Про Методику

Проводимо консервативне безопераційне лікування захворювань хребта,
засноване на комплексній методиці OrtoSano

 

Застосування даної методики дозволяє сповільнити розвиток дегенеративних змін в хрящовій тканині та хребцях, зменшити деформацію хребта (а на ранніх стадіях – відновити анатомічно правильну форму хребта) і більш рівномірно перерозподілити навантаження на нього, сформувати правильну поставу.

Неврологи Клініки після ретельного обстеження і встановлення точного діагнозу індивідуально підбирають методики для відновлення організму пацієнта – прописують прийоми та схеми для релаксаційного масажу або остеопатії.

Лікарі, вертебрологи та неврологи, створюють програму м’якого і щадного витягнення спини на пристрої для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату OrtoSano (розтяжки та стретчинг).

Реабілітологи підбирають дозовані фізичні вправи та суглобову гімнастику.

За підсумками відновлення вся група фахівців, виходячи з діагнозу, розробляє пацієнтові докладні рекомендації й домашню гімнастику.

ПРОВОДИМО ВІДНОВЛЕННЯ ХРЕБТА У РІВНОМУ ПРИ:

 • Артрозеспонділоартроз;
 • Хворобі Бехтерєва;
 • Головному болі (мігрені);
 • Грижі Шморля;
 • Гемангіомі хребців;
 • Спондильозі;
 • Спондилолістозі;
 • Ішіасі;
 • Люмбалгії;
 • Стенозі хребетного каналу;
 • Міжхребцевій грижі;
 • Міжреберній невралгії;
 • Міжхребцевих протрузіях;
 • Міозиті;
 • Онімінні пальців;
 • Остеохондроз;
 • Плоскостопість;
 • Радикуліт;
 • Сколіоз;
 • Синдром хребетної артерії;
 • Сутулість (гіперкіфоз);
 • Хрускіт в спині;
 • Ущемлення сідничного нерва.

Заняття проводяться на вертебрологічних тренажерах.

Команда клініки включає в себе лікарів-неврологів, рефлексотерапевтів, вертеброневрологів, лікарів ЛФК, реабілітологів. Для пацієнтів центру працюють масажисти.

МЕТОДИКА OrtoSano ВКЛЮЧАЄ:

Витягування і корекцію хребта на пристрої для профілактики і лікування захворювань опорно – рухового апарату OrtoSano;

Лікувальний масаж по Методу OrtoSano;

Кінезіотерапію, вертебро-суглобову гімнастику;

Дихальну гімнастику;

Рефлексотерапію;

ТРХ тренування.

Що ми лікуємо

Сколіоз і кіфоз

Застосування Методики OrtoSano дозволяє активізувати обмінні процеси та створити умови для регенерації паравертебральних тканин, що своєю чергою призводить до уповільнення розвитку дегенеративних змін в хрящовій тканині та хребцях. Ці зміни відбуваються завдяки поступовому формуванню потужного м'язового корсета, придбання гнучкості й еластичності тканин і, як наслідок цього - зменшення деформації хребта, формуванню правильної постави та більш рівномірному розподілу навантаження на хребці, диски й міжхребцеві суглоби. Це досягається шляхом поєднання масажних маніпуляцій, дозованих фізичних вправ, проведенням суглобової гімнастики, поступовим виробленням певного стереотипу рухів.

Функціональні порушення хребта

В результаті проходження комплексу за Методикою OrtoSano зменшується тиск на міжхребцеві диски, поліпшується кровообіг в прилеглих тканинах, що призводить до нормалізації обміну речовин в дисках і суглобах хребців, усунення м'язової напруги та стихання больового синдрому. Крім цього, в шийному відділі нормалізується кровотік по хребетних артерій, що приводить до поліпшення мозкового кровообігу в вертебро-базилярному басейні й до припинення головного болю, поліпшенню когнітивних функцій, нормалізації сну, поліпшення зору. Комплексна Методика OrtoSano дозволяє значно зменшити та перерозподілити навантаження на хребетний стовп, збільшити міжхребцевий простір, усунути м'язову напругу, сформувати м'язовий корсет. Крім цього заняття за Методикою OrtoSano доброчинно впливають на емоційний стан.

Особливості лікування

Для всіх груп пацієнтів

Особливістю застосування методики OrtoSano є можливість її використання для відновлення здоров’я дітей, людей старшого та похилого віку, вагітних жінок і годувальниць. Для цієї групи пацієнтів консервативний метод лікування остеохондрозу і його ускладнень часто є єдино можливим методом, через те, що проведення оперативного втручання завжди пов’язане з високим ризиком, а застосування лікарських препаратів обмежено через наявність побічних ефектів.

Дітям від 5 років проводиться корекція постави, розроблена програма збільшення зросту у дітей і підлітків.

Про Пристрій OrtoSano

Вправи виконуються лежачи на пристрої для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату OrtoSano на опуклій стороні під наглядом реабілітолога.

Пристрій для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату OrtoSano – установка для активно-пасивної механотерапії й розтяжки хребта. Тренажер виготовлений по унікальній розробці та дозволяє дозовано давати навантаження на суглоби хребта.

Пристрій належить групі кінезіотерапевтичних і фізіотерапевтичних пристроїв для профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату людини шляхом забезпечення дозованих рухів у всіх відділах спини, а також здійснює дозоване витягування хребта (тракції) і роликовий масаж. Його ефективність дозволяє прискорити процес реабілітації та поліпшити профілактику захворювань остеохондрозу (поперекового, шийного, грудного, суглобового).

Пристрій OrtoSano може застосовуватися також в поєднанні з лікувальною гімнастикою при контрактурах, тугорухливості суглобів хребта і т.п. Пристрій OrtoSano забезпечує лікувальний і тренувальний вплив на зв’язку хребців і міжхребцевих дисків, сприяє профілактиці викривлення хребта, поліпшення рухливості його ланок, запобігати таким захворюванням як лордоз, кіфоз, сколіоз і різних видів порушення постави.

Потурбуйтесь про своє здоров'я

Мы подготовили специальное предложение, запишитесь на консультацию и пробный сеанс терапии

Записатись на консультацію

Галерея

Наші перерваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

сано роллер
Сертифіковані методики

Клініка «OrtoSano» працює тільки з офіційно зареєстрованим обладнанням і методиками, внесеними до Реєстру Держлікслужби України, а також мають офіційні патенти та сертифікати якості.

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Без операцій і медикаментів

Унікальні методики «Sano Roller» і «OrtoSano», а так само наші тренажери дозволяють досягати результату без оперативного втручання і застосування медикаментів, а також надовго зберегти отриманий ефект!

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

Програми для паціентів з обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду на дом!

Наші методики підходять:

Дітям і підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
 • Дорого - висока вартість операції
 • Втрата працездатності на період відновлення
 • Наслідки наркозу
 • Усуває наслідок захворювань, а НЕ причини
 • Вірогідність повторних операцію, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
 • Доступна ціна
 • Немає необхідності в госпіталізації
 • Полегшення болю після перших занять
 • Запобігаємо рецидиви
 • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв'яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.

Оксана Романюк , Вік: 43 , Місто: Рівне Додано 15 Квітня 2022 11:13

Причина звернення:

Біль у хребті

Хороша сучасна клініка, суперове обладнання, професійні лікарі та дуже привітний персонал, зручно, що можна пройти обстеження ввечері після роботи або у вихідні дні. Залишилась задоволена результатом лікування.
Клініку рекомендую всім!!!
Безспосередньо клініці – успіху і процвітання!

Ольга Семенів , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 1 Квітня 2022 13:23

Причина звернення:

Сколіотична постава у дитини

До клініки ортосано на заняття з реабілітологом воджу свого сина, 7 років. Має сколіотичну поставу. Займаємось і за методикою евроспайн і окремо ще роблять лікувальні масажі. Дійсно є результат, і його видно неозброєнеим оком. Дуже подобається, що і реабілітолог і масажисти вміють спілкуватись з малими пацієнтами. До дітей потрібен окремий підхід, і тут йго точно знають. Не знаю, як вони вмовили сина, але він тепер щодня робить спеціальні вправи для спини (схожі на розминку або гімнастику) – тому що так сказав реабілітолог. Раніше його вмовити на якісь вправи було просто нереально.

Владислав Петрів , Вік: - , Місто: Рівне Додано 11 Лютого 2022 12:55

Причина звернення:

Суглоби болять щодня. Курс кінезіотерапіі

Звернувся до Ортосано за допомогою, бо помітив що суглоби болять вже не тільки на погоду, а й просто щодня. Начитався в інтернеті, що це може бути серйозне захворювання – артрит чи артроз, та почав шукати клініку. Ортосано знайшов випадково – за рекламою у Фейсбуці. Лікар ретельно оглянула мене та виміряла обсяг рухів гоніометром. Порекомендувала пройти курс кінезіотерапії, щоб суглоби краще працювали. Мені сподобалось, що на заняттях усім пацієнтам приділяли достатньо уваги та допомагали з вправами. Через рік повернусь та ще рай пройду цей курс – мені дійсно стало краще.

Залишити відгук