ПРО МЕТОДИКУ

TRX – це вид спортивно-реабілітаційного обладнання для занять з вагою власного тіла. За допомогою TRX можна зміцнити хребет, поліпшити поставу, привести м’язи в тонус.

TRX – це не просто багатофункціональний тренажер, це чудова тренувальна система, яка отримала популярність у всьому світі. Він являє собою дві стропи, які об’єднані між собою і закріплені на певній висоті. Як це працює? Ви зміцнюєте стропи до міцної основі, вставляєте в петлі руки та ноги й виконуєте вправи в підвішеному стані. Іншими словами, це не що інше, як підвісний тренажер.

Що ми лікуємо

Порушення постави

Вправи з TRX допомагають поліпшити поставу й укріпити хребет. При цьому підвісний тренінг виключає осьове навантаження на хребет, саме тому є не тільки безпечним для вашої спини, але і дуже корисним.

Млявість м'язів, малорухливість суглобів

Дослідження, які проводилися в медичних центрах, однозначно показали, що заняття на TRX збільшують рухливість суглобів і гнучкість тіла, зміцнюють слабкіші м'язи та розтягують сильніші м'язові групи. І найголовніше - підходить для будь-якого рівня підготовки. Важливою перевагою TRX є можливість опрацьовувати не тільки зовнішні, але і глибокі м'язи-стабілізатори, які не завжди доступні при звичайних тренуваннях.

Особливості і лікування

Постава і зміцнення хребта

Рівна постава – це не тільки краса і граціозність, а й здоровий хребет. Не можна не погодитися з тим, що порушення постави є не просто естетичною проблемою, але і причиною виникнення болю в спині, що буде доставляти постійний дискомфорт і незручність у звичайному житті.

На сьогодні, коли малоактивний спосіб життя для більшості людей став практично нормою, викривлення хребта є особливо поширеною проблемою, як для дітей, так і для дорослих. Сутулість може стати причиною багатьох різних захворювань, і якщо не займатися вправами для виправлення постави, то це загрожує серйозними проблемами.

Загальновідомо, що порушення постави та сутулість можуть спровокувати масу неприємностей і порушень, таких як: гострий біль в спині, хронічна втома, міжхребцева грижа і протрузії, остеохондроз, порушення кровообігу, здавлювання внутрішніх органів, запаморочення і загальне нездужання.

Крім того, при неправильній поставі страждає ваш зовнішній вигляд, порушується хода, випинається живіт і впадають груди, а також відбувається маса змін в організмі.

Тому з точки зору здоров’я, і ​​з естетичної точки зору сутулість має вкрай негативні наслідки. Однак є і хороша новина. Регулярне виконання вправ для постави допоможе випрямити хребет, мінімізувати сутулість і прибрати біль у спині.

Багатофункціональний тренажер 
За допомогою підвісного тренажера TRX можна займатися аеробними, функціональними, силовими, статичними тренуваннями, а також тренуваннями на розтяжку. Шляхом хиткого становища при опорі на петлі під час занять залучаються не тільки зовнішні м’язи, але і м’язи-стабілізатори

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишіться на консультацію і пробне тренування

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина Постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій і медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «Eurospine», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивидуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

 

Програми для пацієнтів з обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду до дому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Втрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Усуває наслідки захворювань, а НЕ причини
  • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
  • Доступна ціна
  • Нема потреби в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв’яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.

Оксана Романюк , Вік: 43 , Місто: Рівне Додано 15 Квітня 2022 11:13

Причина звернення:

Біль у хребті

Хороша сучасна клініка, суперове обладнання, професійні лікарі та дуже привітний персонал, зручно, що можна пройти обстеження ввечері після роботи або у вихідні дні. Залишилась задоволена результатом лікування.
Клініку рекомендую всім!!!
Безспосередньо клініці – успіху і процвітання!

Ольга Семенів , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 1 Квітня 2022 13:23

Причина звернення:

Сколіотична постава у дитини

До клініки ортосано на заняття з реабілітологом воджу свого сина, 7 років. Має сколіотичну поставу. Займаємось і за методикою евроспайн і окремо ще роблять лікувальні масажі. Дійсно є результат, і його видно неозброєнеим оком. Дуже подобається, що і реабілітолог і масажисти вміють спілкуватись з малими пацієнтами. До дітей потрібен окремий підхід, і тут йго точно знають. Не знаю, як вони вмовили сина, але він тепер щодня робить спеціальні вправи для спини (схожі на розминку або гімнастику) – тому що так сказав реабілітолог. Раніше його вмовити на якісь вправи було просто нереально.

Владислав Петрів , Вік: - , Місто: Рівне Додано 11 Лютого 2022 12:55

Причина звернення:

Суглоби болять щодня. Курс кінезіотерапіі

Звернувся до Ортосано за допомогою, бо помітив що суглоби болять вже не тільки на погоду, а й просто щодня. Начитався в інтернеті, що це може бути серйозне захворювання – артрит чи артроз, та почав шукати клініку. Ортосано знайшов випадково – за рекламою у Фейсбуці. Лікар ретельно оглянула мене та виміряла обсяг рухів гоніометром. Порекомендувала пройти курс кінезіотерапії, щоб суглоби краще працювали. Мені сподобалось, що на заняттях усім пацієнтам приділяли достатньо уваги та допомагали з вправами. Через рік повернусь та ще рай пройду цей курс – мені дійсно стало краще.

Залишити відгук