Принципи лікування дітей з ДЦП вимагають постійного спостереження, індивідуального підходу і ретельно продуманої стратегії реабілітації. Фахівці клініки OrtoSano розробили унікальну методику, яка дозволяє прибрати біль, зміцнити м’язи, поліпшити рухливість і досягти позитивної динаміки при ДЦП.

Причини виникнення

Захворювання ЦНС, яке виникає через органічні пошкодження відділів головного мозку, це називається дитячий церебральний параліч. Ускладнення під час пологів, патології в розвитку плоду, передчасні пологи – все це може привести до ДЦП, але це не привід впадати у відчай.

Особливості прояви захворювання включають в себе:

 • Порушення рухових функцій;
 • Психічні відхилення;
 • Проблеми із зором, слухом, промовою;
 • Патологічний м’язовий тонус;
 • судоми;
 • ЗПР.

Наслідки

Наслідки можуть погіршити якість життя, але цього можна уникнути. Фізична реабілітація вимагає не тільки регулярного відвідування всіх процедур і дотримання рекомендацій лікарів, а й активної участі батьків у процесі лікування. Покращення настануть не відразу, можливо знадобляться довгі роки, але лікування принесе результат.

Стан дитини з ДЦП можна поліпшити, якщо правильно скласти програму реабілітації та профілактики, комплекс домашніх вправ, дотримуватися плану лікування. Систематичність є важливим фактором, щоб домогтися стійкої ремісії. Сучасне обладнання в нашій клініки дозволяє говорити про позитивні результати.

Як проходить лікування

Комплексна реабілітація включає в себе не тільки поліпшення фізичного стану, а й запобігання та профілактику проблем, які можуть з’явитися в період дорослішання і формування особистості дитини з ДЦП, у тому числі особистісних, психологічних і емоційних.

Принципи ефективного лікування – це індивідуальний план реабілітації, з урахуванням віку пацієнта, його психологічних і фізичних особливостей. Регулярність ЛФК і спільна робота фахівців в стаціонарі клініки, оснащеною спеціальним обладнанням і батьків в домашніх умовах.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів з ДЦП.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів з ДЦП в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації пацієнтів з ДЦП в європейських клініках.

Навіщо потрібна реабілітація дітей з ДЦП?

Реабілітація дітей з ДЦП здатна значно поліпшити якість життя і допомогти уникнути ускладнень в майбутньому.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Навіщо потрібна реабілітація дітей з ДЦП?

Реабілітація дітей з ДЦП здатна значно поліпшити якість життя і допомогти уникнути ускладнень в майбутньому.

Які методики ви використовуєте?

Методики, які ми використовуємо в лікуванні, є ефективними. Фізіотерапія, масаж, ЛФК та ​​ін. допомагають поліпшити стан дитини та позбавити її від болю.

Які зміни відбуваються після реабілітації?

Після фізичної реабілітації батьки відзначають поліпшення координації рухів, зниження больових відчуттів у дитини в повсякденному житті, нормалізацію сну.

Що таке соціалізація?

Соціалізація дітей з ДЦП – важлива частина комплексного лікування. Клініка OrtoSano пропонує вам комплексне лікування, спрямоване на поліпшення якості життя.

Як записатися на консультацію?

Ви можете записатися на консультацію зателефонувавши за номером гарячої лінії, який вказаний на нашому сайті. Фахівці проконсультують вас про ефективну реабілітацію дітей з ДЦП.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.