Що являє собою фізична реабілітація після переломів? Травматичні ушкодження, які часто зустрічаються не тільки у людей похилого віку, а й у дітей – це переломи кісток. Наслідком може стати тривала втрата працездатності пошкодженої області.

Причини виникнення

Вроджені переломи загрожують найбільшими наслідками, аж до дегенеративних процесів. Якщо травма була отримана під час вагітності це може призвести до викривлення хребта, втрати функцій, проблем з опорно-руховим апаратом.

При придбаних переломах є шанс вирішити проблему за допомогою реабілітації. Переломи, отримані в наслідок травм, можна вилікувати при своєчасному зверненні за допомогою. Лікування спрямоване на повне відновлення рухливості кістки та суглобів.

Наслідки

Лікування та відновлення рухливості кісток і суглобів залежить від виду перелому. Наслідки переломів можуть вплинути на якість життя. Епіфазарні переломи вважаються найважчими. Такі пошкодження призводять до зміщення суглоба або вивиху. Навколосуглобові переломи (метафізарні) можуть бути поодинокими та множинними. Види переломів:

 • Вроджені.Такі пошкодження кісток виникають в утробі матері. Причиною може бути недорозвиненість кістяка у дитини або якщо під час пологів лікарі використовували силу для вилучення плоду;
 • Придбані. Травматичні та патологічні переломи кісток можуть виникнути в процесі життєдіяльності людини. Своєчасно звернувшись за допомогою ви повністю відновите рухливість кінцівки;
 • Травматичні переломи виникають під тиском механічної сили, яка перевищує пружність кістки. Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт і у вас є підозри на перелом – проконсультуйтеся з фахівцями;
 • Патологічні переломи виникають в наслідок перенесених захворювань: туберкульозу, сифілісу, остеомієліту або ехінокозу кісток. Вони можуть з’явитися через механічні пошкодження або при їх відсутності.

Якщо у вас є стара спортивна травма, ви потребуєте в реабілітації після ДТП, при неправильному зростанні кістки та хочете уникнути інвалідності – зверніться в клініку реабілітації після переломів OrtoSano.

Як проходить лікування

Лікарі проводять діагностику загального стану і дають направлення на додаткові аналізи, при необхідності. У стаціонарі клініки OrtoSano, травматолог-ортопед визначить ступінь пошкодження. Після чого наш реабілітолог складе індивідуальну програму реабілітації, яка включає в себе:

 • Лікувальну гімнастику, допоміжними інструментами якої є валики, кулі та стрічки для реабілітації;
 • Дихальну і суглобову гімнастику;
 • Кінезіотерапію;
 • Лікувальний масаж.

На ефективність фізичної реабілітації після переломів впливають: характер травм і терміни давності, наявність або відсутність супутніх патологій, вік пацієнта, регулярність відвідування фізіотерапії та дотримання рекомендацій фахівців клініки OrtoSano. При комплексному підході ви повернетеся до нормального життя без оперативного втручання.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів після переломів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів після різного виду переломів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації після переломів в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Як проходить лікування переломів?

Лікування та реабілітація після переломів проходить під наглядом реабілітологів клініки OrtoSano без оперативного втручання.

У чому перевага ваших методів лікування?

Переваги унікальної методики, яку ми використовуємо – відсутність медикаментів та операцій, ми допоможемо усунути наслідки переломів без хірургічного втручання.

Навіщо потрібна фізіотерапія?

Фізіотерапія спрямована на усунення ускладнень після перенесених травм і відновлення працездатності.

Що включає в себе реабілітація?

Програма реабілітації включає в себе комплексні заняття з методики Sanoroller, вправи на тренажерах ВКТ І ТРХ, фізіотерапевтичні процедури та профілактику.

Яка мета реабілітації?

Мета реабілітації – виключити ймовірність ускладнень і відновити нормальну життєдіяльність пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.