Що являє собою фізична реабілітація після переломів? Травматичні ушкодження, які часто зустрічаються не тільки у людей похилого віку, а й у дітей – це переломи кісток. Наслідком може стати тривала втрата працездатності пошкодженої області.

Причини виникнення

Вроджені переломи загрожують найбільшими наслідками, аж до дегенеративних процесів. Якщо травма була отримана під час вагітності це може призвести до викривлення хребта, втрати функцій, проблем з опорно-руховим апаратом.

При придбаних переломах є шанс вирішити проблему за допомогою реабілітації. Переломи, отримані в наслідок травм, можна вилікувати при своєчасному зверненні за допомогою. Лікування спрямоване на повне відновлення рухливості кістки та суглобів.

Наслідки

Лікування та відновлення рухливості кісток і суглобів залежить від виду перелому. Наслідки переломів можуть вплинути на якість життя. Епіфазарні переломи вважаються найважчими. Такі пошкодження призводять до зміщення суглоба або вивиху. Навколосуглобові переломи (метафізарні) можуть бути поодинокими та множинними. Види переломів:

 • Вроджені.Такі пошкодження кісток виникають в утробі матері. Причиною може бути недорозвиненість кістяка у дитини або якщо під час пологів лікарі використовували силу для вилучення плоду;
 • Придбані. Травматичні та патологічні переломи кісток можуть виникнути в процесі життєдіяльності людини. Своєчасно звернувшись за допомогою ви повністю відновите рухливість кінцівки;
 • Травматичні переломи виникають під тиском механічної сили, яка перевищує пружність кістки. Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт і у вас є підозри на перелом – проконсультуйтеся з фахівцями;
 • Патологічні переломи виникають в наслідок перенесених захворювань: туберкульозу, сифілісу, остеомієліту або ехінокозу кісток. Вони можуть з’явитися через механічні пошкодження або при їх відсутності.

Якщо у вас є стара спортивна травма, ви потребуєте в реабілітації після ДТП, при неправильному зростанні кістки та хочете уникнути інвалідності – зверніться в клініку реабілітації після переломів OrtoSano.

Як проходить лікування

Лікарі проводять діагностику загального стану і дають направлення на додаткові аналізи, при необхідності. У стаціонарі клініки OrtoSano, травматолог-ортопед визначить ступінь пошкодження. Після чого наш реабілітолог складе індивідуальну програму реабілітації, яка включає в себе:

 • Лікувальну гімнастику, допоміжними інструментами якої є валики, кулі та стрічки для реабілітації;
 • Дихальну і суглобову гімнастику;
 • Кінезіотерапію;
 • Лікувальний масаж.

На ефективність фізичної реабілітації після переломів впливають: характер травм і терміни давності, наявність або відсутність супутніх патологій, вік пацієнта, регулярність відвідування фізіотерапії та дотримання рекомендацій фахівців клініки OrtoSano. При комплексному підході ви повернетеся до нормального життя без оперативного втручання.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів після переломів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів після різного виду переломів в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації після переломів в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
 • Проводимо функціональну діагностику
 • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
 • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
 • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
 • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Як проходить лікування переломів?

Лікування та реабілітація після переломів проходить під наглядом реабілітологів клініки OrtoSano без оперативного втручання.

У чому перевага ваших методів лікування?

Переваги унікальної методики, яку ми використовуємо – відсутність медикаментів та операцій, ми допоможемо усунути наслідки переломів без хірургічного втручання.

Навіщо потрібна фізіотерапія?

Фізіотерапія спрямована на усунення ускладнень після перенесених травм і відновлення працездатності.

Що включає в себе реабілітація?

Програма реабілітації включає в себе комплексні заняття з методики Sanoroller, вправи на тренажерах ВКТ І ТРХ, фізіотерапевтичні процедури та профілактику.

Яка мета реабілітації?

Мета реабілітації – виключити ймовірність ускладнень і відновити нормальну життєдіяльність пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний