ПРО МЕТОДИКУ

Розроблено оптимальну методику грязелікування з урахуванням числа, тривалості та температури процедур. Поєднання пелоїдотерапії з методикою OrtoSano дозволяє підвищити ефективність лікування, поліпшити якість життя, скоротити або виключити прийом дорогих препаратів або медикаментів.

Нова медична технологія сприяє зменшенню суглобового синдрому та вираженості запального процесу, нормалізації серцево-судинної системи, сприятливій динаміці метаболітів сполучної тканини, поліпшенню якості життя.

Використання мінеральних грязей Азовського моря й у віддалені терміни проявляє свою анальгетичну, протизапальну дію і поліпшує функцію суглобів.

Що ми лікуємо

Захворювання опорно-рухового апарату

(артроз, міжхребцевий остеохондроз, спондильоз, спондилоартроз, ревматоїдний артрит, поліартрит, хвороба Бехтерєва, реактивні артрити, слідства переломів суглобів і кісток, больові синдроми хребта, захворювання навколосуглобових тканин і т. п.)

Хвороби урогенітальної сфери

(простатит, хронічний орхіт, безпліддя, імпотенція, везикуліт, гормональна недостатність та ін.)

Гінекологічні захворювання

(гормональне безпліддя і безпліддя на ґрунті запальних захворювань матки, маткових труб, придатків, недорозвинення статевих органів, периметрити, метроендометріт, клімакс, фригідність та ін.)

Захворювання печінки, нирок

(холецистит, холангіт, антіохолангіт, функціональні порушення жовчних шляхів і жовчного міхура та ін.)

Шкірні недуги

(післяопераційні рубці, виразки та інші патології шкіри, псоріаз, дерматит)

Косметологічні недоліки

(вугрові висипи, жирна шкіра)

Захворювання нервової системи

(психопатія, безсоння, синдром хронічної втоми, мігрені й т. п.)

Старіння шкіри

(відбувається омолоджуючий ефект, сповільнюється ритм старіння, поліпшується структура клітин організму, відбувається очищення шкіри)

Загальне оздоровлення організму

(в результаті застосування грязей відбувається оздоровлення всього організму, підвищуються захисні функції)

Особливості лікування

Перший сеанс

Під час першої процедури теплу грязь наносять спочатку на стопи ніг, зверху вкривають тоненькою целофановою плівкою і тепло загортають. Тримають таку аплікацію десять хвилин, після чого змивають бруд теплою водою.

Перший сеанс називається «знайомством з грязями». Адже організм повинен звикнути до неї, оскільки вона активна і глибоко проникає, змінюючи іонний склад крові, впливає на роботу всіх внутрішніх органів. Власне, щоб не було загостреної реакції, слід провести кілька ознайомлювальних процедур.

Після ознайомлювальних процедур таким же чином (за рекомендацією лікаря) бруд наноситься вже на певні ділянки (в області хребта, суглобів, живота і т.п.) відповідно до методичних рекомендацій для конкретного захворювання.

У деяких випадках для першої процедури грязі не потрібно нагрівати. А саме: якщо хвороба запущена, спостерігаються больові синдроми, підвищений тиск. В такому випадку слід отримати консультацію лікаря, оскільки не рекомендовано застосовувати грязі в період загострення хвороби.

Рекомендоване лікування: 10-12 процедур, 38-42 ° С, 10-15 хвилин.

Засіб від втоми

Легка прохолодна грязьова аплікація особливо актуальна для людей, професійна діяльність яких пов’язана з необхідністю тривалого стояння (продавці, працівники охорони) або тривалого руху (кур’єри, листоноші). Така аплікація рекомендується і для літніх людей, як заспокійливий засіб від хронічних захворювань кісток і суглобів.

Протипоказання

Лікувальна грязь є натуральним засобом і при правильному використанні не завдає шкоди організму. Але є ряд випадків, коли слід утриматися від застосування грязі. Це перш за все – хронічні та гострі захворювання у фазі загострення, загальні медичні протипоказання до призначення, індивідуальна нестерпність. В кожному окремому випадку слід консультуватися з лікарем.

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишисться на консультацію та пробний сеанс лікування грязями

Записатись на консультацію

Галерея

Наші переваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

Стерильність процедури

Під час процедури використовуються одноразові матеріали або матеріали, які проходять обов’язкову процедуру знезараження. Ви можете бути впевнені в чистоті і стерильності

Кваліфікований персонал

У клініках «OrtoSano» працюють медики з багаторічним досвідом роботи. Ви завжди можете отримати професійну консультацію не тільки від лікарів вищої категорії, але і від кандидатів і докторів медичних наук. Всі наші реабілітологи та масажисти мають вищу освіту і великий досвід в реабілітації пацієнтів!

Оздоровлення без стресу

Пелоидотерапия – це поєднання ефективних медичних процедур з приємними відчуття від лікування, розслабленням і зняттям стресу

Програми для дітей

Сколіози, кіфози, лордоз діагностуються у дітей різних вікових груп. Основні причини викривлень хребта і порушення постави – малорухливий спосіб життя, екологія та незбалансоване харчування. У нашій клініці займаються профілактикою і лікуванням захворювань спини у дітей, а так само виправленням і формуванням правильної постави дитини.

Індивідуальний підхід

Лікування в клініках «OrtoSano» починається з консультації та обстеження. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму, яка дозволить зробити процес максимально ефективним. Протягом лікування, лікар може коригувати вам програму лікування, ґрунтуючись на результатах і вашому самопочутті.

 

Програми для пацієнтів з обмеженими можливостями

Ми проводимо роботу з пацієнтами після інсульту, ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, після спортивних травм, і т.д. Є можливість виїзду до дому!

Наші методики підходять:

Дітям і підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

V S
Операція
  • Дорого - висока вартість операції
  • Втрата працездатності на період відновлення
  • Наслідки наркозу
  • Усуває наслідки захворювань, а НЕ причини
  • Імовірність повторних операцій, якщо не пройти реабілітацію
Лікування у нас
  • Доступна ціна
  • Нема потреби в госпіталізації
  • Полегшення болю після перших занять
  • Запобігаємо рецидиви
  • Ми знаходимо причину захворювання і працюємо безпосередньо з нею
Зв’яжіться з нами!

Запишіться на прийом!

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Петро Івасюта , Вік: 68 , Місто: Рівне Додано 19 Червня 2022 4:11

Причина звернення:

Артроз

Дуже добра лікарня, набагато краще ніж міська. Персонал дуже добре ставиться до людей похилого віку. Завжди і допоможуть і підкажуть, якщо забуваю, як робити ту чи іншу вправу.

Яніна Грецько , Вік: 37 , Місто: Рівне Додано 15 Червня 2022 14:25

Причина звернення:

Профілактика захворювань опорно-рухового апарату

На новий рік отримала сертифікат на курс масажів спини. Все відкладала, потім сталася війна, і от тільки у червні знайшла можливість розпочати процедури. Я в захваті, напевно, це один з найкращих масажів у Рівному. Мені є з чим порівняти, тому що кожного року проходжу 10-20 лікувальних масажів спини для підтримки здоров’я та для профілактики. Я була вже 4 рази, залишилось ще 5 сеансів. Напевно, потів ще піду на курс кінезіотерапії. Доповню відкуг своїми враженнями пізніше. Сподіваюсь, там все буде точно так на вищому рівні.

Павло Марчук , Вік: 19 , Місто: Рівне Додано 5 Червня 2022 12:37

Причина звернення:

Спортивна травма спини

Реабілітуюсь в клініці Орто сано після травми коліна. Ходжу на фізіопроцедури та на заняття. Подобається, що адміністратори завжди готові знайти зручний час для заняття, тому що часто доводиться змінювати час через роботу.

Ольга – , Вік: 32 , Місто: Рівне Додано 8 Травня 2022 12:29

Причина звернення:

Дитячий сколіоз у доньки

Воджу до Ортосано свою доню на витяжіння хребта. Їй 8, але вже помітна сутулість та діагностована 1 стадія сколіозу. До дитини знайшли підхід. В середньому ми в клініці проводимо більше ніж півтори години ( заняття на тренажері та лікувальний масаж спини). Мені подобається, що я, як мама можу все проконтролювати, бути присутньою на заняттях, дивитись хто і як займається з моєю дитиною. Персонал дуже привітний та освічений, відповідають на всі питання, пояснюють для чого ті чи інші вправи. Дякую вам, за вашу роботу і терпіння навіть до самих вибагливих клієнтів.

Микола Григорович , Вік: 56 , Місто: Рівне Додано 22 Квітня 2022 15:04

Причина звернення:

Гострий біль у спині

Схопив радикуліт поки копав грядки на городі. Дружина записала до лікаря Тодеріки. Дуже привітна та ввічлива пані, нічого зайвого та ніяких списків незрозумілих ліків. Після консультації одразу спробував зайняття. Буду проходити курс, та виконувати вказівки реабілітологів.

Залишити відгук