Клініка «OrtoSano» відкриває набір на курси масажу в Рівному. Новачки зможуть навчитися азам, а практикуючі майстри підвищити рівень своєї кваліфікації і відпрацювати нові для себе техніки масажу.

Потрібно розуміти, що якщо ви вирішили навчитися професії масажиста, то для того, щоб успішно конкурувати, потрібно постійно працювати над собою і своїми навичками. Ваш дохід буде зростати пропорційно вашій кваліфікації. Для того, щоб досягти високого рівня майстерності необхідно багато практикуватися і вкладати в своє навчання. Результат не змусить себе довго чекати.

ПРО МЕТОДИКУ

З давніх часів, коли ще не існувало самого терміну «масаж», і не було кілька десятків його різновидів, люди практикували розминку м’язів і розтирання шкіри в лікувальних цілях. У гробницях єгипетських фараонів знайдені малюнки, на яких один чоловік руками розминає спину іншого. Гай Юлій Цезар страждав від епілепсії і лікував її масажем. Великий Гіппократ у своїх працях описував, що розтирання шкіри, вплив щипків, здавлювання  або погладжування може розслабити або навпаки привести в тонус м’язи спини, допомагає під час лікування деяких недуг.

У наш час масаж не втрачає своєї популярності. Шкіра – найбільший орган людського тіла, на ній розташовано близько 5 мільйонів сенсорних рецепторів і нервових закінчень. Вплив на шкіру руками або за допомогою допоміжних предметів (паличок, мішечків, камінчиків) надає не тільки лікувальний ефект, а й провокує вироблення ендорфінів – природного знеболюючого засобу.

Розрізняють декілька основних напрямків в масажі

Лікувальний

Масаж, до якого вдаються в терапевтичних цілях. Методики відрізняються залежно від захворювання, і ступеня його занедбаності. Найчастіше використовується при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату або внутрішніх органів. Застосовується тільки після консультацій з лікарем і має певні протипоказання. Під час лікувального масажу можуть використовуватися спеціальні аплікатори.

Спортивний

Такий масаж має свої особливості та два напрямки. Перший - спортивний масаж при підготовці до професійних змагань (для того, щоб привести певні м'язи в тонус), другій - розслаблюючий і реабілітаційний масаж після інтенсивних навантажень. Він допомагає спортсмену уникнути накопичення втоми в м'язах, скинути напругу і швидко відновити сили.

Дитячий

Застосовується при пологових травмах, внутрішньоутробних патологіях, може побут рекомендований діткам з порушеннями розумового розвитку і вродженими захворюваннями.

Косметичний

Жінки намагаються зберегти свою природну красу і молодість шкіри не тільки за допомогою косметики і лікувальних препаратів, а й за допомогою масажу. Мануальний вплив на шкіру обличчя в комбінаціях з використанням натуральних масел і масок допомагає позбутися від набряклості, старіння шкіри і прояви зморшок. Антицелюлітний масаж теж ставитися швидше до косметичних процедур, бо дає змогу підтримувати фігуру в тонусі і при правильному застосуванні може позбавити від зайвих сантиметрів на талії або стегнах.

Переваги професії масажиста

Попит на ринку праці

Люди із захворюваннями опорно-рухового апарату, спортсмени, офісні співробітники, які ведуть малорухливий спосіб життя і відчувають дискомфорт в спині – всі ці люди рано чи пізно замислюються про масаж і починають пошуки фахівця. Кваліфікований масажист завжди затребуваний і має постійних клієнтів, а відповідно і стабільний дохід.

Високий дохід

Рівень заробітку масажиста залежить тільки від нього і ніяк не обмежується. Чим вище майстерність і кваліфікація, тим вище прайс на послуги. Крім того, коли ви наберетеся досвіду і удосконалите свої професійні навички – можна задуматися про відкриття своєї власної школи.

Розвиток особистого бренду

Масажист може працювати як в медичному закладі або клініці косметології, так і самостійно.

Вільний графік і мобільність

При плануванні свого робочого дня можна враховувати свої особисті потреби, а в разі, якщо вам захочеться змінити обстановку і переїхати в інше місто, це не буде проблемою. Масажист знайде своїх клієнтів в будь-якій точці земної кулі.

Наші переваги

Медицина постійно розвивається і фахівці клінік «Orto Sano» роблять все, щоб йти в ногу з часом

Курси масажу в Рівному включають в себе кілька етапів, складаються з теоретичного і практичного блоку. Навчання проходить на базі філії всеукраїнської мережи клінік терапії і реабілітації хребта від «OrtoSano».

Наші викладачі – практикуючі фахівці, які навчать не тільки самому масажу, а й таким важливим моментам, як спілкування з клієнтами, діями в конфліктних або складних ситуаціях.

Студенти зможуть освоїти декілька технік масажу і познайомитися з адміністративними моментами, побачити, як роботу медичного центру зсередини. Такий досвід допоможе в майбутньому відкрити свій власний масажний кабінет або салон.

Комплексний підхід до навчання – перевага наших курсів масажу в Рівному.

При успішному закінченні курсів масажу наші студенти отримують сертифікат не тільки державною, а ще й англійською мовою. Такий сертифікат може допомогти вам при працевлаштуванні за кордоном.

Кращим студентам може бути запропонована можливість працевлаштування в одній з філій клініки в «OrtoSano».

Запишіться на курси масажу!

Ми підготували спеціальну пропозицію, запишиться на перше заняття вже сьогодні

Записатися на курси
Наші методики підходять:

Дітям та підліткам

Дорослим будь-якого віку

Офісним працівникам

Спортсменам і танцюристам

Вагітним жінкам

Після операцій

Відгуки пацієнтів про наші клініки

Дмитро Маслов , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 30 Квітня 2021 15:34

Пройшов курс масажів і тренувань. Після тижня занять вже відчутний результат, пішов дискомфорт, вирівнюється постава.

Валентина Корих , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 27 Квітня 2021 15:55

Звернула до клініки з проблемами зі спиною. Отримала якісну консультацію спеціаліста. Пройшла курс масажу и заняття на тренажері. Результатом залишилась дуже задоволена, стан здоров’я спини значний покращівся. Продовжую займатісь. Персонал дуже прівітній, ввічлівій.

Вікторія Накалюжна , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 25 Квітня 2021 21:34

Все дуже сподобалося, спина стала наочно рівна!
Приємно зустрічають і проводять реабілітацію, чуйні, доброзичливі, у всіх посмішка. Дуже приємно, піднімається відразу настрій. Результат вийшов на обличчя вже після 10 пробних, але навіть після 2 го заняття покращилося самопочуття.

Ірина Валих , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 23 Квітня 2021 14:20

Абсолютно задоволена клінікою, приділили достатньо уваги. Атмосфера приємна, що розташовує, адекватна робота персоналу в спокійному режимі. Обладнані технічні приміщення, роздягальня, санвузол, кабінети, всюди чисто. Клініка вдало розташована, є вивіски і не склало труднощів знайти, навіть не знаючи розташування клініки по карті.

Наталі Литвин , Вік: данных нет , Місто: данных нет Додано 21 Квітня 2021 17:45

Турбувала біль в плечі, але за 20 масажів і 20 занять істотно виправилося то, що вважалося безнадійним. Все помітно зменшилася, пішло, спазмовані шийні м’язи розслабилися, нерухома після операції лопатка стала рухатися, плечі розгорнулися. Я в захваті!

Залишити відгук