ПРО МЕТОДИКУ

TRX – це вид спортивно-реабілітаційного обладнання для занять з вагою власного тіла. За допомогою TRX можна зміцнити хребет, поліпшити поставу, привести м’язи в тонус.

TRX – це не просто багатофункціональний тренажер, це чудова тренувальна система, яка отримала популярність у всьому світі. Він являє собою дві стропи, які об’єднані між собою і закріплені на певній висоті. Як це працює? Ви зміцнюєте стропи до міцної основі, вставляєте в петлі руки та ноги й виконуєте вправи в підвішеному стані. Іншими словами, це не що інше, як підвісний тренажер.

Що ми лікуємо

Порушення постави

Вправи з TRX допомагають поліпшити поставу й укріпити хребет. При цьому підвісний тренінг виключає осьове навантаження на хребет, саме тому є не тільки безпечним для вашої спини, але і дуже корисним.

Млявість м'язів, малорухливість суглобів

Дослідження, які проводилися в медичних центрах, однозначно показали, що заняття на TRX збільшують рухливість суглобів і гнучкість тіла, зміцнюють слабкіші м'язи та розтягують сильніші м'язові групи. І найголовніше - підходить для будь-якого рівня підготовки. Важливою перевагою TRX є можливість опрацьовувати не тільки зовнішні, але і глибокі м'язи-стабілізатори, які не завжди доступні при звичайних тренуваннях.

Особливості і лікування

Постава і зміцнення хребта

Рівна постава – це не тільки краса і граціозність, а й здоровий хребет. Не можна не погодитися з тим, що порушення постави є не просто естетичною проблемою, але і причиною виникнення болю в спині, що буде доставляти постійний дискомфорт і незручність у звичайному житті.

На сьогодні, коли малоактивний спосіб життя для більшості людей став практично нормою, викривлення хребта є особливо поширеною проблемою, як для дітей, так і для дорослих. Сутулість може стати причиною багатьох різних захворювань, і якщо не займатися вправами для виправлення постави, то це загрожує серйозними проблемами.

Загальновідомо, що порушення постави та сутулість можуть спровокувати масу неприємностей і порушень, таких як: гострий біль в спині, хронічна втома, міжхребцева грижа і протрузії, остеохондроз, порушення кровообігу, здавлювання внутрішніх органів, запаморочення і загальне нездужання.

Крім того, при неправильній поставі страждає ваш зовнішній вигляд, порушується хода, випинається живіт і впадають груди, а також відбувається маса змін в організмі.

Тому з точки зору здоров’я, і ​​з естетичної точки зору сутулість має вкрай негативні наслідки. Однак є і хороша новина. Регулярне виконання вправ для постави допоможе випрямити хребет, мінімізувати сутулість і прибрати біль у спині.

Багатофункціональний тренажер 
За допомогою підвісного тренажера TRX можна займатися аеробними, функціональними, силовими, статичними тренуваннями, а також тренуваннями на розтяжку. Шляхом хиткого становища при опорі на петлі під час занять залучаються не тільки зовнішні м’язи, але і м’язи-стабілізатори

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишіться на консультацію і пробне тренування

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина Постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій і медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «Eurospine», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивидуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

 

Програми для пацієнтів з обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду до дому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Втрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Усуває наслідки захворювань, а НЕ причини
  • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
  • Доступна ціна
  • Нема потреби в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв’яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Інна Ярмолич , Вік: 43 , Місто: Рівне Додано 29 Листопада 2021 10:58

Причина звернення:

Реабілітація, біль у плечі

Тим, кому потрібна допомога реабілітологів, звертайтесь у центр Orto Sano !!! 6 днів по тому я не могла ходити, у плечах був великий біль, мені здавалось, що я вже не вийду з цього болю. Сьогодні я піднялась на 8 поверх без проблем. Я маю хворобу Крона, і тут потрібен індивідуальний підхід і на масаж, і у зал фізичної реабілітації. Лікар разом з реабілітологами розписали курс на 10 днів. Так перші дні було дуже тяжко,навіть від болю сльози на очі накатувались, але якщо хочеш досягнути результату треба терпіти і старатись. Дуже вдячна цим людям.

Тетяна Коротких , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Листопада 2021 11:15

Причина звернення:

Вальгус у дитини

Маю сина – 6 рочків. Діагностовано вальгус. Спеціалісти клініки OrtoSano пообіцяли, що після проходження курсу занять за їх методикою. Повірила їм та не помилилась. Займаємося з реабілітологами другий місяць та виконуємо всі рекомендації лікаря – результати видно. х-викривлення стало менш помітним. Продовжуємо зайняття та дякуємо всьому колективу клініки за підтримку та професіоналізм.

Михайло К. , Вік: 57 , Місто: Рівне Додано 15 Листопада 2021 11:15

Причина звернення:

Лікування артрозу

Клініку знайшла моя дружина та записала мене на прийом до лікаря. Я маю артроз та почав відчувати погіршення. Болі в суглобах стали дуже сильнии, тож довелося йти до лікаря. Окрім звичайного огляду мені ще зробили сканування хребта – потрапив на таку акцію. Тепер впевнений, що з хребтом повний порядок, а от артроз лікую. Ходжу на заняття, почуваю себе краще, тепер хочу, щоб і дружина пройшла профилактичне оздоровлення.

Наталия Таченко , Вік: 39 , Місто: Полтава Додано 8 Листопада 2021 8:05

Все дуже сподобалося, фахівці гарні.Клініка чудова прийду ще наступного разу.Всім рекомендую.

Тетяна , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 5 Листопада 2021 10:03

Маю сина – 6 рочків. Діагностовано вальгус. Спеціалісти клініки OrtoSano пообіцяли, що після проходження курсу занять за їх методикою. Повірила їм та не помилилась. Займаємося з реабілітологами другий місяць та виконуємо всі рекомендації лікаря – результати видно. х-викривлення стало менш помітним. Продовжуємо зайняття та дякуємо всьому колективу клініки за підтримку та професіоналізм.

Залишити відгук