ПРО МЕТОДИКУ

Розроблено оптимальну методику грязелікування з урахуванням числа, тривалості та температури процедур. Поєднання пелоїдотерапії з методикою OrtoSano дозволяє підвищити ефективність лікування, поліпшити якість життя, скоротити або виключити прийом дорогих препаратів або медикаментів.

Нова медична технологія сприяє зменшенню суглобового синдрому та вираженості запального процесу, нормалізації серцево-судинної системи, сприятливій динаміці метаболітів сполучної тканини, поліпшенню якості життя.

Використання мінеральних грязей Азовського моря й у віддалені терміни проявляє свою анальгетичну, протизапальну дію і поліпшує функцію суглобів.

Що ми лікуємо

Захворювання опорно-рухового апарату

(артроз, міжхребцевий остеохондроз, спондильоз, спондилоартроз, ревматоїдний артрит, поліартрит, хвороба Бехтерєва, реактивні артрити, слідства переломів суглобів і кісток, больові синдроми хребта, захворювання навколосуглобових тканин і т. п.)

Хвороби урогенітальної сфери

(простатит, хронічний орхіт, безпліддя, імпотенція, везикуліт, гормональна недостатність та ін.)

Гінекологічні захворювання

(гормональне безпліддя і безпліддя на ґрунті запальних захворювань матки, маткових труб, придатків, недорозвинення статевих органів, периметрити, метроендометріт, клімакс, фригідність та ін.)

Захворювання печінки, нирок

(холецистит, холангіт, антіохолангіт, функціональні порушення жовчних шляхів і жовчного міхура та ін.)

Шкірні недуги

(післяопераційні рубці, виразки та інші патології шкіри, псоріаз, дерматит)

Косметологічні недоліки

(вугрові висипи, жирна шкіра)

Захворювання нервової системи

(психопатія, безсоння, синдром хронічної втоми, мігрені й т. п.)

Старіння шкіри

(відбувається омолоджуючий ефект, сповільнюється ритм старіння, поліпшується структура клітин організму, відбувається очищення шкіри)

Загальне оздоровлення організму

(в результаті застосування грязей відбувається оздоровлення всього організму, підвищуються захисні функції)

Особливості лікування

Перший сеанс

Під час першої процедури теплу грязь наносять спочатку на стопи ніг, зверху вкривають тоненькою целофановою плівкою і тепло загортають. Тримають таку аплікацію десять хвилин, після чого змивають бруд теплою водою.

Перший сеанс називається «знайомством з грязями». Адже організм повинен звикнути до неї, оскільки вона активна і глибоко проникає, змінюючи іонний склад крові, впливає на роботу всіх внутрішніх органів. Власне, щоб не було загостреної реакції, слід провести кілька ознайомлювальних процедур.

Після ознайомлювальних процедур таким же чином (за рекомендацією лікаря) бруд наноситься вже на певні ділянки (в області хребта, суглобів, живота і т.п.) відповідно до методичних рекомендацій для конкретного захворювання.

У деяких випадках для першої процедури грязі не потрібно нагрівати. А саме: якщо хвороба запущена, спостерігаються больові синдроми, підвищений тиск. В такому випадку слід отримати консультацію лікаря, оскільки не рекомендовано застосовувати грязі в період загострення хвороби.

Рекомендоване лікування: 10-12 процедур, 38-42 ° С, 10-15 хвилин.

Засіб від втоми

Легка прохолодна грязьова аплікація особливо актуальна для людей, професійна діяльність яких пов’язана з необхідністю тривалого стояння (продавці, працівники охорони) або тривалого руху (кур’єри, листоноші). Така аплікація рекомендується і для літніх людей, як заспокійливий засіб від хронічних захворювань кісток і суглобів.

Протипоказання

Лікувальна грязь є натуральним засобом і при правильному використанні не завдає шкоди організму. Але є ряд випадків, коли слід утриматися від застосування грязі. Це перш за все – хронічні та гострі захворювання у фазі загострення, загальні медичні протипоказання до призначення, індивідуальна нестерпність. В кожному окремому випадку слід консультуватися з лікарем.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишисться на консультацію та пробний сеанс лікування грязями

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

Стерильність процедури

Під час процедури використовуються одноразові матеріали або матеріали, які проходять обов’язкову процедуру знезараження. Ви можете бути впевнені в чистоті і стерильності

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Оздоровлення без стресу

Пелоидотерапия – це поєднання ефективних медичних процедур з приємними відчуття від лікування, розслабленням і зняттям стресу

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

 

Програми для пацієнтів з обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду до дому!

Наші методики підходять:

Дітям і підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Втрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Усуває наслідки захворювань, а НЕ причини
  • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
  • Доступна ціна
  • Нема потреби в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв’яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Елена Николаенко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Боль в колене

Пишу отзыв на основании своего опыта. Сразу не поверила, что может помочь. Но сама отмечаю что после 20 занятий стала меньше хромать (колено стало меньше болеть). Пообщалась с другими людьми в центре, они тоже довольны. Все уже в свои годы переделала и уколы и таблетки и всякие методики, здесь вижу результат, а это главное.

Іван Лученко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 17 Січня 2022 7:28

Причина звернення:

Артрит

Пообіцяв собі минулого року, що з початку січня нарешті звернусь за допомогою до лікарів. Маю давню проблему – артрит. Сьогодні був у лікаря в клініці OrtoSano. В мене вселили надію, що зможемо полегшити біль у суглобах за допомогою кінезіотерапії та занять на спеуіальних валиках. Сподіваюсь, все так і буде,та я позбудусь нарешті нестерпного болю.

Петро Стайко , Вік: - , Місто: Рівне Додано 28 Грудня 2021 12:54

Причина звернення:

Грижа. Болі у спині

Звернувся до цієї клініки з болями в спині. На першій консультації лікар сказав що я маю грижу, але все ж направили на дообстеження. Дійсно, діагноз підтвердився, я повернувся до OrtoSano та почав курс лікування. Чудово, що тут не обіцяють зірок з неба не видають величезний список пігулок. Ходжу на заняття з реабілітологом один раз на два дні, намагаюся не пропускати. Відчув покращення десь після 5 візиту, але в мене попереду ще 10 занять.

Катерина Гордієнко , Вік: 75 , Місто: Рівне Додано 22 Грудня 2021 10:13

Причина звернення:

Реабілітація після інсульту

Пишу відгук від імені своєї мами, їй наразі 75 років. В квітні перенесла інсульт. Перші кілька місяців намагались займатись вдома, і як тільки мама змогла самостійно ходити – одразу звернулись до клініки OrtoSano. Тепер я не переживаю, що з мамою будуть погано займатись, або поводитись, як в міській лікарні. Всі хлопці й дівчата дуже привітні, та справжні професіонали. Хоча, наш курс реабілітації вже добігає кінця – залишилось кілька занять, плануємо продовжити заняття, для підтримання результатів.

Іван Нагорний , Вік: 25 , Місто: Рівне Додано 20 Грудня 2021 6:22

Причина звернення:

Болить поперек

Нарешті і в Рівному з‘явилась клініка реабілітації де працюють дійсно професіонали, які знають, що кому, коли потрібно для того, щоб знову жити справжнім повноцінним життям.
Дуже вам вдячний

Залишити відгук