Групові заняття під час реабілітації дозволяють пацієнтам зі схожими проблемами не тільки отримати допомогу кваліфікованих фахівців, а й підтримку інших людей. Доведено, що позитивна атмосфера на групових заняттях сприятливо впливає на курс лікування, емоційний та психологічний стан людей.

У літній період проходять групові заняття з профілактики та корекції постави у дітей від 7 до 16 років

Для кого

Групові заняття можуть знадобитися, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям опорно-рухового апарату. Іноді така допомога необхідна для відновлення після травм або ДТП, в інших випадках – реабілітація потрібна після перенесених захворювань, наприклад інсульт. Для спортсменів вправи необхідні, щоб відновитися після навантажень.

Комплекс вправ виконується під наглядом лікарів та реабілітологів, кожна людина отримує індивідуальний курс терапії, але виконує його за участю інших пацієнтів. Міні групи складаються з 5 осіб, вправи розраховані на зміцнення хребта, поліпшення рухливості суглобів, профілактику захворювань, формування постави.

Як відбувається лікування

Лікувальна фізкультура сприяє зміцненню опорно-рухового апарату. Завдяки комплексу вправ вийде сформувати правильну поставу, укріпити м’язи тіла, зняти напругу, поліпшити рухливість суглобів. Лікування проходить в невеликих групах до 5 осіб і сприятливо впливає на емоційний стан пацієнтів.

Реабілітологи, ортопеди та інші профільні фахівці завжди проводять огляд, перш ніж призначити комплекс вправ. Але в цілому ЛФК рекомендується всім, у кого є або були в анамнезі проблеми з суглобами, кістками, м’язами або хребтом. Комплексний підхід дозволяє значно поліпшити якість життя.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що таке ЛФК?

Лікувальна фізкультура (ЛФК) – це комплекс фізичних вправ, які допомагають поліпшити стан опорно-рухового апарату.

Як проходять групові заняття?

Групові заняття проходять під наглядом профільних лікарів. Ми складаємо індивідуальний комплекс вправ, який виконується в групах до 5 осіб.

Ціна групових занять

Ціна групових занять ЛФК залежить від тривалості курсу відновлення. Зателефонуйте за номером гарячої лінії, який вказаний на нашому сайті, щоб дізнатися актуальну ціну.

ЛФК допоможе відмовитися від ліків?

Якщо ви приймаєте ліки для зняття больового синдрому, ми можемо сказати, що в більшості випадків після комплексу ЛФК пацієнти відмовляються від медикаментів.

Для чого потрібно ЛФК?

Лікувальна фізкультура є відмінною профілактикою захворювань суглобів, м’язовому корсету і хребта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію