Фізична реабілітація після спортивних травм – це метод відновлення і профілактики, який допоможе вашому організму відновитися. Реабілітація спортсменів може знадобитися при інтенсивних заняттях спортом. Про користь фізичних навантажень знає кожен, але не всі розуміють, що є зворотна сторона медалі.

Причини виникнення

Спортивні травми пошкоджують м’язову і сполучну тканину, якщо своєчасно не пройти лікування можуть виникнути хронічні ускладнення. Реабілітація для спортсменів – важлива частина відновлення рухливості, від якої залежить кар’єра.

Надмірні навантаження на організм можуть знизити якість життя, а спортивні травми вимагають спостереження у лікарів і реабілітації. Залежно від характеру пошкодження підбирається курс терапії, враховуючи індивідуальні чинники та вид травми.

Наслідки

Наслідки пошкоджень кінцівок, суглобів або м’язів можуть поставити хрест на спортивній кар’єрі або привести до серйозних захворювань, аж до інвалідності. Травми можуть бути побутовими або спортивними. Період відновлення спортсменів залежить від ступеня тяжкості, локалізації ушкоджень, особливостей організму і природного процесу регенерації травмованої області. Поширені види травм у спортсменів:

 • Вивих кисті;
 • Травма хребта;
 • Розрив зв’язок і сухожиль;
 • Переломи;
 • Забої м’яких тканин;
 • Розтягнення м’язів;
 • Розрив меніска колінного суглоба;
 • Перелом ступні.

Класифікація спортивних травм по виду і ступеню тяжкості дозволяє фахівцям підібрати комплекс вправ, які допоможуть відновити пошкоджену область в найкоротші терміни та повернути спортсмена до звичного ритму життя. Після реабілітації рекомендуються помірні навантаження, щоб уникнути повторного травмування.

Як проходить лікування

Курс реабілітації підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Фізична реабілітація після спортивних травм включає в себе лікувальну фізкультуру, масаж, заняття на вертебрологічних тренажерах. Ми не тільки повернемо вам колишню фізичну форму, а й покращимо ваші спортивні показники.

До нас звертаються не тільки спортсмени, після травм, які потребують відновлювальних процедур, але і ті, хто хоче підвищити витривалість, зміцнити м’язовий тонус, поліпшити гнучкість і концентрацію уваги. Спортивна програма, розроблена фахівцями клініки OrtoSano допоможе відновитися після травм.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів після спортивних травм.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів після різних видів спортивних травм в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації після спортивних травм в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Які спортивні травми часто зустрічаються у спортсменів?

Професійні спортсмени схильні до розтягування м’язів, зв’язок і сухожиль, травм хребта, переломів кісток.

Чому спортсменам потрібна реабілітація?

Деякі пошкодження вимагають реабілітації для відновлення і повернення до спорту, інші – призводять до інвалідності та спрямовані на адаптацію людини до нових умов

Які травми найбільш небезпечні?

Черепно-мозкові травми або складні пошкодження хребта, на жаль можуть завершити кар’єру спортсмена в інвалідному візку.

Ви працюєте зі складними випадками?

Навіть в критичних ситуаціях реабілітація в клініці OrtoSano здатна значно поліпшити стан людини та допомогти знизити больовий синдром і поліпшити якість життя.

Коли краще звернутися за допомогою?

Як тільки ви отримали травму необхідно записатися на консультацію до лікаря, провести діагностику і підібрати ефективне лікування, щоб уникнути наслідків.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний