Групові заняття під час реабілітації дозволяють пацієнтам зі схожими проблемами не тільки отримати допомогу кваліфікованих фахівців, а й підтримку інших людей. Доведено, що позитивна атмосфера на групових заняттях сприятливо впливає на курс лікування, емоційний та психологічний стан людей.

У літній період проходять групові заняття з профілактики та корекції постави у дітей від 7 до 16 років

Для кого

Групові заняття можуть знадобитися, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям опорно-рухового апарату. Іноді така допомога необхідна для відновлення після травм або ДТП, в інших випадках – реабілітація потрібна після перенесених захворювань, наприклад інсульт. Для спортсменів вправи необхідні, щоб відновитися після навантажень.

Комплекс вправ виконується під наглядом лікарів та реабілітологів, кожна людина отримує індивідуальний курс терапії, але виконує його за участю інших пацієнтів. Міні групи складаються з 5 осіб, вправи розраховані на зміцнення хребта, поліпшення рухливості суглобів, профілактику захворювань, формування постави.

Як відбувається лікування

Лікувальна фізкультура сприяє зміцненню опорно-рухового апарату. Завдяки комплексу вправ вийде сформувати правильну поставу, укріпити м’язи тіла, зняти напругу, поліпшити рухливість суглобів. Лікування проходить в невеликих групах до 5 осіб і сприятливо впливає на емоційний стан пацієнтів.

Реабілітологи, ортопеди та інші профільні фахівці завжди проводять огляд, перш ніж призначити комплекс вправ. Але в цілому ЛФК рекомендується всім, у кого є або були в анамнезі проблеми з суглобами, кістками, м’язами або хребтом. Комплексний підхід дозволяє значно поліпшити якість життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке ЛФК?

Лікувальна фізкультура (ЛФК) – це комплекс фізичних вправ, які допомагають поліпшити стан опорно-рухового апарату.

Як проходять групові заняття?

Групові заняття проходять під наглядом профільних лікарів. Ми складаємо індивідуальний комплекс вправ, який виконується в групах до 5 осіб.

Ціна групових занять

Ціна групових занять ЛФК залежить від тривалості курсу відновлення. Зателефонуйте за номером гарячої лінії, який вказаний на нашому сайті, щоб дізнатися актуальну ціну.

ЛФК допоможе відмовитися від ліків?

Якщо ви приймаєте ліки для зняття больового синдрому, ми можемо сказати, що в більшості випадків після комплексу ЛФК пацієнти відмовляються від медикаментів.

Для чого потрібно ЛФК?

Лікувальна фізкультура є відмінною профілактикою захворювань суглобів, м’язовому корсету і хребта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.