За даними Центру медичної статистики МОЗ України під час профілактичних оглядів 2019 року виявлено 99 467 дітей зі сколіозом. Наголошується, що 90% дорослих хворих на остеохондроз і радикуліт – це люди, які перенесли в дитинстві сколіоз.

Розвиток сколіозу зазвичай проявляється поступово і майже завжди безболісний. Викривлення може розвиватися таким чином, що ні батьки, ні дитина не помічають його.

Виділяють чотири стадії сколіозу, при чому остання стадія дуже складно піддається лікуванню без оперативного втручання.

ПРО ПРОГРАМУ

Лікарі та реабілітологи клініки терапії та реабілітації суглобів і хребта “OrtoSano” вже понад 7 років працюють зі складними випадками, коли пацієнти до 18 років мають викривлення хребта понад 35 градусів та володіють досвідом успішної терапії та реабілітації без оперативного та медикаментозного втручання навіть у таких важких випадках.

У 2021 році нами було запроваджено програму “Здорова молодь”, в рамках якої наші лікарі проводять безкоштовні профілактичні огляди з метою виявлення порушень розвитку опорно-рухового апарату у дітей до 16 років.

Основна мета зазначеної програми – за допомогою сучасних неінвазивних методів діагностики визначити обсяг та ступінь розвитку захворювань опорно рухового апарату у дітей та підлітків до 18 років в Україні, систематизувати дані, розробити стратегію запобігання таких захворювань та запровадити її на державному рівні.

Особливості проведення

Перший етап

Перший та основний етап дослідження - створення трьох контрольних груп з дітей та підлітків до 18 років, які відрізняються способом життя (ті, що займаються спортом, танцями на постійній основі, періодично, або ведуть малорухливий спосіб життя), та провести обстеження стану їх хребта на наявність відхилень від норми. Етап збору даних розраховано на 3 місяці - повторне обстеження проводиться через 60 діб.Діагностика проводитися в клініці терапії та реабілітації суглобів та хребта OrtoSano, що є провідним медичним закладом, що спеціалізується на лікуванні сколіозу в Рівному.

Другий етап

Другий етап дослідження – систематизація отриманих даних та розробка методичних рекомендацій для дітей та батьків щодо профілактики сколіозу.Станом на грудень 2021 року в програмі вже приймають участь понад 200 дітей в чотирьох областях України.

Запрошуємо до участі в програмі «Здорова молодь» учнівські або творчі колективи Рівного

Маємо надію, що разом ми зможемо вберегти більше дітей та підлітків від хвороб хребта та суглобів.
Для реєстрації звертайтеся за номерами +38(095)059-55-57, +38(097)059-55-57

Результати лікування

Наші переваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

сано роллер
Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій і медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «Eurospine», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для пацієнтів с обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду до дому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Втрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Усуває наслідок захворювань, а НЕ причини
  • Вірогідність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
  • Доступна ціна
  • Немає необхідності в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний

Залишити відгук