Про Методику

Проводимо консервативне безопераційне лікування захворювань хребта,
засноване на комплексній методиці OrtoSano

 

Застосування даної методики дозволяє сповільнити розвиток дегенеративних змін в хрящовій тканині та хребцях, зменшити деформацію хребта (а на ранніх стадіях – відновити анатомічно правильну форму хребта) і більш рівномірно перерозподілити навантаження на нього, сформувати правильну поставу.

Неврологи Клініки після ретельного обстеження і встановлення точного діагнозу індивідуально підбирають методики для відновлення організму пацієнта – прописують прийоми та схеми для релаксаційного масажу або остеопатії.

Лікарі, вертебрологи та неврологи, створюють програму м’якого і щадного витягнення спини на пристрої для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату OrtoSano (розтяжки та стретчинг).

Реабілітологи підбирають дозовані фізичні вправи та суглобову гімнастику.

За підсумками відновлення вся група фахівців, виходячи з діагнозу, розробляє пацієнтові докладні рекомендації й домашню гімнастику.

ПРОВОДИМО ВІДНОВЛЕННЯ ХРЕБТА У РІВНОМУ ПРИ:

 • Артрозеспонділоартроз;
 • Хворобі Бехтерєва;
 • Головному болі (мігрені);
 • Грижі Шморля;
 • Гемангіомі хребців;
 • Спондильозі;
 • Спондилолістозі;
 • Ішіасі;
 • Люмбалгії;
 • Стенозі хребетного каналу;
 • Міжхребцевій грижі;
 • Міжреберній невралгії;
 • Міжхребцевих протрузіях;
 • Міозиті;
 • Онімінні пальців;
 • Остеохондроз;
 • Плоскостопість;
 • Радикуліт;
 • Сколіоз;
 • Синдром хребетної артерії;
 • Сутулість (гіперкіфоз);
 • Хрускіт в спині;
 • Ущемлення сідничного нерва.

Заняття проводяться на вертебрологічних тренажерах.

Команда клініки включає в себе лікарів-неврологів, рефлексотерапевтів, вертеброневрологів, лікарів ЛФК, реабілітологів. Для пацієнтів центру працюють масажисти.

МЕТОДИКА OrtoSano ВКЛЮЧАЄ:

Витягування і корекцію хребта на пристрої для профілактики і лікування захворювань опорно – рухового апарату OrtoSano;

Лікувальний масаж по Методу OrtoSano;

Кінезіотерапію, вертебро-суглобову гімнастику;

Дихальну гімнастику;

Рефлексотерапію;

ТРХ тренування.

Що ми лікуємо

Сколіоз і кіфоз

Застосування Методики OrtoSano дозволяє активізувати обмінні процеси та створити умови для регенерації паравертебральних тканин, що своєю чергою призводить до уповільнення розвитку дегенеративних змін в хрящовій тканині та хребцях. Ці зміни відбуваються завдяки поступовому формуванню потужного м'язового корсета, придбання гнучкості й еластичності тканин і, як наслідок цього - зменшення деформації хребта, формуванню правильної постави та більш рівномірному розподілу навантаження на хребці, диски й міжхребцеві суглоби. Це досягається шляхом поєднання масажних маніпуляцій, дозованих фізичних вправ, проведенням суглобової гімнастики, поступовим виробленням певного стереотипу рухів.

Функціональні порушення хребта

В результаті проходження комплексу за Методикою OrtoSano зменшується тиск на міжхребцеві диски, поліпшується кровообіг в прилеглих тканинах, що призводить до нормалізації обміну речовин в дисках і суглобах хребців, усунення м'язової напруги та стихання больового синдрому. Крім цього, в шийному відділі нормалізується кровотік по хребетних артерій, що приводить до поліпшення мозкового кровообігу в вертебро-базилярному басейні й до припинення головного болю, поліпшенню когнітивних функцій, нормалізації сну, поліпшення зору. Комплексна Методика OrtoSano дозволяє значно зменшити та перерозподілити навантаження на хребетний стовп, збільшити міжхребцевий простір, усунути м'язову напругу, сформувати м'язовий корсет. Крім цього заняття за Методикою OrtoSano доброчинно впливають на емоційний стан.

Особливості лікування

Для всіх груп пацієнтів

Особливістю застосування методики OrtoSano є можливість її використання для відновлення здоров’я дітей, людей старшого та похилого віку, вагітних жінок і годувальниць. Для цієї групи пацієнтів консервативний метод лікування остеохондрозу і його ускладнень часто є єдино можливим методом, через те, що проведення оперативного втручання завжди пов’язане з високим ризиком, а застосування лікарських препаратів обмежено через наявність побічних ефектів.

Дітям від 5 років проводиться корекція постави, розроблена програма збільшення зросту у дітей і підлітків.

Про Пристрій OrtoSano

Вправи виконуються лежачи на пристрої для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату OrtoSano на опуклій стороні під наглядом реабілітолога.

Пристрій для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату OrtoSano – установка для активно-пасивної механотерапії й розтяжки хребта. Тренажер виготовлений по унікальній розробці та дозволяє дозовано давати навантаження на суглоби хребта.

Пристрій належить групі кінезіотерапевтичних і фізіотерапевтичних пристроїв для профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату людини шляхом забезпечення дозованих рухів у всіх відділах спини, а також здійснює дозоване витягування хребта (тракції) і роликовий масаж. Його ефективність дозволяє прискорити процес реабілітації та поліпшити профілактику захворювань остеохондрозу (поперекового, шийного, грудного, суглобового).

Пристрій OrtoSano може застосовуватися також в поєднанні з лікувальною гімнастикою при контрактурах, тугорухливості суглобів хребта і т.п. Пристрій OrtoSano забезпечує лікувальний і тренувальний вплив на зв’язку хребців і міжхребцевих дисків, сприяє профілактиці викривлення хребта, поліпшення рухливості його ланок, запобігати таким захворюванням як лордоз, кіфоз, сколіоз і різних видів порушення постави.

Потурбуйтесь про своє здоров'я

Мы подготовили специальное предложение, запишитесь на консультацию и пробный сеанс терапии

Записатись на консультацію

Галерея

Наші перерваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

сано роллер
Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій і медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «OrtoSano», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для паціентів з обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду на дом!

Наші методики підходять:

Дітям і підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
 • Дорого - висока вартість операції
 • Втрата працездатності на період відновлення
 • Наслідки наркозу
 • Усуває наслідок захворювань, а НЕ причини
 • Вірогідність повторних операцію, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
 • Доступна ціна
 • Немає необхідності в госпіталізації
 • Полегшення болю після перших занять
 • Запобігаємо рецидиви
 • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Інна Ярмолич , Вік: 43 , Місто: Рівне Додано 29 Листопада 2021 10:58

Причина звернення:

Реабілітація, біль у плечі

Тим, кому потрібна допомога реабілітологів, звертайтесь у центр Orto Sano !!! 6 днів по тому я не могла ходити, у плечах був великий біль, мені здавалось, що я вже не вийду з цього болю. Сьогодні я піднялась на 8 поверх без проблем. Я маю хворобу Крона, і тут потрібен індивідуальний підхід і на масаж, і у зал фізичної реабілітації. Лікар разом з реабілітологами розписали курс на 10 днів. Так перші дні було дуже тяжко,навіть від болю сльози на очі накатувались, але якщо хочеш досягнути результату треба терпіти і старатись. Дуже вдячна цим людям.

Тетяна Коротких , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Листопада 2021 11:15

Причина звернення:

Вальгус у дитини

Маю сина – 6 рочків. Діагностовано вальгус. Спеціалісти клініки OrtoSano пообіцяли, що після проходження курсу занять за їх методикою. Повірила їм та не помилилась. Займаємося з реабілітологами другий місяць та виконуємо всі рекомендації лікаря – результати видно. х-викривлення стало менш помітним. Продовжуємо зайняття та дякуємо всьому колективу клініки за підтримку та професіоналізм.

Михайло К. , Вік: 57 , Місто: Рівне Додано 15 Листопада 2021 11:15

Причина звернення:

Лікування артрозу

Клініку знайшла моя дружина та записала мене на прийом до лікаря. Я маю артроз та почав відчувати погіршення. Болі в суглобах стали дуже сильнии, тож довелося йти до лікаря. Окрім звичайного огляду мені ще зробили сканування хребта – потрапив на таку акцію. Тепер впевнений, що з хребтом повний порядок, а от артроз лікую. Ходжу на заняття, почуваю себе краще, тепер хочу, щоб і дружина пройшла профилактичне оздоровлення.

Наталия Таченко , Вік: 39 , Місто: Полтава Додано 8 Листопада 2021 8:05

Все дуже сподобалося, фахівці гарні.Клініка чудова прийду ще наступного разу.Всім рекомендую.

Тетяна , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 5 Листопада 2021 10:03

Маю сина – 6 рочків. Діагностовано вальгус. Спеціалісти клініки OrtoSano пообіцяли, що після проходження курсу занять за їх методикою. Повірила їм та не помилилась. Займаємося з реабілітологами другий місяць та виконуємо всі рекомендації лікаря – результати видно. х-викривлення стало менш помітним. Продовжуємо зайняття та дякуємо всьому колективу клініки за підтримку та професіоналізм.

Залишити відгук