Обмеження руху можуть бути ознакою захворювань опорно-рухового апарату. Якщо ви відчуваєте біль при рухливості – у вас є привід звернутися до лікарів. Такі симптоми свідчать про проблеми з суглобами, м’язами, зв’язками або кістками. Найчастіше обмеження руху виникає через хвороби суглобів.

Помощь людям с ограничением движения в Ровно

Причини виникнення

Причинами можуть бути механічні пошкодження – травми, які в наслідок привели до формування рубцевої тканини, що сковує рухи. Скорочення сухожиль, через тривалу іммобілізацію кінцівки, наприклад після інсульту при паралічі, коли накладають пращевидну пов’язку.

Обмежувати рух може біль в гострій, хронічній або ниючий формі. Якщо в суглобі накопичується рідина, після травми або при артриті, можуть виникнути відчуття скутості рухів. А також при руйнуванні хряща може з’явитися дискомфорт і блокування рухливості суглоба.

Наслідки

Одним з незворотних наслідків є інвалідність. Захворювання опорно-рухового апарату призводять до дегенеративних змін, якщо вчасно не звернутися по медичну допомогу. Якщо порушена рухливість суглобів – це ознака хвороб, які без належного та своєчасного лікування призводять до ускладнень, аж до інвалідизації:

  • Артрит;
  • Артроз;
  • Бурсит.

При наявності даних захворювань деформуються зв’язки та суглоби, на пізніх стадіях людина стає безпорадною, тому що не може справлятися навіть з повсякденними справами – відчуває труднощі в побуті, кожен рух заподіює біль, пересування стають мінімальними, тому що людина відчуває дискомфорт.

Помощь людям с ограничением движения в Ровно

Як проходить лікування

Лікування починається з консультації лікаря. Після діагностики, коли фахівці з’ясують клінічну картину, причину і стадію захворювання, складається індивідуальний план лікування, який включає в себе фізіотерапевтичні процедури, ЛФК, лікувальний масаж і комплекс інших процедур, які повернуть вам рухливість.

Для того, щоб почати лікування, необхідно записатися на консультацію. Після курсу реабілітації функції опорно-рухового апарату будуть повністю відновлені, якщо захворювання не має хронічний характер, наприклад хвороба Паркінсона. Але навіть в цьому випадку наші фахівці допоможуть поліпшити ваш стан.

У Запорізькій філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з обмеженими рухами без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з обмеженими рухами в місті Запоріжжі не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування обмежень в русі в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що може повернути гнучкість суглобів?

Гнучкість суглобів допоможе повернути лікувальна гімнастика і ЛФК. Методи лікування підбираються індивідуально для кожної людини.

Чим небезпечне обмеження рухливості?

Якщо обмеження рухів супроводжується хронічним болем, це може свідчити про артрит або артроз на ранній стадії.

Чому виникають скутість руху ?

Скутість руху можуть з’явитися при механічному пошкодженні, це виражається в обмеженні рухливості кінцівки та заподіює дискомфорт.

Можна повернути рухливість суглобів без ліків?

Так, ми використовуємо консервативні методи лікування, які виключають прийом медикаментів або оперативне втручання.

Які методи лікування ви використовуєте?

В основі лікування – фізіотерапія, яка в комплексі з лікувальним масажем, ЛФК та ​​іншими методиками приносить позитивний результат.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.