За даними Центру медичної статистики МОЗ України під час профілактичних оглядів 2019 року виявлено 99 467 дітей зі сколіозом. Наголошується, що 90% дорослих хворих на остеохондроз і радикуліт – це люди, які перенесли в дитинстві сколіоз.

Розвиток сколіозу зазвичай проявляється поступово і майже завжди безболісний. Викривлення може розвиватися таким чином, що ні батьки, ні дитина не помічають його.

Виділяють чотири стадії сколіозу, при чому остання стадія дуже складно піддається лікуванню без оперативного втручання.

ПРО ПРОГРАМУ

Лікарі та реабілітологи клініки терапії та реабілітації суглобів і хребта “OrtoSano” вже понад 7 років працюють зі складними випадками, коли пацієнти до 18 років мають викривлення хребта понад 35 градусів та володіють досвідом успішної терапії та реабілітації без оперативного та медикаментозного втручання навіть у таких важких випадках.

У 2021 році нами було запроваджено програму “Здорова молодь”, в рамках якої наші лікарі проводять безкоштовні профілактичні огляди з метою виявлення порушень розвитку опорно-рухового апарату у дітей до 16 років.

Основна мета зазначеної програми – за допомогою сучасних неінвазивних методів діагностики визначити обсяг та ступінь розвитку захворювань опорно рухового апарату у дітей та підлітків до 18 років в Україні, систематизувати дані, розробити стратегію запобігання таких захворювань та запровадити її на державному рівні.

Особливості проведення

Перший етап

Перший та основний етап дослідження - створення трьох контрольних груп з дітей та підлітків до 18 років, які відрізняються способом життя (ті, що займаються спортом, танцями на постійній основі, періодично, або ведуть малорухливий спосіб життя), та провести обстеження стану їх хребта на наявність відхилень від норми. Етап збору даних розраховано на 3 місяці - повторне обстеження проводиться через 60 діб.Діагностика проводитися в клініці терапії та реабілітації суглобів та хребта OrtoSano, що є провідним медичним закладом, що спеціалізується на лікуванні сколіозу в Рівному.

Другий етап

Другий етап дослідження – систематизація отриманих даних та розробка методичних рекомендацій для дітей та батьків щодо профілактики сколіозу.Станом на грудень 2021 року в програмі вже приймають участь понад 200 дітей в чотирьох областях України.

Запрошуємо до участі в програмі «Здорова молодь» учнівські або творчі колективи Рівного

Маємо надію, що разом ми зможемо вберегти більше дітей та підлітків від хвороб хребта та суглобів.
Для реєстрації звертайтеся за номерами +38(095)059-55-57, +38(097)059-55-57

Результати лікування

Наші переваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

сано роллер
Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій і медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «Eurospine», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для пацієнтів с обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду до дому!

Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Втрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Усуває наслідок захворювань, а НЕ причини
  • Вірогідність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
  • Доступна ціна
  • Немає необхідності в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.

Залишити відгук