Фізична реабілітація після операцій спрямована на поліпшення рухової активності, зміцнення імунітету, повернення рухливості, позбавлення від болю і дискомфорту. Оперативні втручання завжди вимагають реабілітації, для відновлення життєдіяльності організму.

Физическая реабилитация после операций

Причини виникнення

Реабілітація може знадобитися для якнайшвидшого відновлення функцій організму після хірургічного втручання. Це допоможе позбутися від психологічного дискомфорту, позбутися від наслідків операцій, поліпшити діяльність опорно-рухового апарату, суглобів і м’язів.

Курс терапії включає в себе комплексне лікування за авторською методикою, розробленою нашими фахівцями. Фізична реабілітація після операцій допомагає знизити ризик ускладнень, відмовитися від знеболюючих препаратів, зняти набряклість, відновити рухливість і відновити м’язовий тонус.

Наслідки

Кожен пацієнт – унікальний. Різні захворювання і перенесені травми можуть привести до необхідності проведення операції, для порятунку життя. Необхідна частина для повернення до соціально-активного способу життя – фізична реабілітація. Цей вид терапії зарекомендував себе, як ефективний і допомагає позбутися від наслідків операцій.

Реабілітаційний період залежить від ступеня тяжкості травми. Після спортивних травм реабілітація може тривати кілька місяців, а після операцій на опорно-руховому апараті може затягнутися на пів року. Наслідки відсутності правильної реабілітації приведуть до зниження якості життя і проблем зі здоров’ям.

Як відбувається лікування

Успішно закріпити результати оперативного втручання допоможе комплекс вправ, який успішно застосовується на практиці в клініці OrtoSano. Стимуляція природного відновлення рухливості відбувається завдяки ефективним методам, які включають в себе комплекс заходів:

  • Відновлювальна кінезіотерапія – це індивідуально розроблені вправи, які допомагають повернути рухливість і активізувати процеси регенерації в організмі;
  • Терапія за допомогою ВКТ – включає в себе комплекс реабілітаційних вправ, які покращують еластичність м’язів і зв’язок, сприяють зниженню больового синдрому;
  • Фізіотерапія – методика Sanoroller в сукупності з фізіотерапевтичними процедурами (електрофарез, електростимуляція, ІК-лампа та ін.) Допоможе уникнути інвалідності;
  • Мінеральні грязі мають анальгетичні властивості – це допоміжний метод, який знизить прояви запального процесу і зміцнить серцево-судинну систему;
  • Стоунтерапія – не тільки приємна, але і корисна процедура. Лікувальний масаж гарячими та холодними каменями сприятливо впливає на загальний стан організму і допоможе впоратися з депресією.

Реабілітація після операцій дозволяє вирішити проблему фізичних наслідків і позбутися від психологічного дискомфорту. Лікарі клініки OrtoSano підберуть для вас унікальний лікувальний комплекс, завдяки якому ви назавжди забудете про болі та перенесене оперативне втручання.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів після операцій.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів після різного виду операцій в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації після операцій в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

логотип евроспайн
сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що включає в себе консультація реабілітолога?

Платна консультація реабілітолога включає в себе первинний огляд, діагностику, оцінку неврологічного статусу, рентген.

Який результат реабілітації?

Лікар складе індивідуальний план відновлення організму та оптимальні терміни реабілітації. В результаті лікування ваша рухливість буде повністю відновлена.

Навіщо потрібна профілактика?

Процес лікування також спрямований на профілактику ускладнень в майбутньому. Це необхідно, щоб уникнути ускладнень.

Як підбирається курс лікування?

Курс терапії підбирається індивідуально для кожної людини, з огляду на характер пошкодження і ступеню тяжкості.

Навіщо потрібна реабілітація після операцій?

Реабілітація після операцій спрямована на повне відновлення діяльності організму, поліпшення психо-емоційного стану та адаптації пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію