Обмеження руху можуть бути ознакою захворювань опорно-рухового апарату. Якщо ви відчуваєте біль при рухливості – у вас є привід звернутися до лікарів. Такі симптоми свідчать про проблеми з суглобами, м’язами, зв’язками або кістками. Найчастіше обмеження руху виникає через хвороби суглобів.

Помощь людям с ограничением движения в Ровно

Причини виникнення

Причинами можуть бути механічні пошкодження – травми, які в наслідок привели до формування рубцевої тканини, що сковує рухи. Скорочення сухожиль, через тривалу іммобілізацію кінцівки, наприклад після інсульту при паралічі, коли накладають пращевидну пов’язку.

Обмежувати рух може біль в гострій, хронічній або ниючий формі. Якщо в суглобі накопичується рідина, після травми або при артриті, можуть виникнути відчуття скутості рухів. А також при руйнуванні хряща може з’явитися дискомфорт і блокування рухливості суглоба.

Наслідки

Одним з незворотних наслідків є інвалідність. Захворювання опорно-рухового апарату призводять до дегенеративних змін, якщо вчасно не звернутися по медичну допомогу. Якщо порушена рухливість суглобів – це ознака хвороб, які без належного та своєчасного лікування призводять до ускладнень, аж до інвалідизації:

  • Артрит;
  • Артроз;
  • Бурсит.

При наявності даних захворювань деформуються зв’язки та суглоби, на пізніх стадіях людина стає безпорадною, тому що не може справлятися навіть з повсякденними справами – відчуває труднощі в побуті, кожен рух заподіює біль, пересування стають мінімальними, тому що людина відчуває дискомфорт.

Помощь людям с ограничением движения в Ровно

Як проходить лікування

Лікування починається з консультації лікаря. Після діагностики, коли фахівці з’ясують клінічну картину, причину і стадію захворювання, складається індивідуальний план лікування, який включає в себе фізіотерапевтичні процедури, ЛФК, лікувальний масаж і комплекс інших процедур, які повернуть вам рухливість.

Для того, щоб почати лікування, необхідно записатися на консультацію. Після курсу реабілітації функції опорно-рухового апарату будуть повністю відновлені, якщо захворювання не має хронічний характер, наприклад хвороба Паркінсона. Але навіть в цьому випадку наші фахівці допоможуть поліпшити ваш стан.

У Запорізькій філії клініки OrtoSano ми маємо великий досвід лікування пацієнтів з обмеженими рухами без операцій і медикаментів.

У прийом доктора входить повна діагностика, яка включає в себе збір анамнезу, лазерне вимірювання ступеня викривлення хребта, 3D діагностику хребта, діагностику стопи на плантографі, при необхідності.

Наші методики по лікуванню пацієнтів з обмеженими рухами в місті Запоріжжі не мають аналогів і є результатом роботи великої мультидисциплінарної команди на чолі з докторами, які мають досвід лікування обмежень в русі в європейських клініках.

Консультація лікаря
01
Консультація лікаря
  • Проводимо функціональну діагностику
  • Складаємо індивідуальну програму лікування
Індивідуальна програма лікування
02
Індивідуальна програма лікування
  • Курс вправ по методиці OrtoSano і Sano roller на авторських тренажерах
Полегшення болю
03
Полегшення болю
  • Заняття проходять під керівництвом досвідчених реабілітологів
Закріплення результату
04
Закріплення результату
  • Вас повторно оглядає лікар, проводить діагностику і корекцію індивідуальної програми (при необхідності)

Методики лікування

сано роллер
сано роллер ровно

Поширені запитання

Що може повернути гнучкість суглобів?

Гнучкість суглобів допоможе повернути лікувальна гімнастика і ЛФК. Методи лікування підбираються індивідуально для кожної людини.

Чим небезпечне обмеження рухливості?

Якщо обмеження рухів супроводжується хронічним болем, це може свідчити про артрит або артроз на ранній стадії.

Чому виникають скутість руху ?

Скутість руху можуть з’явитися при механічному пошкодженні, це виражається в обмеженні рухливості кінцівки та заподіює дискомфорт.

Можна повернути рухливість суглобів без ліків?

Так, ми використовуємо консервативні методи лікування, які виключають прийом медикаментів або оперативне втручання.

Які методи лікування ви використовуєте?

В основі лікування – фізіотерапія, яка в комплексі з лікувальним масажем, ЛФК та ​​іншими методиками приносить позитивний результат.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Записатись на консультацію

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний