювань суглобів, м’язовому корсету і хребта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний