Принципи лікування дітей з ДЦП вимагають постійного спостереження, індивідуального підходу і ретельно продуманої стратегії реабілітації. Фахівці клініки OrtoSano розробили унікальну методику, яка дозволяє прибрати біль, зміцнити м’язи, поліпшити рухливість і досягти позитивної динаміки при ДЦП.

Причини виникнення

Захворювання ЦНС, яке виникає через органічні пошкодження відділів головного мозку, це називається дитячий церебральний параліч. Ускладнення під час пологів, патології в розвитку плоду, передчасні пологи – все це може привести до ДЦП, але це не привід впадати у відчай.

Особливості прояви захворювання включають в себе:

 • Порушення рухових функцій;
 • Психічні відхилення;
 • Проблеми із зором, слухом, промовою;
 • Патологічний м’язовий тонус;
 • судоми;
 • ЗПР.

Наслідки

Наслідки можуть погіршити якість життя, але цього можна уникнути. Фізична реабілітація вимагає не тільки регулярного відвідування всіх процедур і дотримання рекомендацій лікарів, а й активної участі батьків у процесі лікування. Покращення настануть не відразу, можливо знадобляться довгі роки, але лікування принесе результат.

Стан дитини з ДЦП можна поліпшити, якщо правильно скласти програму реабілітації та профілактики, комплекс домашніх вправ, дотримуватися плану лікування. Систематичність є важливим фактором, щоб домогтися стійкої ремісії. Сучасне обладнання в нашій клініки дозволяє говорити про позитивні результати.

Як проходить лікування

Комплексна реабілітація включає в себе не тільки поліпшення фізичного стану, а й запобігання та профілактику проблем, які можуть з’явитися в період дорослішання і формування особистості дитини з ДЦП, у тому числі особистісних, психологічних і емоційних.

Принципи ефективного лікування – це індивідуальний план реабілітації, з урахуванням віку пацієнта, його психологічних і фізичних особливостей. Регулярність ЛФК і спільна робота фахівців в стаціонарі клініки, оснащеною спеціальним обладнанням і батьків в домашніх умовах.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів з ДЦП.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів з ДЦП в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації пацієнтів з ДЦП в європейських клініках.

Навіщо потрібна реабілітація дітей з ДЦП?

Реабілітація дітей з ДЦП здатна значно поліпшити якість життя і допомогти уникнути ускладнень в майбутньому.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна реабілітація дітей з ДЦП?

Реабілітація дітей з ДЦП здатна значно поліпшити якість життя і допомогти уникнути ускладнень в майбутньому.

Які методики ви використовуєте?

Методики, які ми використовуємо в лікуванні, є ефективними. Фізіотерапія, масаж, ЛФК та ​​ін. допомагають поліпшити стан дитини та позбавити її від болю.

Які зміни відбуваються після реабілітації?

Після фізичної реабілітації батьки відзначають поліпшення координації рухів, зниження больових відчуттів у дитини в повсякденному житті, нормалізацію сну.

Що таке соціалізація?

Соціалізація дітей з ДЦП – важлива частина комплексного лікування. Клініка OrtoSano пропонує вам комплексне лікування, спрямоване на поліпшення якості життя.

Як записатися на консультацію?

Ви можете записатися на консультацію зателефонувавши за номером гарячої лінії, який вказаний на нашому сайті. Фахівці проконсультують вас про ефективну реабілітацію дітей з ДЦП.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію