Фізична реабілітація після операцій спрямована на поліпшення рухової активності, зміцнення імунітету, повернення рухливості, позбавлення від болю і дискомфорту. Оперативні втручання завжди вимагають реабілітації, для відновлення життєдіяльності організму.

Физическая реабилитация после операций

Причини виникнення

Реабілітація може знадобитися для якнайшвидшого відновлення функцій організму після хірургічного втручання. Це допоможе позбутися від психологічного дискомфорту, позбутися від наслідків операцій, поліпшити діяльність опорно-рухового апарату, суглобів і м’язів.

Курс терапії включає в себе комплексне лікування за авторською методикою, розробленою нашими фахівцями. Фізична реабілітація після операцій допомагає знизити ризик ускладнень, відмовитися від знеболюючих препаратів, зняти набряклість, відновити рухливість і відновити м’язовий тонус.

Наслідки

Кожен пацієнт – унікальний. Різні захворювання і перенесені травми можуть привести до необхідності проведення операції, для порятунку життя. Необхідна частина для повернення до соціально-активного способу життя – фізична реабілітація. Цей вид терапії зарекомендував себе, як ефективний і допомагає позбутися від наслідків операцій.

Реабілітаційний період залежить від ступеня тяжкості травми. Після спортивних травм реабілітація може тривати кілька місяців, а після операцій на опорно-руховому апараті може затягнутися на пів року. Наслідки відсутності правильної реабілітації приведуть до зниження якості життя і проблем зі здоров’ям.

Як відбувається лікування

Успішно закріпити результати оперативного втручання допоможе комплекс вправ, який успішно застосовується на практиці в клініці OrtoSano. Стимуляція природного відновлення рухливості відбувається завдяки ефективним методам, які включають в себе комплекс заходів:

  • Відновлювальна кінезіотерапія – це індивідуально розроблені вправи, які допомагають повернути рухливість і активізувати процеси регенерації в організмі;
  • Терапія за допомогою ВКТ – включає в себе комплекс реабілітаційних вправ, які покращують еластичність м’язів і зв’язок, сприяють зниженню больового синдрому;
  • Фізіотерапія – методика Sanoroller в сукупності з фізіотерапевтичними процедурами (електрофарез, електростимуляція, ІК-лампа та ін.) Допоможе уникнути інвалідності;
  • Мінеральні грязі мають анальгетичні властивості – це допоміжний метод, який знизить прояви запального процесу і зміцнить серцево-судинну систему;
  • Стоунтерапія – не тільки приємна, але і корисна процедура. Лікувальний масаж гарячими та холодними каменями сприятливо впливає на загальний стан організму і допоможе впоратися з депресією.

Реабілітація після операцій дозволяє вирішити проблему фізичних наслідків і позбутися від психологічного дискомфорту. Лікарі клініки OrtoSano підберуть для вас унікальний лікувальний комплекс, завдяки якому ви назавжди забудете про болі та перенесене оперативне втручання.

У Рівненській філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід реабілітації пацієнтів після операцій.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по реабілітації пацієнтів після різного виду операцій в місті Рівне не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід реабілітації після операцій в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
евроспайн ровно
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що включає в себе консультація реабілітолога?

Платна консультація реабілітолога включає в себе первинний огляд, діагностику, оцінку неврологічного статусу, рентген.

Який результат реабілітації?

Лікар складе індивідуальний план відновлення організму та оптимальні терміни реабілітації. В результаті лікування ваша рухливість буде повністю відновлена.

Навіщо потрібна профілактика?

Процес лікування також спрямований на профілактику ускладнень в майбутньому. Це необхідно, щоб уникнути ускладнень.

Як підбирається курс лікування?

Курс терапії підбирається індивідуально для кожної людини, з огляду на характер пошкодження і ступеню тяжкості.

Навіщо потрібна реабілітація після операцій?

Реабілітація після операцій спрямована на повне відновлення діяльності організму, поліпшення психо-емоційного стану та адаптації пацієнта.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.